LaRedoute - кодове - 20

  • 48 234
  • 732
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 971
Ето събрано на едно място всичко за поканата и кодовете - за референция на тези, на които не им се четат 5те страници назад
благодаря на bradata за уточнението като коментар под статията!

http://www.pazaruvane.com/2009/01/blog-post_3625.html

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 17:38 от Finty

# 511
  • Мнения: 40
9LVHT- 15  от 30 euro
а този код с какво действа, защото при мен се хваща, но промяна няма

# 512
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 634
9LVHT- 15  от 30 euro
а този код с какво действа, защото при мен се хваща, но промяна няма

Мисля, че беше за зелените и цени други(безцветни), но с при мини не ставаше, поне при мен.

# 513
  • Мнения: 119
9LVHT- 15  от 30 euro
а този код с какво действа, защото при мен се хваща, но промяна няма

Това ми намали от новата колекция

http://www.laredoute.fr/vente-robe-chemisier-redoute-essentiels. … tegoryid=56099742

# 514
  • Мнения: 59
9LVHT- 15  от 30 euro
а този код с какво действа, защото при мен се хваща, но промяна няма

Мисля, че беше за зелените и цени други(безцветни), но с при мини не ставаше, поне при мен.

май бях твърде лаконична- този код ми го пратха защото попълвах 1 анкета-  важи за новата колекция и намаля  15 от 30  евро- пише , че е персонален , дори че  е ограничен само до 1 команда, но  се радвам , че се е хванал на някой!!!!!

# 515
  • Мнения: 8
Ето събрано на едно място всичко за поканата и кодовете - за референция на тези, на които не им се четат 5те страници назад
благодаря на bradata за уточнението като коментар под статията!

http://www.pazaruvane.com/2009/01/blog-post_3625.html
Много се извинявам,но наистина не съм знаела къде да го прочета.Благодаря ти.

# 516
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 634
9LVHT- 15  от 30 euro
а този код с какво действа, защото при мен се хваща, но промяна няма

Мисля, че беше за зелените и цени други(безцветни), но с при мини не ставаше, поне при мен.

май бях твърде лаконична- този код ми го пратха защото попълвах 1 анкета-  важи за новата колекция и намаля  15 от 30  евро- пише , че е персонален , дори че  е ограничен само до 1 команда, но  се радвам , че се е хванал на някой!!!!!

Нищо де, по-назад в темата имаше доста такива 'персонални' кодове от тази анкета, които на мен ми работеха и ти казвам какви са им условията(за новата колекция се отнасят).

# 517
  • Мнения: 662
Здравейте,момичета Hug
Признавам си не съм ви чела Blush
Имам следното питане,искам да си взема фотоапарата от първа страница,слагам го в кошницата и с кода ми го намалява на 25 евро,НО ми споменаха,че и до 15 евро може да се намали,дали има такова нещо и някаква хитринка ли има newsm78/не че и за 25 не е супер цена,ама пуста му лакомия/.И ако може мнение на някой който го има,става ли апаратчето,като се има предвид,че нямам друго и скоро няма да мога да си позволя Mr. Green
Много ви благодаря предварително Hug

# 518
  • Мнения: 8 242
Здравейте,момичета Hug
Признавам си не съм ви чела Blush
Имам следното питане,искам да си взема фотоапарата от първа страница,слагам го в кошницата и с кода ми го намалява на 25 евро,НО ми споменаха,че и до 15 евро може да се намали,дали има такова нещо и някаква хитринка ли има newsm78/не че и за 25 не е супер цена,ама пуста му лакомия/.И ако може мнение на някой който го има,става ли апаратчето,като се има предвид,че нямам друго и скоро няма да мога да си позволя Mr. Green
Много ви благодаря предварително Hug
25 си е .. няма 15 Simple Smile
15 е (беше) машината за хляб Simple Smile

# 519
  • Мнения: 39
Цитат
Пробва ли с това ?   http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7371560& … ue&ksource=-1
и кода 61425 ми дава БД
Това даже не мога да го сложа в кошницата ...  newsm78

# 520
  • Мнения: 8 242
Цитат
Пробва ли с това ?   http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7371560& … ue&ksource=-1
и кода 61425 ми дава БД
Това даже не мога да го сложа в кошницата ...  newsm78
Ако пробваш от линка даден - няма как да можеш Simple Smile
С линкове от кошници не се добавят артикули Simple Smile
Можеш да го сложиш ако си го намериш наново Simple Smile

# 521
  • Sofia
  • Мнения: 852
Направих сметка от 115 евро, ама всичко е от намаленията. То ясно, че БД няма да дае (изпробвах с вички калъфси и т.н, но ТЦ) Кажете ми, моля ви, какво си заслужава от подаръците, че все пак 115 евро и никаква далаверка - просто не става!!

# 522
  • Мнения: 5 539
Имам нов акаунт - как да го оползотворя най-добре? Кои са далаверските кодове за "нови клиенти"?

# 523
  • Мнения: X
Направих сметка от 115 евро, ама всичко е от намаленията. То ясно, че БД няма да дае (изпробвах с вички калъфси и т.н, но ТЦ) Кажете ми, моля ви, какво си заслужава от подаръците, че все пак 115 евро и никаква далаверка - просто не става!!
На мен ми харесват десертните чинии в червено и кафяво май бяха- 27448, 27650;
-пътните чанти, куфара с колелца, чантите с 21350, 41920, пътна чанта в розово и каки- 68012...

# 524
  • Враца
  • Мнения: 876
момичета това са реалните снимки на куфара и чантите в мой вариант (мисля че някой пуска мътно куфара)..куфар...чанти

Общи условия

Активация на акаунт