Огледала с фасет и рамки като за катини?

  • 6 501
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 366
Здравейте момичета, искам да направя огледалата в новия ни дом като картини в рамки.. но се чудя дали рамките за кантини стават за огледала, къде да поръчам хубави кристални огледала и да ми направят фасет... става дума за София и виждали ли сте голям избор и кръсиви рамки някъде... а и къде?
Благодаря знам, че от вас винаги ще получа най- добрата информация!

# 1
  • Мнения: 681
Във всяка галерия за картини,или  магазин за художници(като тези на "Шипка" 6) можеш да поръчаш готово огледало с рамка по твой избор. bowuu

# 2
  • Мнения: 8 999
В магазините за рамки. До нас има един, предлагат рамкиране и на огледала. Може да си занесеш твое огледало, може и те да ти го изрежат по зададен от теб размер. Но не правят фасет. Фасет може да ти направят в ателиетата за огледала. А после да си метнеш огледалото на гръб и да го занесеш в ателието за рамки, където да го рамкират. Но пък не виждам смисъл от фасет, при положение, че ще слагаш рамка.

# 3
  • Мнения: 3 830
Има страхотни пластмасови рамки, които наподобяват масивни дървени. Изчистени, с дърворезба - изборът е голям и цените са много ниски. Взех две такива за гоблени. Едната е 60 на 80см. и струва 12 лева, другата е по-малка и струваше 8 лева.

# 4
  • Мнения: 3 830
Тази е такава пластмасова рамка и мисля, че струваше около 45 лева:

http://www.estellia.snimka.bg/album.php?album_id=162373&pid=10627383

# 5
  • Мнения: 199
МамаМеги, такава услуга предлагата и в Практикер (мисля че там беше, ако не бъркам с Бриколажа, ама толкова обикалях и аз за огледала та вече  Crazy), имаше доста голям избор на рамки, от там са и огледалата. Отделно огледала с фасет, а също и с рамки мисля има в едно магазинче в Дружба 1, в културния дом - по принцип с техни огледала се зарежда в Пракикер, Бриколажа - изключително евтини са освен всичко друго. ако искаш по подробно да ти обясня къде се намира магазинчето - дай знак  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 6 302
Estellia, от къде са тия рамки? Дай координати, моля те.
Иначе в Бриколаж има такава услуга.

# 7
  • Мнения: 3 830
Трябва да попитам една позната фотографка.
Тяхната фирма ги изработва и продава, но нямам никакви нейни координати. ще опитам да я открия. Peace


Такива рамки, но по-обикновени съм купувала заедно с тези китайските картини. Където продават китайски кич, трябва да има и такива картини с такива рамки.  Мисля, че можеш да потърсиш по големите пазари като Илиянци. Има големи и малки и са до 20-30 лева.
Просто махаш пародията на картина и слагаш огледалото. Има пирончета и плоскост, с които да затвориш огледалото. Wink

Не можеш да разбереш, че е пластмаса, а не дърво.  Flutter

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 18:40 от Estellia

# 8
  • Мнения: 3 830
Виж тези фирми. Първата "Ванина" може да е на моята позната, а може и да греша:

http://www.vaninabg.com/

http://www.borisov71.hit.bg/

http://www.krisiart.com/

http://www.horemarket.com/do.php?page=4&idf=189

# 9
  • София
  • Мнения: 6 302
Благодаря, Estellia. bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 366
 Благодаря момичета... бебе Дунди привет..
 Аз наистина минах и в Бриголажа и в някои малки магазинчета и стана ясно ,че избора е толкова голям , че ходи избери... ама ще се напъна и ще го спретна.. наистина не беше толкова страшно колкото си го представях..
А намерих и едно магазинче , където една готина мацка прави рамки с помоща на салфетки и са неповторимо изработени.. но ествено не са универсални .., такава ще направя за банята..
 Пак благодаря....

# 12
  • Мнения: 1 849
mama_meggie, моля те дай повече инфо за мацката и рамките от салфетки. Какви са, къде е мацката.. какво представляват горе долу, лакирани ли са отгоре...

# 13
  • Мнения: 366
migito, чак сега прочетох , че имаш въпрос към мен, ами аз вече се оредих с въпросните огледала и съм много доволна, но в интерес на истината са додта скъпи, значи магазинчетата са две, но художничката седи на ул. Ген. Паренсов  , това е по бул. В. Левси ако се движиш от попа към спортната палата, след Мимас пряката в дясно и се върви малко и от дясната едно доста незабележимо , мо много приятно магазинче се казва"Дом на Ангели".  Рамките са лакирани и подходящи за баня, придстави си прицизно нарисувани рамки, но вместо да са рисувани са отпечатани салфетки, а избора на салфетки е отромен... много красимо става
Успех

# 14
  • Мнения: 1 849
mama_meggie, много благодаря!

# 15
  • Мнения: 183
migito,
ако си от София ти препоръчвам да се разходиш до магазин Слънчоглед.Намира се на ул.Иван Вазов до На тъмно (магазинът).Аз лично от там съм си взимала салфетки и съм си играла със салфетка техника да си правя разни неща.Там има и рамки и всякакви други неща и не са скъпи.А салфетната техника не е никак трудна.Ако попиташ там ще ти обяснят най - подробно как се прави. Simple Smile Дано да съм ти била от полза

# 16
  • Мнения: 1 849
Ама вие за декупаж ли ми говорите....  Simple Smile
Знам го как става, не съм добра...
Аз от обяснението на мама меги разбрах, че самите рамки се изработват от салфетки и се лакират след това... И за това се интересувах от техниката и къде мога да отида да видя.
А на Слънчогледа съм им клиент, е не съм им фен. Wink
Благодаря ви много, момичета!

# 17
  • Мнения: 17 546
В Дружба има две фирми за направа на рамки. Рамките са много качествени и красиви. Слагат огледала в рамки. Едната ф-ма е в бл.183, а другата зад Офис 1, срещу Кауфланд.

# 18
  • Мнения: 2 100
leaaa, лимита ти за съобщения е изчерпан и не мога да ти пратя ЛС. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт