Ягодка и Саса - поръчки, доставка и проблеми 2009

  • 62 210
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 20 212
На мен ми втръсна да ги чакам и днес им драснах два реда. В отговор получих празен мейл newsm78 Сега седя и се чудя да им пиша ли пак или да си чакам адекватен отговор.

Мейлът не е празен, като кликнеш на "Отговори" ще можеш да го видиш.  Peace

# 691
  • Мнения: 565
Благодаря за просветлението Embarassed
Предлагат да ми изпратят наново поръчката или да възстановят сумата. Аз им дадох последен шанс и избрах наново да ми я изпратят. Сега ще започвам пак да броя отначало. ooooh!

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 94
Момичета , моята пратка се появи в руските пощи, но не мога да разбера какво се случва . Може ли някой да помогне RB150029353HK
  bouquet

# 693
  • Мнения: 1 165
Доколкото разбирам днес в 14:27 пратката е тръгнала  за Бг.А от кога ти е поръчката?

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 94
5 март  Peace

# 695
  • Мнения: 70
Моята трябва да е тръгнала от ХК на 15-ти март и още ни вест, ни кост от нея.

# 696
  • Мнения: 1 165
Значи другата седмица се надявам и моята от 8-ми да се появи

# 697
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз чакам от 1ви март и все още никъде няма информация за нея  Sad

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 94
Момичета миналата седмица попълних една форма за проследяване на пратката в хонконг пост и след това тя се размърда. Пробвайте ако искате  Peace

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
след това тя се размърда. Пробвайте ако искате  Peace


Какво ще рече това? Вече я има в руските пощи отразена ли? Ех, как ме е яд, че не съм погледнала по-рано темата, че да разбера, че има проблеми с доставките... Поръчах козметика и вече чакам сумати време. Туй ще да е за последно.  ooooh!

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 94
Да, вече я има в Руските пощи  Peace

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
дай линк към този формуляр, плийз.  Praynig

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 94
Дай си тракинг номера , защото моята форма е попълнена вече и не е активна , или влизаш в Ягодка , пишеш си номера на поръчката и с ок те праща на Shipment status , на това поле натискаш here  , Further tracking through our shipping agent is available here. От там те праща в хонгконгските пощи с твоя тракинг номер. Някъде на 4-ти ред има Online enquiry form , която е за твоята поръчка . Накрая като натиснах submit да ми я приеме отне 5 минути , но не затваряй стр. , изчакай търпеливо  Peace
Ох, дано да е ясно .

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
bebaaa,   bouquet
Попълних формуляра. Да видим ще има ли скоро някакво развитие...  Tired

# 704
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, моята пратка от 14.03. най-после пристигна - жалко, че не съм поръчала повече от ФДТ на Нина Ричи. Бях забравила колко е добър, най-добрият...

Общи условия

Активация на акаунт