Жената ДЕВА 3

  • 17 815
  • 439
  •   1
Отговори
# 375
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравей Лу  Hug
Добре съм,май  newsm78 или може би  Mr. Green
Защо е толкова пусто тук  Thinking

# 376
  • Мнения: 234
Здравейте банда,
аз се завърнах от обиколката. На доста места пообиколихме и съм много щастлива  Hug и много изморена  Crazy
Даже кучето го болят краката  Mr. Green Ходихме до Ковачевица, Лещен, Добротино, Доспат, Батак, язовир Широка поляна и язовир Голям Беглик. Уникална природа, уникални Родопи. От всичките места най-зареждащо ми подейства Добротино (само то е в Пирин). Все едно ходиш между гробове....умрели и изоставени къщи (стар стил)......мноооого внушително  Rolling Eyes
Дором, добре дошла  Hug
Темата е малко бавна, но за сметка на това е постоянна  Blush
Хайде дами, кой къде беше, разказвайте  Hug

# 377
  • Русе
  • Мнения: 1 897
Привет,момичета!
Бях за два дни в троянския балкан,с.Чифлик.Готино беше....басейн...масаж....кога ли ще ми се случи пак   Wink В останалите дни се отдадох на активна почивка.
ДОРОМ ,добре дошла и от мен! Hug

# 378
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Започнахте да се завръщате  Simple Smile

# 379
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хайде ако приемате още една дева и аз да се цопна тук  Crazy

# 380
  • Мнения: 1 187
Хайде ако приемате още една дева и аз да се цопна тук  Crazy
Добре дошла!

# 381
  • Русе
  • Мнения: 1 897
Привет,момичета!Къде се изгубихте всички?Как сте?
Melissa's Mom ,приемаме разбира се.Добре дошла! Hug

# 382
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
И какво ново?
Аз да се похваля/оплача - от утре съм в отпуск.

# 383
  • Мнения: 234
Melisa's mom добре дошла. Добре, че идват нови момичета, че старите някъде забегнаха  Blush
при мен новото е, че тази събота и неделя пак ходихме на палатка и сега така съм издоряла, че направо май кожата ще ми пада  ooooh!
и болиииии, ама пък беше хубаво  Crazy
Дором, как ще се оплакваш от отпуска? То си е за хвалба  Mr. Green

# 384
  • Мнения: 343
Здравейте момичета и аз съм дева  Hug и ще се радвам дасъм тук

# 385
  • Мнения: 49
Здравейте на всички Деви ,добре дошли на новите и привет на старите.Позавръщаме се ама слаба работа като гледам.Тези почивни дни кафа ни идват Ама българка работа.
Започвам с отчета .
Ходихме в събота на рокерския събор на Бакаджика,голяяяям кеф.  superuu motor
 Мъжа е кандидат моторджия та ни замъкна да се надъхва. И аз не останах назад разбира се. Нали съм фенка по коли и мотори.Имаше програма ,концерт на БТР щеше да има ама  Кофтито беше, че бяхме с наща велиоклепна тройка, че на всичкото отгоре и една братовчедка зехме и бяхме простоо Бонбонбанда. Голямао мрънкане тея  деца голямо чудо, ама очаквано и нормално. Важното е ,че отидохме видяхме и пипнахме големи чудовища/мотори/имам в предвид.Догодина повече. Един стар чичко рокер сам ме покани да се фотографирам на неговото чудовище.
После до Ямбол походихме из магазините,чипички си купих даже Мноо съм доволна, пици хапнахме.То главно заради тях отидохме до Ямбола .Такива вкусни пици не съм яла и в Италия.Някой ако има път натам,да ги пробва.Обслужването му обслужване,обстановката му обстановка,цените му цени народни.И после към вилата на мъжа свекитата.Пренущувахме тами  на другия ден на пикник с риболов .Перфектно по моему.Изгорях на ръкавки но това да е проблема.
Рапорт даден. Разказвайте и вие.Да обменияме идеи за хойкане.Че времето му дойде.

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 16:39 от Русалана

# 386
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Дором, как ще се оплакваш от отпуска? То си е за хвалба  Mr. Green

Не е точно така,защото ме чака много повече работа  ooooh!
В началото на собствен бизнес сме  Praynig

# 387
  • Русе
  • Мнения: 1 897
Не е точно така,защото ме чака много повече работа  ooooh!
В началото на собствен бизнес сме  Praynig
Е тогава се налага да поработиш яко през отпуската  Grinning  Успех! Praynig
Мечтание , добре дошла! Hug
Русалана с тоя Карандил къде ме върна в спомените....години назад Wink

# 388
  • Мнения: 49
[
Русалана с тоя Карандил къде ме върна в спомените....години назад Wink

То хуба че ти писа за Карандила ,иначе така щеше да си отиде.Бакаджика е това над Ямбол. hahaha Joy
А иначе и аз съм фенка на Карандила.Хубавичко е там и все още дивичко.

# 389
  • Мнения: 234
Дором, успех с бизнеса. В каква сфера е?
Русалана, значи не съм единствената на ръкавки  Mr. Green Направо ме е срам да си облека блуза с къс ръкав.
Ние ходихме в Стара Планина. Над едни селца около Своге. Любимо място ни е. Едни хълмове, скали, поляни и най-важното - на където погледнеш виждаш само и единствено чудна гледка. Снимахме, снимахме....нали мъжа ми е любител фотограф  Wink

Общи условия

Активация на акаунт