1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 6

  • 33 641
  • 446
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 914
пс.а сега ме е страх този съсед да не тръгне да си отмъщава не шехито.
и мен и онзи смахнат фотограф... появи се Онур и тя почна да се вкарва в разни филми Rolling Eyes


ама как изведнъж се обърнаха отношениятамежду Шехи и Онур Heart Eyes


довечера ще гледам посещение на Шехи в дома на Бурхан, че с малкия имахме инцидент и не бях пред тв-то ooooh!

# 376
  • Мнения: 10
ЕЕЕЕЕЕЕЕ не няма такова нещо тук ако почукаш така на някои и му кажеш свърши ми бензина ще ти тръшне вратата и ще каже мен какво ме интересува,а там хората даже и маса ще им сложат newsm78

# 377
  • Мнения: 959
Ех, този Онур, как каза само "син ми е" Heart Eyes. И Каан, доволен....сладък той...

Абе, момичета, прави ли впечатление, че вчера казаха 6 години слад смърта на Ахмед - демек Каан трябва да е 7, а, пък в началото доколкото си спомням, Шехерезада казваше, че е на 5 години?
Аз, ли съм в грешка нещо, или? Rolling Eyes
не казаха ли , че 6 година го обича иму е вярна... един вид дори и когато е бил жив Thinking

Аааа, сигурно е така...Тенкю, за разяснението, понякога имам нужда... Laughing Hug

Фусюн много злобна, бре, чак почнах да се ядосвам...И този Али Кемал, е`ати лицемера...Толкова пък безхарактерен... Sick

# 378
  • Мнения: 7 914
Ех, този Онур, как каза само "син ми е" Heart Eyes. И Каан, доволен....сладък той...

Абе, момичета, прави ли впечатление, че вчера казаха 6 години слад смърта на Ахмед - демек Каан трябва да е 7, а, пък в началото доколкото си спомням, Шехерезада казваше, че е на 5 години?
Аз, ли съм в грешка нещо, или? Rolling Eyes
не казаха ли , че 6 година го обича иму е вярна... един вид дори и когато е бил жив Thinking

Аааа, сигурно е така...Тенкю, за разяснението, понякога имам нужда... Laughing Hug


аз го измислих доакто ти писах отговора, иначе бях на твоето мнение Mr. Green Mr. Green Mr. Green


искам да видя срещата Периде- Шехи Crossing Arms... сега ще се чака до утре Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms... добре, че не е петък Mr. Green Mr. Green

# 379
  • Мнения: 7 914
иииииииииииииииии тоз Керем  -  що не се посъблече малко Crazy

# 380
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
яяя да видим сега,къде ще легне Керем....опаааа,а дали ще гушне Бену...бравоооо,целуна я даже:))

# 381
  • Хасково
  • Мнения: 182
Много бързо взеха да се развиват нещата.
Керем и Бену ги "ожениха". Тъкмо си мислех, че е дошъл момента на "първата брачна нощ" и да си направят бебче  и развалиха работата.
Онур пък иска дата за сватбата. Шехито прости на Периде и Али Кемал.
Лелята на Онур се държи много по-добре от собствената му майка.

# 382
  • Мнения: 10
 newsm03  тази леля на Онур много ми допадна супер е smile3521

# 383
  • Мнения: 110
евала не лелята Peace

а за керемчо, ами хубаво я целуна ама малко постно беше за моя вкус Laughing

такива погледи си хвърлят..........чиста любов.

перидето ако не се държи прилично ще я намеря, знам къде живее и........

оооле как завърши, страховете ми се оправдаха.

# 384
  • Мнения: 7 914
лелята е супер, ама и Онур -  и риба, и месо hahaha


жал ми е за Жинсел Rolling Eyes

# 385
  • Мнения: 7 914
ииииииииииииииииииииии #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 386
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Е може ли така да свърши серията #Crazy #Crazy #Crazy

# 387
  • Мнения: 7 914
олелееееееееееее Онур ще го пребие box box bash bash bash #Sniper newsm66 fight

# 388
  • Хасково
  • Мнения: 182
Момичета, кой нападна Шехерезада? Не гледах в този момент, само слушах.

# 389
  • Мнения: 10
оххххххххх дано Онур да доиде на време Бооожжжееее какъв край smile3518

Общи условия

Активация на акаунт