Цветя- гордостта на всяка жена ~36~

  • 67 195
  • 555
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 226
 Lati , лимоново дръвче с разкошни лимони имаше на Бургаската флора минала година. Вървяха от 40 лв. на горе. Ето този мисля беше 60 лв. Провери на такива места.

# 61
  • Мнения: 1 089
Момичета, за съжаление премеждието завърши злощастно...но...нали аз съм добре и вкъщи палува малкото ми човече...и както казва баща ми:" Не губи кураж- идва нов тираж"

# 62
  • Мнения: 265
Лени,много съжалявам,мила!Трудно ми е да намеря думи за утеха. Изпращам ти една голяма прегръдка.

# 63
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Лени съжалявам  Cry  Hug

# 64
  • Мнения: 3 219
Лени  Hugте, мила, не губи вяра Hug и при мен така стана единия път Sad

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Лени, прегръдки и от мен  Hug
И при мен се случи същото преди време ...  Sad

# 66
  • Виена
  • Мнения: 725
Ленито ,много  Hug и от мен.Много добре знам как се чувстваш,защото съм го преживявала и аз  Sad.В болницата ме успокояваха,че щом се е случило,значи така е било по-добре...Баща ти е прав.
Теди, добре си се завърнала при нас. И ти ни липсваше.  Hug Жалко само за пахирата. Наистина беше страхотна. Ако не е преполята, а само са и окапали листенцата, дали няма да избие отново  newsm78
Ти пускаш овлажнителя, а аз обезвлажнителя. Направо реки текат по дограмата. Това се отразява зле на мен, но цветята се чувстват перфектно  Thinking особено орхидеите...
джиджи, Hug.Не знам,дали не е преполята.Бяха си и зелени стебълцата.Но аз прибързах и отрязах клонките,които излизаха от там и ги сложих във вода  Blush.Уж да пускат коренчета,но май нищо няма да стане.Не знам какво е резник,а издънки няма отдавна  Rolling Eyes.Но нищо,нали си има 2 бебчета в БГ  Heart Eyes.Аитеп  Hug.Радвам се,че с твоята Пахирка всичко е наред.

# 67
  • Мнения: 43
Миличка Лени, съжалявам за станалото. Hug Hug Hug
Важното е, че си имате детенце, а и ти си добре, следващият път ще е успешен!

Сега четох за живите камъчета и разбрах, че е нормално долните листенца да се сбръчкват и съхнат.Това което харесах, но ми се стори, че е мокро изглеждаше така:


Сега ме е яд, ако е добре, трябваше да го взема,симпатично изглеждаше, даже отстрани беше едно яркозелено.Как мислите?Ох,като ми влезе нещо в главата, мира нямам, сега само за тия  камъчета мисля. #Crazy

# 68
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Лени  Hug Tired

Момичета ,моите първи кактуси покълнаха само за 4 дни  Shocked,но са само от един вид ,другите два вида все още не са ,дано да продължат да се развиват така добре   Praynig

# 69
  • Мнения: 3 782
Лени много съжалявам, прегръщам те, въпреки че не се познаваме  Hug Това е за теб - http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=74
Джиджи страхотни красоти  и като ти гледам орхидеите вече нямам търпение моята да цъфне. Цялата е отрупана с пъпки, но имам чувството, че няма да се разтворят никога. Купих си разтвор за торене и наистина има полва. Започна да се развива бързо.
За жалост нямам нищо ново Sad, но надявам се скоро да се похваля. Wink

# 70
  • Мнения: 398
Лени  Hug

Момичета,как се гледа коледна звезда?
Моята която купих в началото на декември започна да капе.Цвета съхне,листата едно по едно жълтеят.Предполагам е нормално защото няма вид на болна.

# 71
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
lubopitna моята коледна звезда вече е "Плешо" почна да капи и аз я орязах както джиджи ни е писала наоколо 10 см. и другото за вкореняване.
К@ми и аз така мислех за живото камъче и скоро едно ми е загина едно.
Да ви се похваля днес си краднах по едно мушкато и едно сакъзче, но не казвам от къде  Whistling и един бенджамин  от един офис ми дадоха  Embarassed   

П.П. Да ви напиша за преживяванията на живито ми камъче, което скоро си купих Mr. Green . Снощи без да искам бутнах саксийката с живото камъче и падна. Първата ми мисъл беше " Хайде и това го съсипах" и почнах да го търся него намерих, все едно се беше изпарило  Thinking. Почнах да местя цветята и го намерих в короната на бенджамина  Joy Joy Joy И да знаете живото камъче издържа на падане, но не на преполиване.  Peace

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 18:21 от aitep

# 72
  • Мнения: 398
Джиджи е писала,аз съм го проспала това време  Embarassed
Кога ги оряза,когато напълно им опадаха листата ли?"Клечки" ли потопи във вода?
Как да разбера кога е време да и се сменя саксията?Китката е доста голяма и я държа в друга,глинена за да не пада.

# 73
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
 hahaha краденето е национален спорт  Joy

и аз съм си откраднала едно две нещица  Blush едното даже е пуснало корени и е насадено  Whistling

ще снима и ще се фукам  Sunglasses

забравих да се похваля  Hug вече имам две живи камъчета  Wink имам идеи за тях
и още нямам орхидея  Confused мъкааааааааааа

# 74
  • Мнения: 43
К@ми и аз така мислех за живото камъче и скоро едно ми е загина едно.

От какво загина?Дали го преполя?

Ето моите камъчета.
Днес като тръгнах да прибера момичето ми от детска,се отбих в един цветарски, гледам циклами, все хубави - светло розова, по-тъмна с беличко, тъмно лилави и така желаните от мен светла и тъмно червена.Много се чудих коя да взема, защото всички бяха красиви, но двете червени са от дребничките,а другите бяха едри,а ми се искаше червените да са едри.И след дъъълго умуване първо избрах светлата, но формата й не беше така хубава и накрая купих тъмната.Заради това чудене закъснях и дъщеричката ми беше останала последна в групата. Sad
Не помня дали ви казах, че преди си купих и семена и ще се надявам и на други цветове след време.
А ето зюмбюлчето ми, което е с къса дръжка и не знам ще се удължи ли.

Аничка, каква тор купи за орхидеята?

Общи условия

Активация на акаунт