"Януари и февруари остана, а МАРТ ще съм вече МАМА"

  • 13 687
  • 295
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 35
Добро утро момичета, как сте днес. Гледам че навън пак е почнало да вали. Аз много обичам зимата, но ме дразни това, че съм закотвена тук-с тези поледици ме е страх да излезна.
Elg аз честно казано мисля, че ще са ми от полза тези лекции, така че мисля да дойда, тъкмо ще се запознаем на живо Wink  Само колко дни предварително най-късно трябва да се обадим за записването? Относно ремонта-представям си колко ти е гадно, аз много се радвам, че успяхме да го направим преди 7 месеца (трябваше освежаващ преди сватбата).
cvetka-koketka и на мен ми се случи това след Коледа,само че при мен имаше и задух, много е гадно, определено си се бях изплашила, дано да не ни се случва пак;).
Есме Вихронрав  стискам палци изследванията ти да са ок Simple Smile

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНИВАЩИТЕ! НЕКА ИМЕТО ВИ ДА ВИ НОСИ МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!  bouquet

# 121
  • Мнения: 361
rosita_ta- и аз миналата седмица имах няколко капки, но все още не съм ходила на доктор. А и бях с много висока температура, та може и за това да е, иначе бебка си ок.От утре си оставам вкъщи. Почивай си повечко.
vily_st - аз се записах за лекцията на 16.01 и ми казаха за следващите, които искам да кажа на място да ме запишат. На мен лично първата лекция, на която бях ми беше доста интересна. Пък и бяхме много мамита и после една импровизирана срещичка си спретнахме. Иначе записването би било хубаво да става седмица по-рано, че да си сигурна, че ще има места.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 858
Честит имен ден на всички именници! Да сте живи и здрави!
Аз онзи ден бях така,както си седяхме и гледахме филм и почна да ми се гади,даже повърнах и ми мина. Незнам какво беше,малко се шашнах,но може би е нормално  newsm78  беше само веднъж.

# 123
  • Мнения: 1 734
Честит имен ден на всички които празнунате! Да ви е живо и здраво името!!

Сега да се отчета, днес бях на ЖК  Crazy , вече не ми се ходи никъде всеки път по нещо изниква. Ами плацентата ми е много ниско разположена и трябва да лежа много да не прокървя пак, че в противен случай отново отивам в болница. Ами колко повече да лежа, аз почти никъде не мърдам заради ужасните контракции а сега и това... не че не си го знаех от преди, но сега като чух , че може и до секцио да се стигне косата ми настръхна  smile3511
Утре съм на лекар, с който уж ще уговаряме раждането в ТК да видим той какво ще ми каже  Tired

# 124
  • Мнения: 700
Добър ден и от нас. Днес късничко се включвам  Wink.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ, ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО
Снощи и на мен ми се гадеше, пих един чай мента и след малко ми размина.
Момичета, днес измих чиниите, пооправих набързо и направо капнах. Заболя ме корема, кръста....какво и това нещо, каква е тая умора. Като се сетя каква съм подвижна и пъргава....май ще е така до края.
Аз багажа още не съм го преготвила, макър че съм от стриктните и подредените и обичам всичко предварително да ми е готово. Сигурно чакам да повярвам, че това ще се случи на мен, защото още не мога да го асимилирам.  #Crazy
Вчера бях до ТК. Напоследък бебка беше кротка и коремчето ме стягаше, а докито в отпуска и в напрежение не можех да чакам до четвъртък. Записаха ми тоновете-супер бяха и това дете като почна да рита и бушува....не обича май много вниманието. Още на предишни видеозони все се крие с ръчички. Много мили доктори ме преглеждаха и ми хареса отношението много. Сладурчета големи бяха. С мен в стаята преглеждаха и една женица на 45 години, с близнаци момиче и момче с изтекли води. Дано всичко е наред и скоро да си гушка двете съкровища.  Praynig Praynig Praynig
Айде стига за сега....по- късно пак

# 125
  • Мнения: 88
4ИД на всички, които празнуват днес   bouquet да сте живи и здрави и много усмихнати  Simple Smile
момичета имате ли идея колко е нормалният пулс около 32 г.с., че напоследък 120 ме дрънчи и много кофти усещане.
10х и весел ден на всички Simple Smile Simple Smile

# 126
  • Мнения: 1 906
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ! ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО  Hug  Hug  Hug

...
Аз багажа още не съм го преготвила, макър че съм от стриктните и подредените и обичам всичко предварително да ми е готово. Сигурно чакам да повярвам, че това ще се случи на мен, защото още не мога да го асимилирам.  #Crazy
...

И за мен важи в пълна сила! Много точно си го написала  Peace

Как мислите дали е удачно да си ползвам степера  newsm78 ?

 В началото мислите ли да ползвате възглавнички? Аз чета много противоречиви мнения за ползването на възглавнички до третия месец. Надявам се някой с повече опит да сподели  Rolling Eyes .
Аз сериозно се замислям за тази: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_139&products_id=577

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 12:30 от Incognito

# 127
  • Мнения: 6
Здравейте момичета! Отдавна не съм писала и тъкмо снощи се наканих,но когато прочетох за Даниелка ми стана едно криво и гадно  Cry Надявам се скоро отново да види двете чертички  Praynig

И аз да се включа в темата за течението - и аз гъбясах от самото начало / мисля не съм споменавала,но първите 5 месеца от бремеността прекарах в Швеция - там даже без преглед ми предписаха клотримазол,който и когато се завърнах също ми беше предписат от доки/ даже имим чуството ,че съм много зле с тия гъбички - ту се усилва ту намалява и аз се позарадвам,но уви - айде пак на нова сметка  ooooh!

Аз май ще остана в бройката "чакащи последният момент" - но май при мен си е практика  Embarassed още доникъде не сме с приготовленията за бебока  Rolling Eyes  но пък и не всичко зависи от мен ,защото и ние сме в един ремонт,но е по-скоро освежаване и въпреки всичко сме до под кривата круша  ooooh! дано се оправи всичко до появата на бебо  Praynig

Sia предполагам,че изобщо не е лесно да лежиш по цял ден,но мисли само,че остава малко време и след това ще искаш да лежиш ама.... НЕЕЕЕ и също така в името на детенце  Hug

Сега с нетърпение чакам 8ми за да се видим с бебо отново  Laughing ,който последната седмица е толкова активен,че понякога имам чуството,че ще излезе през пъпа ми!

И аз си имам тъмна линийка на коремчето,даже е от почти два месеца !!!! И пъпчето ми е като " мръсно",но то е така от седмица -две!

Малко започнах да се оливам ,но имах още нещо за казване  newsm78  .................................................................................. лелеле започнах да забравям - ужас!!!!!Ами нищо - когато се сетя ще пиша пак!!!

Честит имен ден на всички именници! Пожелавам Ви най-вече здраве и късмет!!!



# 128
  • Мнения: 4 428
Добро утрои от мен, момичета  Grinning

И аз се схващам, като спя на една страна  Tired И не само краката, ами и ръце и кръст и всичко. За това се въртя, като пумпал в леглото.

За Данет да кажа и аз, че зависи от поръчката. Аз до сега не съм попадала на нещо, което нямат и не съм имала проблеми. Но съм чела във форума и много мами да се оплакват от липсата на инфо  Rolling Eyes
По едно време и цените им бяха леко завишени, но гледам сега са нормални  Peace

Сиа, дано устискате фронта още малко поне  Hug Не се шашкай толкова от секциото. Цялата работа е 30мин  Peace

А за торбите с пясък след раждане, още с Маги четох на няколко места, че вече се отричало. Ама то за какво ли вече няма нови теории и всичките са точно обратното на старите  ooooh! Та не знам колко е вярно. Но в ТК със сигурност не слагат такива торби.
Но съм чела със сигурност, че най-важно за прибирането на корема е движението и дефакто постепенносто натоварване на мускулите  Peace

Тази идея със "специалната" рокля за изписването ми хареса  Peace Май и з така ще направя  Grinning И без това сме в период да се контим  Crazy

И не на последно място
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!   bouquet

# 129
  • Мнения: 4 428
В началото мислите ли да ползвате възглавнички? Аз чета много противоречиви мнения за ползването на възглавнички до третия месец. Надявам се някой с повече опит да сподели  Rolling Eyes .
Аз сериозно се замислям за тази: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_139&products_id=577

Ами зависи как спи бебето. Аз съвсем в началото ползвах една пелена за възглавничка. Но Маги така си въртеше главата, че ставаше на топка около главата й и я махнах.
Дефакто ползва възглавница към 1.5год., че дори и след това беше. До тогава я разхраляше из леглото и стоеше навсякъде, но не и под главата й  Laughing
Но тази изглежда доста добре  Peace И е на прилична цена. Не пречи да си я вземеш, пък дори и да не се ползва в началото, ще остане за по-нататък  Grinning

# 130
  • Мнения: 5
Честит празник на всички празнуващи!
Ели, и аз се записах на лекцията на 9 месеца на 16.01.09г., дано до тогава не изникне нещо непредвидено иначе съм на линия.
Да ви попитам мами откъде да си намеря палто - тип пончо или пелерина, закъсах го ей... smile3506, моите зимни якенца късички и тесни s размер вече не ги закопчавам а зимата не прощава! Wink Ако някой е виждал някъде по София или има идея или информация ще съм ви много благодарна!Лек ден за сега! Hug

# 131
  • Мнения: 4 428
Добро настроение, аз си имам палто купувано предната бременност. Тогава и аз исках палто тип пелерина, но да ти кажа с такова палто и тоя корем изглеждаш съвсем "едричка"  Laughing
Аз накрая си взех едно палто с права кройка. Седи по-добре  Peace
Аз само ти давам съвет да погледнеш и други палта освен пелерините. Пък ти си решаваш кое да си вземеш  Grinning
Аз моето го намерих с едни безистен на Алабин. Като свиеш от Витошка покрай МакДоналдс, малко по-надолу има безистен. Първия магазин, който се вижда е за детски играчки. Магазините от към улицата са за сувенири и разни други лъскави истории.
Иначе тогава си спомням, че доста пообиколиш, за да си харесам някое с което не приличам на мечка  Laughing
И на ет.2 на малкия ЦУМ съм виждала по-широчки палта. То там има щанд н ф-ма Рени. Може и те да ас пуснали нещо връхно.

# 132
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз съм съвсем нова участничка във форума.Терминът ми е на 20.03. и силно се надявам бебчето да се роди на тази дата или няколко дни по-рано.Вече започна доста да натежава...

# 133
  • Варна
  • Мнения: 858
ronja77 добре дошла  Hug
Относно болницата и аз не съм готова още с нищо,за бебето също,но и аз май още не мога да осъзная че ще се случи на мен  newsm78
И аз съм с право палто,но мен си ме побира още,така че ще си изкарам с него,но и според мен с тип пончо човек изглежда още по огромен.

# 134
  • Мнения: 6
ronja77 добре дошла и от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт