"Януари и февруари остана, а МАРТ ще съм вече МАМА"

  • 13 682
  • 295
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 428
Яница, почивай сега, пък дано изкарате още поне месец с бебка. Покупките настина можеш и от нета да ги направиш  Peace
А за Магнезия си зависи от случея. Аз започнах да пия 3*2 точно към 36г.с. Преди това не бях пила. Тогава на записа ми излезнаха силни котракции и те искаха да задържат бебето колкото се може повече. И си ги пих докрая  Peace

ХАиЕм и аз знам, че няма в Бг за жалост. Иначе са мнотго симпатични  Peace
Аз до ЗАРА все още не съм се замъквала - срам  Laughing Но нещо чета, че голями боклуци продават на повечето места та не знам  Rolling Eyes

За този Стийм Моп чета много противоречиви отзиви. Едни са много доволни, други пък въобще  Rolling Eyes
Ама аз сега си накупих едни подочистачки на една много готина немска фирма. Чисти се много лесно и приятно с тях  Peace

# 196
  • Мнения: 2 495
Хм, много взех да се обърквам относно това желязо и магнезий. Rolling Eyes От началото на бремеността едно хапче, каквото и да е  не съм изпила!Освен фолиевата, ама тя си беше задължителна!Кто бях болна от бронхит, изпих само един Фервекс.Лекарката ми е казала че мога спокойно да пия Нош па и Магнерот, ама не съм си ги купувала даже.Дано така да изкарам и до края! PraynigЗнам, че за много бременни, тези лекарства са истинско спасение!Едно време майка като беше бременна със брат ми, като се родил, не изплакал....всичко било заради лекарствата, които мама е поемала(а тя има диабет, високо крръвно ooooh!) и аз сега имам фикс-идея да не пия никакви хапчета!Дано да устискам до края, ще съм много горда със себе си!

# 197
  • Мнения: 10 031
Вижте какво открих в една тема:

http://papa-bebe.com/kak_da_izberem_pampersi.html

# 198
  • Мнения: 151
Лека нощ......то станало късно  ooooh! Лягайте да спите веднага  Crazy

# 199
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет по никое време  Simple Smile Едва ви изчетох  Crazy
Добре дошли на новите мами  Hug
Честит имен ден на празнуващите вчера и днес! Да са здрави и щастливи!  Hug  bouquet Hug
Черпя ви за здравето на бъдещия батко

Милички, пазете се и почивайте, доколкото е възможно! Мъничко остана още Hug
Аз нищо не съм приготвяла още, нито съм купувала  ooooh! За име - аз си имам три варианта, но не съм ги обсъждала с таткото  Whistling  Crazy

# 200
  • Мнения: 980
ДОбро ви утро и честито на празнуващите днес именници

Добро настроение, аз съм доволна от Стийм мопа. Чистя теракот и килим с него. Но първо минавам с прахосмукачка, за да обера едрите боклуци. Други мами, които ми бяха на гости тез дни, ми казаха, че са чели отзиви за уреда в подфорума На пазар. Имало и доста недоволни-оставало било вода след чистенето и трябвало да попиват. Аз не попивам. Остава мокро сякаш съм си минала с парцала и до 5 минути всичко е сухо и блести.  Flutter

Елвинг, и аз нищо не съм купувала. Ама честно казано незнам и какво  ooooh! А уж съм мама с пресен опит.  ooooh! Ще трябва да преровя какво имам от Яни и да преценя какво ми трябва още... а на мен само ми се лежи и мързелува... Embarassed

# 201
  • Мнения: 222
Добро утро  Hug
Днес поспах  newsm44 И нещо май ми хареса да съм си вкъщи  Mr. Green
Но все пак тия дни ще трябва да се замъкна до работата, някак ми е грехота, така че не ходя. Ние нали сме малка фирма, не съм пускала болнични (с благословията от шефката не ходя), а по принцип официално съм на работа до 16.01. Та мисля все пак да отида, най-малкото да се видим за последно, преди голямата "отпуска". Много си ги обичам колегите, страхотни са и много ще ми липсват!
Днес ще звъня на док. да видим кога ще ходя на преглед, дано с бебко всичко е наред.
А име сме измислили - Борис. Половинката все още се чуди, не е много сигурен, щото искаше първо Самуил да е, ама аз му казах, че МЕН ще питат в родилното как ще се казва- така че да се настройва за Борис  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 28
Честито на всички именници.Да са живи и здрави!!!

# 203
  • Мнения: 63
Добро утро момичета. Честит иман ден на имняците Да са живи и здрави.
rusana  еда де за Зарата ама си я написах както го изговарят тук. Embarassed
Аз от там съм купувала такива хубави бебешки дрешки е за подарък де. Иначе  за баткото все от там взимам. Качеството е много високо. Да не говоря че по разпродажбите плащаш стотинки направо.
За чистенето на пода го чистя с прахосмукачка и после с парцал. Килими никаде нямаме само теракот и ламиниран паркет и се поддържа доста чисто, но студове тук няма тъй че няма проблем да сме без  килими. Пък и тука няма обичай някой като ти дойде на гости да се събува представяте ли си на какво би станал един килим. Cry
 Само за детската стая по натам като проходи може да сложим нещо ама там няма да ми влиза никой. newsm78
Ставам че трябва да ходя да давам кръв.  Simple Smile

# 204
  • Мнения: 222
Забравих  ooooh!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ ДНЕС!!!   bouquet   bouquet   bouquet

И да почерпя, щото и мойто мъж днес празнува -Калоян

# 205
  • Мнения: 88
добро утро и от мен   bouquet ЧИД на всички празнуващи!  Simple Smile

посещава ли ли сте тези Дни на отворените врати , извинявам се, ако вече е обсъждано (метнете едно линкче, ако е така) много ми се иска да съм в час с обстановката, реда ... и т.н.
иначе за багажчето вчера ме подсетихте и мен, не съм мислила, че толкова предварително трябва да е готово.
имаме си количка и кошче за кола за сега кикикикики много ми харесва да си избирам бебешки неща и до сега само за бебета на приятели и роднини...нооо вече и за бебо  Simple Smile baby_neutral

веселоооо  Simple Smile
 лелееее, а тази торта на cvetka-koketka  направооооооо мммммммммм
ЧИДЧИДЧИДЧИДЧИДЧИДЧИДЧИДЧИД

# 206
  • Мнения: 1 734
Добро утро и ЧЕСТИТ ИМЕНПДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!!!
kikoimery , да са живи и здрави лаптопите, да си клюкарстваме на воля  Mr. Green , то друго и не ни остава


................ А име сме измислили - Борис. Половинката все още се чуди, не е много сигурен, щото искаше първо Самуил да е, ама аз му казах, че МЕН ще питат в родилното как ще се казва- така че да се настройва за Борис  Mr. Green
Много хубаво име сте измислили cvetka-koketka , но аз съм пристрастна. Моят син се казва така (вижда се и на лентичката ми) и му викаме на галено Боби. Той много си харесва името, а и ние също де!
Успешен ден на всички!

# 207
  • варна
  • Мнения: 11
Добро утро мамчета честито на всички именници  bouquet

# 208
  • Мнения: 69
Добро Утро и от мен,аз също се наспах Peace
Честит Имен Ден на именяците,да са живи и здрави  bouquet

# 209
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Честито на именниците-да ви е живо и здраво името  bouquet
Калоян и Борис са ми любимите мъжки имена Heart Eyes
Аз чистя с прахосмукачка и после със стирка, но все имам чувство, че се размазва праха и искам да взема нещо от сорта на Стийм-а или прахосмукачка с воден филтър.
Въпросче към мамите с опит-вярно ли е, че в първите седмици след раждането не трябва да се ползват парфюмирани сапуни, кремове и пр. ароматна козметика защото бебетата можело да откажат да сучат заради миризмата? Само бебешки сапуни и кремчета. Аз откога си точа зъбките за една Nina, ама явно ще почакам няколко месеца Rolling Eyes
Има ли други дето им се пие ракия и уиски? Аз по принцип концентрати не понасям ама сега кво ми става Crazy, няма да ми се прияде ябълка, ракия ще ми се допие. Луда работа...
Хубав ден на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт