по-бърз растеж на косата????

  • 386 247
  • 743
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 492
maslenka, вземи си и биотин - ускорява растежа на косата на дължина /също и на ноктите/

# 286
  • Мнения: 160
maslenka, вземи си и биотин - ускорява растежа на косата на дължина /също и на ноктите/

Благодаря ти bgroza, едно момиче ми го препоръча на лични и задължително ще си взема   bouquet
Ще пиша после какво е станало, дано все едно нещо да укаже ефект   bouquet

# 287
  • Мнения: X
Здравейте, не знам колко е по темата въпросът ми, но някой да е ползвал този шампоан  или да имате някакви отзиви за него....дали има смисъл от такива шампоани, ефикасни ли са въобще при косопад или с шампоан такива неща не могат да се променят?

# 288
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
шампоаните са ефикасни, т.е. действат, но ен са достатъчни, основно биха могли да енергизират скалпа, да подобрят кръвоснабдяването и храненето към клетките, могат да подготвят скалпа да поеме терапията, която носи лосиона/ампулата, но толкова

активното въздействие е вътрешно - с добавки и външно с лосион/.ампули

ако косопадът е сезонен - ще си отмине и без сериозни грижи, но ако има грижи - те ще сатрамплин за възстановяването,л тръгването на нов коса и т.н.  Peace

# 289
  • София
  • Мнения: 299
Вчера бях на фризьор и понеже казах, че си оставям косата дълга, фризьорката реши да ми отреже една педя. Бясна съм  #Cussing out Косата ми никога не е била толкова къса и безформена, а лятото ще бъда булка  newsm45
Сега съм се запасила с хининова вода (ще мажа 2х на ден), хининов шампоан на Милва, почвам маските с тривитаминол, купих си да пия Бирена мая, и стискайте палци да порасне бързо, че направо ми се реве  newsm45 newsm45 newsm45
От бирената мая ще напълнееш , но косата няма да ти порасне!

# 290
  • София
  • Мнения: 299
Според мен всичко за коса,нокти и кожа си губи ефекта ако бъде поето като лекарство / това си е мое мнение /, защото то разпръсква съставките си по цялото тяло и засяга дори неща които не искаме / като окосмяване по тялото/ .
Бирената мая е хубава за косата , но ако можете по-добре си я купете от фабрика за бутилиране на бира!
Аз също съм си патила от фризьори в кофти ден и си го изкарват на клиента и на боя за коса със сгрешени съставки и на фризьори със собствено мнение не интересувайки се от желанието на клиента и вече съм претръпнала!  Sunglasses 
 От два месеца използвам Хининова вода,но кой знае какъв растеж не се забелязва! Тривитаминола съм го ползвала преди време също без ефект! Но съм забелязала, че в топлото време косата расте по бързо,затова през зимата си правя леко загряващи маски  Grinning

# 291
  • Мнения: 1 236
а.l.e.n.a,моля за съвет!:)Пия около месец и нещо Биотин и искам да попитам дали след като ми свърши(общо е за два месеца) да си взема пак или да мина на друго?Хвърлила съм око на силика-та...Или пък да взема да ги комбинирам?От това,което про4етох останах с впе4атление,4е силиката повлиява по-скоро плътността на косъма,а биотина растежа,което взаимно се допълва...

# 292
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
можеш да вземеш:

1. макси хеър
2. омега 7 с биотин и силика (чудно и за кожа и коса)
3. силика + още благости (не помня пълния състав)

можеш да пиеш по 1 бр от трите  Peace

# 293
  • Мнения: 1 236
можеш да вземеш:

1. макси хеър
2. омега 7 с биотин и силика (чудно и за кожа и коса)
3. силика + още благости (не помня пълния състав)

можеш да пиеш по 1 бр от трите  Peace
Hug

# 294
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
цитат от интернет:
"Английската сол използвана за почистване на кожата, като добавка към обичайните ни козметични продукти или на маска е ефективно средство срещу тези проблеми. Отразява се добре както на мазните коси и кожи, тъй като регулира свръхсекрецията на себум, така и на сухите, защото успокоява стягането и сърбежа, премахва и пърхота. Използвана директно за масаж на кожата, английската сол е прекрасен ексфолиант, които премахва мъртвата кожа, почиства в дълбочина порите и. Как да я използвате: Добавете ½ ч. л. английска сол към маска, почистващ продукт за лице, шампоан или балсам. Ще забележите, че косата ви ще стане много жизнена и лъскава, ще се омазни много по-бавно, а кожните проблеми веднага ще се успокоят."

Пробвах го - сложих си в шампоана 1/2 ч.л. английска сол и през месеца го използвах както обикновено. Ефекта е повече от 2 см. за един месец, расте като луда. Незнам дали е само от това, защото пия цинк и магнезий като добавки, но съм длъжна да го споделя с вас Flutter
п.п. английската сол е магнезиев сулфат

# 295
  • Мнения: 12
 maslenka spoko  как те разбирам

Много добро средство за ускоряване на растежа ,а не струва нищо са масажите на скалпа.Подобряват кръвообращението . Аз си правя всяка сутрин и вечер по 5 минути. Масажираш се леко,без сила  с мекичкото на пръстите . Ако ти е суха косата масажа можеш да го правиш с малко масло- бадемово ,ленено.....
Йогийските упражнения като стойката на глава, например, също е добре .
Един от най-мощните стимулатори за растежа на косата  за мен е розмаринът.
Сваряваш една чаена чаша стръкове и листа на розмарин в една чаена чаша вода.Може обливки , може да нанасяш само на корените.
Друг начин да ускориш растежа на косата си е като смесиш зехтин, кокосово и бадемово масло и позатопляш леко тази смес на водна баня нанасяш на косата половин и един час преди измиване.
И не на последно място много е важно какво ядеш. Имаш нужда от протеини- меса ,яйца ,риба....и соя - соята е страхотна за жените съдържа така нужния ни естествен естроген.

# 296
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
В аптечната мрежа може ли да се намери Биотин и прозводните му или трябва да се поръчва онлайн?   bouquet

# 297
  • Мнения: 12
В аптечната мрежа може ли да се намери Биотин и прозводните му или трябва да се поръчва онлайн?   bouquet

Има го и в аптеките

# 298
  • Мнения: 492
Tyra , биотинът в Бг аптеките е с много ниска дозировка и трябва да пиеш по много хапчета , за да има някакъв ефект.Ако ти се поръчва онлайн ,пиши ми на ЛС , да ти пратя марка и сайт

# 299
  • Мнения: 12
Tyra , биотинът в Бг аптеките е с много ниска дозировка и трябва да пиеш по много хапчета , за да има някакъв ефект.Ако ти се поръчва онлайн ,пиши ми на ЛС , да ти пратя марка и сайт

Това не е вярно  Party
Аз съм пила един немски струва 18лв. - 100 хапчета  пие  се по едно и беше в много сериозна доза,мисля 500 μg -което си е пре- достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт