Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 251
Благодаря ви страхотните пожелания от вчера момичета!!!   love001 Много ме развълнувахте!
Bagneto -Честито за прегледа. Много се радвам, че нещата са наред!!! Hug
Ние снощи ходихме на заведение една скромна компания от 5 човека, да отбележим повода. И за първи път от доста време си позволих да изпия една биричка. После ми беше малко гадничко, може и от преяждане да е било, но пък си изкарахме добре!!!

МОЛЯ СЕ ЗА АЛЕКС, ПОЛОЖЕНИЕТО ДА НЕ Е ТОЛКОВА СЕРИОЗНО И БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ ОТ ИЗГАРЯНЕТО!!! Praynig Praynig Praynig

# 256
  • Мнения: 196
Стрелче Биохимичния скрининг се прави на 14 етаж на Майчин дом в Националната генетична лаборатория. Ето сайтът им:

http://lmpbg.org/index.html   Ако не се лъжа БХС струваше 25лв. и не е по касата, но за всеки случай виж цените в сайта.

# 257
  • София
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен,момичета!
Дано с Алекс се оправят нещата,дано да не е толкова страшно!!! Бързо да се възстанови!

# 258
  • Мнения: 285
Хей, момичета, днес почерпката е от мен.
Имам си рожденник.Да ми е жив и здрав, че август татко ще става. Laughing
(само незнам как да сложа малко снимчици тук, за да ви почерпя.)

# 259
  • Мнения: 33
 newsm17 newsm17 newsm17 за малкия Алекс - да се възстанови напълно в най-скоро време.

angel - честит ти рожденник!  Hug

# 260
  • Мнения: 1 241
 Hug

Днес официално обявих, че съм бременна. До сега съм приемала поздравления, всички колеги са много радостни и щастливи!  Heart Eyes

Моля се за Алекс да се оправи бързо и скоро да си бъде в къщи. Дано няма сериозни последтвия!  Praynig

Ангел, честит рожден ден на твоя любим мъж!!! Весел празник!   bouquet

# 261
  • София
  • Мнения: 17
Честит Рожден Ден и от мен на твоят любим,Angel1!!! Много здраве,радост,щастие,късмет и сили за през август!!! Много да те радва и повече да те слуша!!!
Дю,поздравления! Аз мисля след две седмици като ме запишат за ЖК тогава да обявя официално.
Хубав ден на всички!

# 262
  • Мнения: 2 374
Моля се малкият Алекс да се оправи! Praynig Praynig Praynig
angel1,честит ти рожденник,много да те слуша и да бъде най-добрият татко на света.Приятно изкарване. Hug

# 263
  • Мнения: 12
 Peace Стискам палци на малкият Алекс!
Усмихнат ден на всички!  Hug

# 264
  • Мнения: 34
Здравейте бъдещи майки.Най-после и аз съм една от вас  Simple SmileМного съм щастлива...Определиха ми термина на 06 август...Надявам се в този сайт да намеря много приятелки и сродни души  Hug

# 265
  • Мнения: 12
Добре дошла djuni!

# 266
  • Мнения: 3 372
Здравейте Hug Как сте в това ледено време? Аз едва дойдох на работа, навсякъде беше ледено стъкло Sick Много ме беше страх да не падна Tired Все пак стигнах благополучно Peace Вече изобщо не ми се работи, особено в това време студено и гадно Tired Надявам се скоро новия колега да се научи и аз да изчезвам. Спи ми се, гадно ми е, нямам настроение, не искам да ме закачат Crazy
Наоплаквах се Mr. Green

# 267
  • Мнения: 1 214
 Praynig за Алекс

# 268
  • Мнения: 11
Моля се за малкият Алекс Praynig Praynig Praynigпо-бързо да се възстанови и дано няма последствия Praynig                                                                                                                                  angel1 честит ти рожденик, много здраве,щастие,късмет и любов в семейството!

# 269
  • Мнения: 3 010
Айс Куин във Варна времето сутринта беше приятно, нямаше слънце, но без студ и лед. Сега заваля дъжд, ина4е и аз от 26.01 казвам бай на колежките  Laughing дано не съм сгрешила с решението, ама също имам нужда от по4ивка. Сутрин лежа по половин час и не ми се става а ве4ер ме болят краката сякаш отти4ат, нали се движа пеша по 50мин на ден.
Сега видяях, 4е мога да сменя цвета на ленти4ката си, това 4ерното ме депресираше яко.
Дано Алекс не е засегнат много, дано о4и4ките му са добре  Praynig
На две годинки аз бях изгоряла силно, като подмишницата ми е била до костите изгорена и сега имам голям белег отдуло. Нашите са варели доматен сос и опънали едни разклонители на земята и се спъвам и тенджерата с горещите домати отгоре ми  Close

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 11:24 от Dendy

Общи условия

Активация на акаунт