Обичате ли парфюми-10?

  • 36 056
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 306
Аз я оставих моята КМ и не ми мигна окото.Чудесен парфюм наистина,но не на мен Simple SmileНовите парфюми са нещо невероятно,аз всеки нов си го изучавам по начина по който изучавах пръстчетата на дъщеря ми,когато я гушнах за 1 път Heart EyesБроя му пак и пак всичките пръстчета-съставки Winkи си умирам от радост Simple SmileДа си го ползвате със здраве! Hug
Мерси  bouquet
А на мен, като че ли ми минава "откривателската" лудост, а дано Mr. Green Повечето нови неща, които уж много искам, веднага след получаването или откровено не ми допадат, или много бързо ми омръзват ooooh! И някак си след тези разочарования се позагуби тръпката от искането на още и още. Поне едно, обаче, уточних със себе си - за мен  'хубавите" парфюми са тези, които мога да нося с удоволствие - без нито една дразнеща нотка в състава им, която да ми "побърква" обонянието. Не робувам на моди, марки и "класики", вече и на мнения - също. В мир съм със себе си и си ми е суперуютно така... Blush

# 676
  • Мнения: 4 204
Аз я оставих моята КМ и не ми мигна окото.Чудесен парфюм наистина,но не на мен Simple SmileНовите парфюми са нещо невероятно,аз всеки нов си го изучавам по начина по който изучавах пръстчетата на дъщеря ми,когато я гушнах за 1 път Heart EyesБроя му пак и пак всичките пръстчета-съставки Winkи си умирам от радост Simple SmileДа си го ползвате със здраве! Hug
Мерси  bouquet
А на мен, като че ли ми минава "откривателската" лудост, а дано Mr. Green Повечето нови неща, които уж много искам, веднага след получаването или откровено не ми допадат, или много бързо ми омръзват ooooh! И някак си след тези разочарования се позагуби тръпката от искането на още и още. Поне едно, обаче, уточних със себе си - за мен  'хубавите" парфюми са тези, които мога да нося с удоволствие - без нито една дразнеща нотка в състава им, която да ми "побърква" обонянието. Не робувам на моди, марки и "класики", вече и на мнения - също. В мир съм със себе си и си ми е суперуютно така... Blush
Поздравявам те за ''неробуването''  bouquet - ето това е да си момиче със самочувствие, останалото е вятър работа. Тинкърбел, мен сякаш най -добре ме описват - Еден (прозрачния), Коко Мадмоазел, Кристал, Гучи бай Гучи...

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 13:51 от Tess d`Urberville

# 677
  • Мнения: 410
Very Irresistible Sens. - точно сладък и натрапчив, мек и дълбок. Но ако в офиса не го нося, тогава кога да му се наслаждавам? И без друго от сума време съм в търсене на точния офисен парфюм, а за зимата не съм попаднала на такъв, бях пускала питане за CK Eternity + Eternity Moment, защото ми се струват по-изчистени, но никой не се отзова.
Лично за мен офисните парфюми са по-студени, а не си представям да се напръскам с нещо хладно и зелено в този студ.
Така че си го нося без резерви. За мен е важно: 1. трайност. 2. мекота/дълбочина.
  Peace

# 678
  • Мнения: 4 204
дани77, класическия Итърнити не съм го имала, но съм го тествала и го познавам. Според мен той е младежки, свеж, не без дълбочина, ежедневен, но определено не е моят парфюм Peace Според мен офисен и ежедневен зимен парфюм е например Трезор на Ланком, още повече ако харесваш мааалко по -сладки аромати, но той е сладко -нежен, мек, много елегантен Simple Smile

# 679
  • Мнения: 431
Ох, пак съм аз  Embarassed много се извинявам, ама искам да попитам пак за Betty Barclay -- In Love, а може и за S. Dali -- Purplelips.
Просто в този форум (а и в някакви други всъщност) четох, че миришели на виолетки  Embarassed а си търся нещо такова; а в Драка май ги няма... :/
Та понеже нямам особено много време сега да обикалям, взех да се замислям дали да не поръчам на сляпо... и така.

# 680
  • Мнения: 152
Very Irresistible Sens. - точно сладък и натрапчив, мек и дълбок. Но ако в офиса не го нося, тогава кога да му се наслаждавам? И без друго от сума време съм в търсене на точния офисен парфюм, а за зимата не съм попаднала на такъв, бях пускала питане за CK Eternity + Eternity Moment, защото ми се струват по-изчистени, но никой не се отзова.
Лично за мен офисните парфюми са по-студени, а не си представям да се напръскам с нещо хладно и зелено в този студ.
Така че си го нося без резерви. За мен е важно: 1. трайност. 2. мекота/дълбочина.
  Peace
А Дани ,не си права Naughtyза Етърнити писах(плътен,сладък,натрапчив,траен и забележим),и вчера нещо те питах,не четеш мила Mr. GreenСун моон Стар много прилича на Етърнити,на мен лично не ми допаднаха и ги размених.
Радам се за Ди че е в покои Laughing  bouquet

# 681
  • Мнения: 4 204
Very Irresistible Sens. - точно сладък и натрапчив, мек и дълбок. Но ако в офиса не го нося, тогава кога да му се наслаждавам? И без друго от сума време съм в търсене на точния офисен парфюм, а за зимата не съм попаднала на такъв, бях пускала питане за CK Eternity + Eternity Moment, защото ми се струват по-изчистени, но никой не се отзова.
Лично за мен офисните парфюми са по-студени, а не си представям да се напръскам с нещо хладно и зелено в този студ.
Така че си го нося без резерви. За мен е важно: 1. трайност. 2. мекота/дълбочина.
  Peace
А Дани ,не си права Naughtyза Етърнити писах(плътен,сладък,натрапчив,траен и забележим),и вчера нещо те питах,не четеш мила Mr. GreenСун моон Стар много прилича на Етърнити,на мен лично не ми допаднаха и ги размених.
Радам се за Ди че е в покои Laughing  bouquet

Гледай ти, за мен Итърнити никак не е натраплив и сладък...... newsm78, нито пък ми прилича по нещо на Сън Муун Старс. Peace

# 682
  • Мнения: 112
Вчера си получих 212 секси на Каролина Ерера. Много му се радвам. Един такъв топличък и сладък... Супер е.

# 683
  • Мнения: 22 518
Здравейте момичета и от мен. ))))

Аз пък с нетърпение чакам да получа Коко Мадмоазел. ))))
Е, и още доста парфюми, но за известно време ще преустановя с покупките, че за месец и нещо....доста неща взех. )))
Последно си чакам Премиер Жур тези дни. ) И след одисеята с Гучи бай Гучи от ибей, продавача се съгласи отново да ми го изпрати. )) Много се надявам този път да пристигне, да ми стискате палци. ))))

# 684
  • Мнения: 4 204
Честито Мел за 212 секси Simple Smile, Мирама дано ти дойде Гучито, обожавам го, в момента ми е един от любимите Heart Eyes Heart Eyes, аз пък много отдавна си търся парфюм със силно присъствие на фрезия, да е почти моно аромат. Много парфюми съм тествала с фрезии, но нито един не ми напомня дори на фрезия, когато узрее. Моля, ако някоя от вас се сеща за такъв, да сподели Peace  bouquet

# 685
  • Мнения: 152
Освен АП,днес получих от размяна и К на Криция,за мен е нещо м/у Кабошар на Гре и Ноуйнг-ЕЛ,а за приликата на Итърнити и Сун,ще чакаме magika_mm да се включи с отзив,но мисля че е на същото мнение.
Мирама,не разбрах,как така да ти го изпрати пак newsm78пращал ли ти е вече?и не си го получилапак не съм била в час

# 686
  • Мнения: 22 518
iskra72, да, изпрати го веднъж, още началото на януари месец и така и не пристигне. Искаше да ми възстанови парите, но аз предпочетох отново да изпрати парфюма, и ако е възможно този път да направи някаква застраховка. Очаквам утре когато го пусне пак по пощата да ми пише. ))) Надявам се този път да няма проблем, че толкова много го исках, а докато го получа ще минат 2месеца.

момичета, а този Агент виждали ли сте го. ))) аз сега го забелязах. ))
http://www.fragrantica.com/perfume/Agent-Provocateur/DD-Edition-4610.html

# 687
  • Мнения: 152
iskra72, да, изпрати го веднъж, още началото на януари месец и така и не пристигне. Искаше да ми възстанови парите, но аз предпочетох отново да изпрати парфюма, и ако е възможно този път да направи някаква застраховка. Очаквам утре когато го пусне пак по пощата да ми пише. ))) Надявам се този път да няма проблем, че толкова много го исках, а докато го получа ще минат 2месеца.
Rolling EyesАу,че коректни търговци,странно ми е,а дали го е пратил 1-я път и сега се набутва ThinkingНо нека сме позитивни PeaceУспех и да се похвалиш Hug

# 688
  • Мнения: 22 518
iskra72, да, изпрати го веднъж, още началото на януари месец и така и не пристигне. Искаше да ми възстанови парите, но аз предпочетох отново да изпрати парфюма, и ако е възможно този път да направи някаква застраховка. Очаквам утре когато го пусне пак по пощата да ми пише. ))) Надявам се този път да няма проблем, че толкова много го исках, а докато го получа ще минат 2месеца.
Rolling EyesАу,че коректни търговци,странно ми е,а дали го е пратил 1-я път и сега се набутва ThinkingНо нека сме позитивни PeaceУспех и да се похвалиш Hug

Нямам представа дали го е изпратил, човека е с над 10хил. продажби, оценка 99.9положителна. Та склонна съм да вярвам, че е и просто се е загубила пратката по трасето. А и сам предложи да възстанови парите без да пускам диспут.
Ще се похваля само да пристигне. )))
Сори за спама. )

# 689
  • Варна
  • Мнения: 815
Здравейте, момичета   bouquet
Досега не съм писала в темата, но от време на време хвърлям по едно око. Последната ми придобивка е Будоара на баба Виви, но не знам какво се случи. Чаках го с голямо нетърпение около 20 дена да пристигне. Когато пристигна пръснах съвсем леко в капачката и си казах, че това ще е един от любимите ми парфюми. Вечерта го помирисах отново и от тогава само като видя опаковката и ми прилошава, а дори още не съм го изпробвала върху кожата си. Не знам на какво се дължи. Ще изчакам известно време докато забравя аромата му и след това ще пробвам пак, ако ли не ще трябва да се разделя с него  Sad
А от няколко седмици ползвам само Aigner - Too Feminine и засега се чувствам страхотно с него  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт