И в слънце, и в дъжд, и в мраз Дюкан е винаги с нас - 152

  • 27 296
  • 506
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 397
В знак на протест, че писах като побъркана и системата ми каза & … бликувате.".  Crossing Arms


П.П. Така е като пиша между служебните задачи - три страници сте изписали.  Mr. Green



Безплатен курс по правопис на български - в подписа ми.

# 31
  • София
  • Мнения: 615
Lucie От първа страница прочетох това :
Времетраенето на УДАРНИЯ ЕТАП: определя се от това, колко килограма има за сваляне. Колкото повече, толкова повече: ако килограмите за сваляне са много, тогава ударният режим е от 5 до 10 дни.
Не правилно ли съм го разбрала ритъма? Тази сол съм ползвала, но доста сипвах, че не соли като другата. Wink Ще си взема пак. Grinning
Abrakadabra да не оспамвам темата, ама няма да съм първа, виждам че сте с отношение към българския правопис, може ли да осветлите въпроса "рОлца-рУлца" ?

# 32
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз (че да не остана назад  Joy).
Вещи, темичката е страхотна  smile3525

# 33
  • София
  • Мнения: 5 786
Да се изкажа и аз за завистта на колегите и приятели.Тук само ми говорят колко е безмислено и как бързо ще си върна кг, но в същото време само пухтят колко са дебели.

# 34
  • София
  • Мнения: 545
galiushana Поздравления за ентусиазма и на двама ви   bouquet
Киселото мляко трябва да е до 800 грама тоест 2 бурканчета максимум, чистата вода е много важна  Peace
Като огладнее по-добре да изяде някоя пържола или две  Laughing
Няма да увисне толкова страшно кожата все пак е само на 30, а и режима непредразполага към това   bouquet
Още нещичко да добавя мъжете по правило имат по-добър метаболизъм тъй, че по-лесно ще сваля !

# 35
  • София
  • Мнения: 102
Дали да мечтая за деня, когато всички ще чакат страниците да станат 20, за да се запишат  hahaha
едва ли Joy ....но пък знае ли човек  newsm78


galiushana - успех ви пожелавам - да знаеш че мъжете по -принцип по-лесно свалят , поне при моя така се получи   bouquet
Ох забравих - освен това вече няма високо кръвно, не страда от безсъние, и ускорен пулс .....хранителните му навици се промениха толкова много, че аз все още не мога да повярвам , че това е моя мъж ....самочувствието му е съвсем друго и като се замисля  newsm78 никакви провисвания на кожата няма .....но започна да спортува   Peace

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 15:36 от tanyamanya

# 36
  • София
  • Мнения: 336
и аз да се запиша Simple Smile никога не се класирам за първа страница, ама на миналата тема бях последна Joy

аз бих се отказала да ям ролца/рулца от раци, мисля, че трябва да се откажем и от спора как се пише, да не стане пак - 3 страници сърдитки fight

# 37
  • Мнения: 850
       ЕЕЕххх изтървах пак първа страничка .....  smile3515

  Нооо сега чакам Марчелка да се появи и  да започне преброяването на пилетата  smile3508 мисля , че е време да видим кой се задържа на терена !

  По впроса със злобата към нас от ближни и не толкова , тя за съжаление усезателно се усеща и при мен ! И то от познати , които са леко пухкави , явно  те са слабите защото нямат нашата амбиция и воля ! Затова  аз им казвам да са живи и здрави , аз ям и слабея ! Фук фук
 Целувки сладуранки от мен хубав следобед и ДОБРЕ ДОШЛИ А НОВИЧКИТЕ!  Hug  bouquet

# 38
  • Мнения: 937
Благодаря ви за отговорите, ще го разочаровам с кис. мляко и ще го понахъсам с това че по бързо ще свали....е от мен едва ли... Laughing в предвид разликата ни.
Снимала съм го точно преди да почне, за да ви покажа някой ден, а и него да го изтипосате в албумчето, но все още няма резултати като вашите.
Ето ни семейно за да се запознаеме

декември 2008

# 39
  • Мнения: 228
Хайде пак да се преброя за устискала вече месец и 3 дни на трета.Вижда му се края,само още някакви си три месеца  hahaha JoyПреполових почти режима:)))А е толкова прекрасно да се гледам в огледалото,мании ще взема да се влюбя в себе си още малко. Joy hahaha
За чуждите погледи и коментари да не ви пука.Важното е вие да устискате в правата вяра JoyИ на мен все ми повтарят как съм щяла да ги върна,ама нямаааааааа напук на всички няма да си ги върна гадните килца.Кога друг път съм се чувствала като момиче и съм била на ученическите си килца.

# 40
  • Мнения: 38
ей не изтървах първата страничка,но и моят час дойде Flutter
Чудна темичка,както винаги.Аз съм си режимна обаче няма мърдане братко,застопорила съм си на едни кг и туй то!
Здраве да е,до лятото ще развея и аз поличките Flutter.А по повод рулца-ролца и аз мислех все че руло се пише ама явно съм живяла в лъжа Laughing

# 41
  • Мнения: 243
Мацки, хайде моля някой да сподели който във 2 фаза е бил на нещо различно от 5/5.
Предимства, недостатъци или просто така да си избера редуването на П и ПЗ  newsm78

# 42
  • Мнения: 92
Цитат
Дали да мечтая за деня, когато всички ще чакат страниците да станат 20, за да се запишат 
  Joy Joy Joy

хайде тогава и аз -4

Вещи   bouquet

# 43
  • Мнения: 850
Monche  , миличка аз в началото започнах 4 на 3, защото е по-удобно от понеделник до четвъртк П и петък и уикенда съм в ПЗ ! Ефекта си беше супер , но леко се хванах че започвам да задържам и след Дюканска срещичка по съвет на моите любими Бургазлийки започнах 5/5 , за съжаление нещо винаги бърках дните и броенето и реших след нова година отново 4/3 и съм си доволна много ! Виж ми линийката ! Това са по принцип двата варианта с най-добри резултат според момичетата тук! Успех   Hug  bouquet

# 44
  • Варна
  • Мнения: 141
Неда - добра формула е тази, която дава докторът - 5/5. Аз лично, все пак съм със семейство практикувам 4/3. Чувала съм, че е български принос към диетата. Резултатите ми са добри. В 5/5 ми идва много дълъг приема на зеленчуци - в един момент, започвам да се чувствам гузна - все едно не съм на диета.

пина - какво значение има, как се казват тези рачешки неща. Аз не ги обичам така и така.

Люси - пък към бабите трябва да прибавиш и кандидат бабите. Голямата дъщеря прави опити за бебе. Не сама де.  Joy

Лека и отслабваща на всички!

Общи условия

Активация на акаунт