Клати ли се стола на който стоите

  • 6 707
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
На мен не -  момента, но на мъжо - много сериозно  Sad

Само да вметна и аз работя като учител - и при нас ситуацията е същата ....
Малеее и в Пловдив ли ???

Навсякъде е така ... малко деца има от този набор ....

# 46
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз не работя, на мъжа ми стола засега е стабилен. Но стола на баща ми и май й на свекър ми започна да се клати. След нова година, доста често са принудителна неплатена отпуска. Sad

# 47
  • Мнения: 830
Стола ми е бетон, макар и да е на колелца. Работата ми е такава, че си нямам заместник в офиса, да ме махнат ако им стиска Laughing Laughing Laughing

# 48
  • Мнения: 301
Не ми се клати, обаче отвреме на време си го поклащам сама. Шефа, като види, че почвам да се поклащам на стола, ме подпира финансово. Кротвам се временно.
Кризата в офиса не сме я усетили (засега ни е все още въображаема).

# 49
  • Мнения: 984
Моята работа като че ли не се влияе от кризата, но тази на мъжа ми - да и то сериозно. Confused

# 50
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Не, не ми се клати. Дори нов проект влиза при нас, но много трудно намират хора.
Напоследък ОТКАЧАМ от работа и в събота и неделя съм ПАРЦАЛ. Tired
Пъзелче, за какъв бранш трудно намирате хора?

# 51
  • Мнения: 320
При мен не се клати - замислям се аз да си го разклатя (поради ред причини - заплатите замразиха, работата се увеличава прогресивно, напускат все повече хора).

# 52
  • София
  • Мнения: 7 210
Ако моят стол се заклати, това означава, че фирмата просто ще се закрие.
Лошото е, че вече има двама съкратени от офиса ни.
Нас кризата директно ни цапардоса.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 421
При мъжът ми се усеща криза и то доста.
При мен не толкова, но все пак има разни симптоми и започнах да се притеснявам.
Ако е само при единия - как да е, но и при двамата - вече става страшно.

Онзи ден с една приятелка говорих - за пореден път чувам за солидни съкращения и притеснени хора.

# 54
  • София
  • Мнения: 67
В мебелния бизнес съм и кризата ни удари доста сериозно.
Съкращават хора, други сами напускат.
Не са ни плащали заплати от два месеца!
Ужас и безумие!

# 55
  • Мнения: 352
Клати се и доста здраво. Но засега съм в майчинство следващите 2 години. Време има за размисъл.

# 56
  • София
  • Мнения: 12 555
Даже напротив, имам доста работа, че и възнаграждението увеличиха /дай Боже всекиму/.

Точно това тръгнах да пиша. Колкото по е криза, толкова повече имам работа.

# 57
  • Мнения: 2 759
                        При нас (чужда фирма) започнаха да уволняват и малкото останали българи и да внасят чужденци. Надали им е по-изгодно, по-вероятно им е по-патриотично  Tired. Да, клати се сериозно.

# 58
  • Мнения: 958
Стола ми е бетон, макар и да е на колелца. Работата ми е такава, че си нямам заместник в офиса, да ме махнат ако им стиска Laughing Laughing Laughing
И при мен е така. Засега май кризата при нас е по-скоро на думи, особено като гледам новите придобивки на фирмата.

# 59
  • Мнения: 7 002
Не, не ми се клати. Дори нов проект влиза при нас, но много трудно намират хора.
Напоследък ОТКАЧАМ от работа и в събота и неделя съм ПАРЦАЛ. Tired
Пъзелче, за какъв бранш трудно намирате хора?

Не към мен, но понеже сме в един - Обслужване на клиенти - хелпдескове, кол центрове, набиране на данни...С езици и компютри, общо-взето. И да преди да решиш, че е суперпрекрасно - не е  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт