аз искам дете, но жена ми - не!

  • 36 147
  • 204
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А обратният вариант? Чист садизъм

# 121
  • Мнения: 1 192
Абе големи хора сте, важното е решението да удовлетворява и двамата. Ако няма единомислие, или се примиряваш със ситуацията, или "пътя, чантата и за хляб..."  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 7
просто много ми е неприятно ,че живота на жените е толкова скапан -прецакани сме във всяко едно отношение- не е честно -природата ни е дала само неприятни усещания -цикъл ,раждане ,в секса не ни е толкова кеф като на вас и т.н-гадно е да си жена
Има ли форум дето не си оревала с това?  Stop
Ми смени си пола.

# 123
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
просто много ми е неприятно ,че живота на жените е толкова скапан -прецакани сме във всяко едно отношение- не е честно -природата ни е дала само неприятни усещания -цикъл ,раждане ,в секса не ни е толкова кеф като на вас и т.н-гадно е да си жена
Има ли форум дето не си оревала с това?  Stop
Ми смени си пола.
Това е правилното решение. Само не разбрах как стигна до извода, че сексът доставя повече удоволствие на мъжете, отколкото на жените?

# 124
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Стига сте нападали Валерия. Тя не е виновна, че е попадала на скапани любовници.

# 125
  • Мнения: 592
Вариантите са 3 - или е недовършена, или влиза в критическата, или скача на първия срещнат от страх че е последния влак!

# 126
  • Варна
  • Мнения: 166
Здравейте, аз имам същия проблем, вече не искам второ дете тъй като съм на 36 години и се страхувам от усложнения, а и от самото раждане. Изживях кошмарно първо раждане с огромно бебе и още не мога дори и на преглед да отида като хората. За мен това е втори брак, но за него е първи и ми заяви, че ако не му родя дете ще си намери щастието другаде. Правим опити вече година, а нищо не се получава. Преди два дни му казах, че искам да спрем да опитваме и той ми постави този ултиматум. Знам,че всеки от нас е прав за себе си. Но ми е много болно, не знам как да продължа живота си без него, не знам как да съобщя на сина ми, че вече няма да си има татко....

# 127
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Здравейте, аз имам същия проблем, вече не искам второ дете тъй като съм на 36 години и се страхувам от усложнения, а и от самото раждане. Изживях кошмарно първо раждане с огромно бебе и още не мога дори и на преглед да отида като хората. За мен това е втори брак, но за него е първи и ми заяви, че ако не му родя дете ще си намери щастието другаде. Правим опити вече година, а нищо не се получава. Преди два дни му казах, че искам да спрем да опитваме и той ми постави този ултиматум. Знам,че всеки от нас е прав за себе си. Но ми е много болно, не знам как да продължа живота си без него, не знам как да съобщя на сина ми, че вече няма да си има татко....

Нали знаеш, че дори да му родиш дете, след време пак може да те напусне?  Thinking

# 128
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Нека си търси майка на децата си, защо трябва да се лишава от това да бъде баща заради твоите страхове.

# 129
  • Мнения: 0
Втората бременност може да няма нищо общо с първата вкл. и раждането, но едва ли само това са причините да си резервирана.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 166
От раждането и от това, че вече съм на години ме е страх, от нищо друго. Може би само от това, че това дете като стане на 15 г. аз ще съм далеч във възрастово отношение. А колкото до това дали го лишавам да търси майка за децата си - не, колкото и да ми е мъчно, знам, че не мога да го спирам да търси щастието си.

# 131
  • Мнения: 2 867
и ми заяви, че ако не му родя дете ще си намери щастието другаде. Правим опити вече година, а нищо не се получава. Преди два дни му казах, че искам да спрем да опитваме и той ми постави този ултиматум. Знам,че всеки от нас е прав за себе си. Но ми е много болно, не знам как да продължа живота си без него, не знам как да съобщя на сина ми, че вече няма да си има татко....
Не мисля, че възрастта (36 години) е някакъв проблем в случая, ако се опасяваш от увреждания на плода може да направиш съответните тестове, раждането може да е секцио.
А правили ли сте някакви изследвания след като не се получава толкова време? Причината може да е в него...

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не повдигай думата за деца, а ДЕЙСТВАЙ!!!

Wink  newsm10 luvbed newsm30

Трогна ме постът на notar:

"  Може и да ме нагризете, но какво е семейство без деца - гаджета! Изключвам проблемните. Не се ли радвате сега като се приберете и като отключвате вратата, да чувате отвътре как типат две малки пантофки и да чувате: Мамо, мамо! ?????????
 Няма да ви се случи, ама имате ли представа какво е на 65 г. да си сам на нова година, че и без жена или мъж. Да знаеш че няма кой да ти се обади поне по тел.??????? Да знаеш, че си пътник и не оставяш твоя кръв????? Честно, не го разбирам без деца! Искате славата на Лили Иванова ли?
А сега, ако не сте ги искали - да не би да не ги обичате? Не сте ли си задавали въпроса, каква дупка щеше да е ако го нямаше детето, а сега го има!
Ама с ръка на сърцето...."

# 133
  • Варна
  • Мнения: 1 744
На Нова година може пак да си сам, въпреки наличните деца и съпруг/а. За телефонното обаждане има приятели и роднини, но честно казано, не изпитвам нужда да чуя дежурните 10-20 и повече обаждания.

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Детето не е средство за да не бъдеш сам като остарееш.
Готовността за дете идва отвътре, не насила.
Съвет към автора- подреди си приоритетите, все пак кое е по-важно за теб, тази жена или да имаш дете ?  Ако е детето, си прав да търсиш късмета си другаде.
Ако е жената- ще направиш компромис със себе си (само да не съжаляваш след време).
И обратно-щом тя не прави компромис, говори каква ценност си й в живота. Не я обвинявам обаче, може ли да се касае за вина на основата на човешко (не)желание.

Общи условия

Активация на акаунт