Козметика Ланком,Клиник

  • 45 364
  • 263
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 418
Аз искам  да питам който има термал актив продукта за пори на клиник, колко време го държи на лицето си?


Аз ползжам маската. Около 2-3 минути и измивам.

# 196
  • Мнения: 1 645
Извинете .....но не съм поместила този пост за да предизвиквам ненужни  заяжданици и да си мерим на коя "кремчетата" са по-добри. Изказах моето мнение.
А вие, ако сте достатъчно възпитани женички би трябвало да запазите добрия Бон тон Simple Smile

относно "клиник" неотстъпвам от мнението си !!!!!!

ПП САЩ е доста голяма територия Simple Smile да не си в средните части Simple Smile (надявам се разбираш за леката шегичка) !!!!

Апропо: Коя година Американските жени масово кОпуваха "Клиник"???!!! Да не ви е стара информацията!!???Simple Smile

ЗДРАВИЯ РАЗУМ ВИНАГИ ПРЕЧИ !!!!!!! Simple Smile

Благодаря за вниманието с ПРИЗИВ да запазим добрия БОН ТОН Simple Smile


Не се опитвай да остроумничиш...смешна си Peace
Шегичките ти най вече...никой не си мери кремчетата - ти го правиш точно.
Дойде и започна да опъваш лозунги.
Щом искаш да общуваш на добър тон,използвай такъв и не предизвиквай обратния.
И се регистрирай...женичка Peace

# 197
  • USA
  • Мнения: 559
Мне, не ми е стара информацията и не съм в средните щати.   Joy
ПС: Купувам се пише с У.

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 02:19 от Winx

# 198
  • Мнения: 63
angijulay .... " женички" ????? Абе ей селянко! Я внимавай как говориш. Не може да плюеш на ляво - на дясно и да очакваш от нас "да запазим добрия тон". Мери си приказките да за не се налага да хабя от ценното си време и това на администратора за да вземем мерки. Ако искаш да използваш форума и да " обсъждаш кремчета" си мери приказките и прочети по внимателно правилата за публикуване. Всеки изказва мнение тук, но никой не се опитва да налага своето. Има разлика, помисли!

# 199
  • Мнения: 63
Аз искам  да питам който има термал актив продукта за пори на клиник, колко време го държи на лицето си?


Аз ползжам маската. Около 2-3 минути и измивам.
Хммм на мен ми запарва много, разтърквам и после изплаквам. При теб как е? Забелязваш ли ефект?

# 200
  • Мнения: 1 418
Има да. Изчиства ми порите.Не забелязвам обаче кой знае какъв ефект за свиване на порите ми.

# 201
  • Мнения: 63
И аз смятам, че почиства. Бих се радвала да са чисти винаги, пък за свиване ....  Praynig

# 202
  • София
  • Мнения: 1 956
Искам да попитам Клиник имат ли някакви продукти за справяне с такъв проблем: напоследък ми излизат тук-там по някоя голяма пъпка като от акне, само дето не е акне, а е защото детето попорастна и започна да скача по леглата и възглавниците, както си ходи по пода, да ме пипа с мръсни ръце, да си играе с телефоните и така ми обърка хигиенните правила. А като не съм тийн вече, пъпките не минават за 2-3 дни, а после по 2-3 месеца имам петна от тях. Искам нещо за локално намазване върху пъпката - ефективно да я изсушава, искам и подходящ коректор и също ако има и други продукти за такива проблеми - търся съвет.

За спора за клиник - аз допреди няколко години ползвах супердифенсът и антиоксидантния и кожата ми беше много хубава. За жалост позастярях и вече Клиник са ми слаби. А пък химията - то има ли крем, който да не е химия?

# 203
  • Мнения: 186
А сега ме застреляхте от упор! Аз от 5 години ползвам Клиник - 3 стъпки, пяна за измиване на грим, дневен и нощен крем, околоочен и дълбокопочистваща маска и част от декоративната им козметика. Знам, че не са на растителна основа и точно за това ги ползвам - от другите се изривам. По принцип не мога да кажа, че кожата ми се е променила драстично, но пък не мога и да кажа, че изглежда зле. За моите почти 33 г. изглеждам по-младичка. От друга страна, ако Клиник са толкова скапани, значи съм си прецакала преждевременно кожата, а с друга марка е можело да изглеждам още по-добре...  newsm78
Някой друг, освен набързо отбилата се гостенка, има ли толкова категорично отрицателна информация за Клиник?

Иначе имам приятел, който работеше в някаква българска козметична компания и каза, че всичко принципно е пълна отврат. Посъветва ме да ползвам само кремове над 500 Евро на големите дизайнерски марки, но това ще мога да го направя в някой друг живот .... Каза, че колкото е по-нисък и евтин клас козметиката, толкова повече гадости имало в нея и реално не помага изобщо. Слагало се вазелин, за да стояло кремообразно, а вазелина според него било отпадъчен петролен продукт  Shocked Каза ми и, че за да мирише хубаво се слагало химия, за да има трайност 12, 24, 36 месеца от отварянето - пак имало незнам си какво си, за да стои пухкаво, а не на бучки ...., за да не хваща коричка има друго ...., за да е бял цвят или какъвто и да е цвят пак има нещо си ...  и така. Те, в тази фирма сами си бъркали кремовете (служителите лично за себе си, иначе официалния продукт пак си е смотан) в лабораторията, така че да бъдели естествени и те изсъхвали, вкисвали и пресичали след няколко дни. Т.е. толкова била реалната трайност на истински чистия крем, без грам химикали. Спомена ми, че от изследванията, които са правили само една българска марка била доста чиста, но забравих коя .... трябва да потърся контакт отново с него и да попитам....

# 204
  • Мнения: 1 418
Тук се изписаха много глупости.Особенно за Клиник.
Всяка една фирма влага милиони за разработването на различни кремове.И надали някоя от тях би си навредила на името и да сложи вазелин във продуктите си. Може би само Ален Мак, но тях тук не ги обсъждаме.
На уважаемата гостенка ще кажа, че Америка не е на друга планета .И ние сме били там. И Клиник се продава на много места. Ако американките толкова я отричат тази марка, може би щеше да е изтеглена от пазара заради ниски продажби.

Тук обсъждаме различните марки.Няма универсална формула коя марка е хубава и коя лоша.
На различните кожи един и същи продукт действа по различен начин. Важното е да открието кое на вас ви действа добре. Проба - грешка е формулата.
Подарила съм толкова много кремове, само защото на мен не ми понасят.
Затова вземайте си тестери, пробвайте и ако ви понася на кожата си купете продукта.
И не слушайте продавачките- те са на процент и са там за да си продават стоката.Ако се изприщите от прекваления крем , няма продавачката да ви върне парите.

# 205
  • София
  • Мнения: 1 956
Тук се изписаха много глупости.Особенно за Клиник.
Всяка една фирма влага милиони за разработването на различни кремове.И надали някоя от тях би си навредила на името и да сложи вазелин във продуктите си. Може би само Ален Мак, но тях тук не ги обсъждаме.
На уважаемата гостенка ще кажа, че Америка не е на друга планета .И ние сме били там. И Клиник се продава на много места. Ако американките толкова я отричат тази марка, може би щеше да е изтеглена от пазара заради ниски продажби.

Тук обсъждаме различните марки.Няма универсална формула коя марка е хубава и коя лоша.
На различните кожи един и същи продукт действа по различен начин. Важното е да открието кое на вас ви действа добре. Проба - грешка е формулата.
Подарила съм толкова много кремове, само защото на мен не ми понасят.
Затова вземайте си тестери, пробвайте и ако ви понася на кожата си купете продукта.
И не слушайте продавачките- те са на процент и са там за да си продават стоката.Ако се изприщите от прекваления крем , няма продавачката да ви върне парите.
Peace
Само за вазелина не съм съгласна - слагат и вазелин, и течен парафин, и всякакви петролни производни  Sick После защо имаме комедони...

# 206
  • Мнения: 63
Аз съм съгласна с изказаното мнение, че на всеки различно действат едни и същи продукти. То недоволни винаги ще има. На една клиник и  миришели гадно - ние и казваме, че е така защото няма изкуствено прибавени аромати, които да предизвикват алергии... на друга лосиона не и харесвал, бил чист алкохол - ние и обесняваме, че има алкохол, защото е излющващ лосион за премахване на мъртвия слой клетки.... еднака казва сухо ми е, другата казва да ама другите са с валезин и са мазни.... няма угодия. Форума е за споделяне на опит. Като си купиш нещо и не ти харесва сподели, ама да плюеш така наред, без хабер да си имаш от нещата. Аз пък съм доволна до момента. Казвам го защото е така, не взимам процент ако ги хваля и никой няма да вземе ако ги плюе, такаче престанете, че е смешно.

# 207
  • USA
  • Мнения: 559
Иначе имам приятел, който работеше в някаква българска козметична компания и каза, че всичко принципно е пълна отврат. Посъветва ме да ползвам само кремове над 500 Евро на големите дизайнерски марки, но това ще мога да го направя в някой друг живот .... Каза, че колкото е по-нисък и евтин клас козметиката, толкова повече гадости имало в нея и реално не помага изобщо.
Мисля, че приятелят ти не е запознат отблизо с понятието "маркетинг". Скъпата козметика не е скъпа само защото има по-добри продукти в нея. Сигурна съм, че крем за 500 Евро няма да има драматично по-различен ефект от този за 50Евро.

# 208
  • Мнения: 451
Слагало се вазелин, за да стояло кремообразно, а вазелина според него било отпадъчен петролен продукт  Shocked Каза ми и, че за да мирише хубаво се слагало химия, за да има трайност 12, 24, 36 месеца от отварянето - пак имало незнам си какво си, за да стои пухкаво, а не на бучки ...., за да не хваща коричка има друго ...., за да е бял цвят или какъвто и да е цвят пак има нещо си ...  и така.
Вазелинът си е "отпадъчен петролен продукт", определено не  само според него Laughing А за подобряване на консистенция, аромат, за продължаване на shelf life и т.н. е повече от ясно, че слагат химия.
И минералното олио (течният парафин), и той като вазелина.
Хелоу, на кой свят живееш, в крайна сметка. Mr. Green
Имаше едни теми "за добрата козметика", там се говори по тези въпроси.

# 209
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз заради парафина не си купувам никакви кремове на Ланком - всичките са с парафин. А от него порите ми буквално се задръстват и се изпъпчвам страшно...

Общи условия

Активация на акаунт