Карлово очаква с нетърпение денят на любовно-винено опиянение!

  • 10 422
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 360
Хехеее,dodii ,ако знаеш колко майки искаме детски център,ама на никой не му стиска да рискува.Нали знаеш-малък град=голямо село newsm78 Grinning
Бебешорче,добре че не го опитах твоя "цяр",че и у вас щеше да ме чуеш Sick JoyТо с цитросепта е същото-какво мислиш?!Гадно ама действа WinkА иначе съм добре вече ,благодаря,можете да дойдете семейно на Шела да се уверите Hug

# 226
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Между другото по нататък ако има интерес ще има беседи с гинеколози и педиатри и гимнастика за бременни ,но всичко зависи от това дали ще има интерес. 
а от беседи с акредитирани Ла Лече Лига лидери /надявам се да бъда след няколко месеца де Crazy/ дали ще имате нужда?  Thinking

И ще ни е приятно да пишеш тук не само покрай курса, а и въобще Hug


Додии, има детски център, ама в Сопот. Уж същите собственици ще правят и в Карлово, но кога ли?

# 227
  • Мнения: 133
Е,Тути благодаря за поканата и май е време да ви посетим PeaceАз имам мъка голяма и тя е, че нашият тати заминава в чужбина и ние с малка принцеса оставаме двечките,от нашето не голяма семейство Cry.И така аз ще страдам тихомълком и ако проливен дъжд завали ,,да знаете това са моите сълзи или пък ако тихо вятъра задуха,това е мойта скрита мъка... Cry

# 228
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
бебешор недей така де Hugще ти мине,знам гадно е ама.....
е то се стопля и ще сте все навън та няма да разбереш кога ще се върне

# 229
  • Мнения: 844
Е,Тути благодаря за поканата и май е време да ви посетим PeaceАз имам мъка голяма и тя е, че нашият тати заминава в чужбина и ние с малка принцеса оставаме двечките,от нашето не голяма семейство Cry.И така аз ще страдам тихомълком и ако проливен дъжд завали ,,да знаете това са моите сълзи или пък ако тихо вятъра задуха,това е мойта скрита мъка... Cry

 smile3518 nie ste sme s vas / sori za latinicata no nesto stana s Flex type/

# 230
  • Мнения: 3 360
ooo,бебешорче  HugНали  си имаш една занимавка сериозна-Мари,приятели много и близки също.Няма да те оставим да тъжиш,чу ли?Това е то-идеално щастие няма!Все  едното е за сметка на другото/за съжаление.../
За дълго ли ще отсъства?

# 231
  • Мнения: 0
Микки,ще се радвам да си поговорим на тази тема -между другото мисля че доста интересни неща научавам от коментарите ви във форума.А аз съм ЗА кърменето breastfeedingи естественото раждане.Така,че микки ако желаеш ще си чукнем среща или направи ела на някоя от сбирките ни.

# 232
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
що само микки,ми аз Crossing Armsи аз съм дългокърмеща Joy

# 233
  • Мнения: 0
ха-ха-ха ,извинете всички които съм пренебрегнала.Пак се повтарям-ще ми бъдете полезни,просто не съм ви чела предишните коментари и незнам кой колко е кърмил и как е раждал .И понеже микки спомена за кърменето затова и се обърнах към нея.

# 234
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
и дългоотбиваща Grinning

Перко, етърва ми е бременна и ходи при Минев, оттам имаше програмата за януари, но за февруари няма. С удоволствие ще дойда на някоя сбирка, пък ми е и наблизо. Пиша на лични скайпа, да ми кажеш там датите и часовете.

Бебешор, колко време няма да го има вашия тати? Ние ще сме покрай вас, свиркай ако има нещо, за каквото и да е.

# 235
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
ти пък сега,това можеше да го пропуснеш Joy
аз май ще съм най-дълго отбиващата

# 236
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
що бе, то е хубаво човек да има и в това опит, за да може да дава съвети. то иначе аз какво да разкажа-ми сучеше и едни ден спря да си иска. нали ти е ясно, че едва ли ще има в карлово привърженички на естественото отбиване и кърмене до 3-4 години.

# 237
  • Мнения: 0
petiufa,   love001Честит Рожден Ден newsm59 на батко Марин!Да ви е жив и здрав ,много да ви радва и много да помага за бебе Гоги.Желаем му /цалата наша банда/щастие и късмет! newsm51 baloni

# 238
  • Мнения: 844
 bdbaloni na golemiq batko, mnogo zdrave i bezgrijno detstvo.

# 239
  • Мнения: 3 360
Петя,честит ти рожденик!  bigdance2Много здраве,щастливо и безгрижно детство  му желаем!Хубав празник! family

Общи условия

Активация на акаунт