Клуб "Парфюмен ценител"-4

  • 22 803
  • 351
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 768
Може би Буря усеща опушените нотки като студени в Орхидеята. Или пък нещо друго, което е носила в момента бърка картината. Важното е, че я харесала  Peace

Пикси, каква е тази гел-концентрация на КМ? Звучи ми любопитно! Гледам го на картинка, ама май в Европа не се внася (пък може и да бъркам)






Сетих се, че не сме измислили достоен партньор на Мадмазелката. Аз предлагам... айде ще помисля още малко, че от мъжките познавам предимно ориенталските и шипровите.

# 46
  • Мнения: 81
Здравейте на всички!   bouquet нека и аз се запиша в новата тема  newsm78
И да споделя, че днес съм с Брайт Кристал на Версаче и се чувствам много добре... Laughing

# 47
  • Мнения: 22 475
Добро утро и от мен. ))))

Вчера пропуснах да напиша, че пробвах и Maria Sharapova. )) Свежичък парфюм, чудесен ще е за лятото ми се стори. ))))

Днес ще съм със Синема, но този път ще използвам и душ гела и лосиона за тяло, да видя какъв ще е ефекта. ))))

# 48
  • Мнения: 2 768
Mда, след кратко проучване май наистина ще се окажа права, че блестящият гел на КМ не се внася в Европа.

Хайде, дайте идея за свеж и ярък кавалер, достоен за компанията на Мам'зел. ММ такива не ги носи, съответно и аз не ги познавам в детайли.

# 49
  • Мнения: 31 326
Мисля го от вчера достойния за Мазмоазелката. Ненадейно го видях днес на рафта в нас и се сетих.Allure Homme Sport. В него има много мента и е свеж, но доста силен. Носи онова Шанелското и се познава отдалеч, точно като дамата му.

# 50
  • Мнения: 1 063
Моля за мнение относно CHANEL ALLURE ...има ли нещо общо със Шанел №5, защото го ненавиждам.
Интересува ме този Алюр, струва ли си ?????  Thinking

Ако събираш още мнения, Wink не намирам нещо общо с Шанел №5, който също не ми харесва. Peace
Алюр е един от най-любимите ми аромати, леко ванилов - ненатрапчиво, дори сега съм 'заредила' два. Да, знам, че е лудост, но наистина изгубих бройката на ползваните от мен; никога не оставам без Алюр.
Allure Sensuelle не е моят аромат. За мен е остър. Peace

Момичета, не следя темата, но появи ли се вече парфюма на Джон Галиано? Преди време някой ме заинтригува с инфо.

# 51
  • Мнения: 2 768
Аз пък съм обратно - Алюр Сенсюел ми е много любим, а Алюр никак.

А на Alien кой мъжкар ще подхожда според вас? Май въпрос с повишена трудност, а?  Grinning

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 13:47 от eta

# 52
  • Мнения: 22 475
Момичета, предлагат ми Коко Мадмоазел ЕДП 35мл, ето така му изглежда опаковката (без ситните надписи отдолу, защото това на картинката е парфюмна вода за коса).

http://www.getprice.com.au/images/uploadimg/576/350__3_l_p1011032036.jpg

Аз лично не съм го виждала дали изглежда така, защото при нас има само от големите тестери по 100мл, съответно ЕДП и ЕДТ, а те са в други опаковки.
Много моля ако някой го има да каже дали е същият. ) Не че не вярвам на момичето, но просто не съм го виждала и искам да съм сигурна. )

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Мирама, ЕДП са в такова шише


ЕДТ в друго


И ЕДТ и ЕДП са в разфасовки от по 50 и 100мл, никъде не видях такива по 35, или ти казваш колко са и останали на дамата, която ти го предлага?
Така или иначе ЕДП не е в такъв тип шише, което си показала.

# 54
  • Мнения: 131
На Коко Мадмоазел би подхождало за кавалер Диор Ом.

# 55
  • Мнения: 22 475
Mims-Mims, аз веднага пуснах да проверя, има разфасовка 35мл от ЕДП, мога да проверя и в магазин на място, но те няма как да ми го отворят, за да видя самото шишенце какво е.

# 56
  • Мнения: 338
Coco mademoiselle 35 ml EDP изглежда точно като показаното от Мирама, но не е матирано, а прозрачно шишенце. Опаковките на 50 и 100 мл са като тези, които Мимс е показала.
Знам със сигурност, имам 35 мл. ЕДП, купуван е от Германия (ако това има значение) Mr. Green.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Мирама, предполагам значи всичко е ок с това, което ти предлагат  Peace
Не бях виждала такъв  Embarassed

# 58
  • Мнения: 22 475
Pelagia, много ти благодаря, значи всичко е ок. ))
Това което съм показала се води парфюмна вода за коса, за това е матирано. Иначе дамата ми е снимала шишенцето и то е прозрачно като твоето. )))

Аз също не бях виждала и нямах представа, за това ви попитах, благодаря много на всички. )))

# 59
  • Варна
  • Мнения: 956
Малко късно и аз да се запиша в темата  Wink и да питам - Някой има ли опит с този сайт - http://www.extrascents.com/womens_perfume/ ?
Вече си набелязах някои неща   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт