ПЛЕВЕН - 85

  • 13 550
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 498
Дикси и Кирил много се кефи на трамвайчетата ,като ходим това му е първото условие.Приятно изкарване утре на театъра

# 226
  • Мнения: 498
момичета хайде де с Люсил се уговорихме,хайде утре вечер по на чашка ,пък ако ни се услади може да посрещнем и баба марта Mr. Green

# 227
  • Мнения: 262
Аз ще се класирам за срещата след 8-ми март. Утре за съжаление не мога. Ще се черпим семейно.

# 228
  • Мнения: 22 550
Здравейте момичета. ))))

В къщи е някакъв ужас, на Калина и избиват няколко зъба на куп и е страшно чудо. Още от сутринта започва да мрънка и така докато си легне. Не иска и да яде почти....и така. ))

# 229
  • Мнения: 7
Еех, нагледах се на снимки и виртуално май се запознах почти с всички  Heart Eyes Супер дечица, супер майки и татковци Simple Smile. Аз искам да пост-на снимки, но имам профил само във фейсбук и там не мога да дам линк, че трябва регистрация за да се разглежда. Трябва да проуча къде да ъплоудна снимчици. Иначе аз моята депресийка я преборвам като я наричам "време за духовно обогатяване" и гледам да  чета много книги и така...

Утре ще ходя на училището за кърменето, много ще ми е приятно да се запозная с който ще идва. Аз съм с къса коса на каре и ще нося бяла роза на ревера Mr. Green ... или по-точно - дребничко, горе-долу слабичко, с кафяво палто на цветя (това последното не беше майтап). Василена се казвам.

И ужааааасно много се радвам за тризнаците, за съжаление  дрешки не мога да осигуря. Ние се родихме 2,300 и всичко още ни става  Shocked. Ще помисля какво друго бих могла да отделя.

Мirama искрено ви съчувствам, не знам точно какъв ужас са зъбите, но колкото повече чета толкова повече се шокирам и подготвям психически за този момент.

Исках и още да пиша,но имаме гости и всички са  newsm22 и  smile3559

# 230
  • Мнения: 220
Не се шашкай за зъбите -при всички дечица е различно -аз например неразбрах за нито един зъб на Валя докато не ги видях.
Нямаше никакви признаци на неразположение ,тя и колики нямаше -абе добро детенце е тя ,дано и другото е така.
Така ,че не се нагласявай предварително негативно ,може да минете леко.

А на училището и аз ще ходя-ще се огледам за теб.

# 231
  • Мнения: 1 196
От къде гледахте за темите на училището и датите?

# 232
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз да се оплача,Михаела седя 1 месец вкъщи, да не се разболява в яслата и в сряда я пуснах за първи път. Днес ме изненадаха,че има скарлатина в групата ooooh! Направо ми идва да се застрелям. Някой знае ли дали някъде могат да й вземат гърлен секрет утре? Иначе трябва да чакам да й вземат в сряда. Даже мисля изобщо да не я пускам в сряда.

# 233
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
От къде гледахте за темите на училището и датите?
http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1&id=5

Аз да се оплача,Михаела седя 1 месец вкъщи, да не се разболява в яслата и в сряда я пуснах за първи път. Днес ме изненадаха,че има скарлатина в групата ooooh! Направо ми идва да се застрелям. Някой знае ли дали някъде могат да й вземат гърлен секрет утре? Иначе трябва да чакам да й вземат в сряда. Даже мисля изобщо да не я пускам в сряда.
"Екзакта Медика" работи и в събота, но не знам дали ще вземат гърлен секрет.
ул. Георги Бенковски 75,
Телефон: 885555

# 234
  • Мнения: 60
Аз цял ден немога да седна малко на компютъра , сега ви чета , доста сте изписали браво !
Ние вече ще станем на 1г и 1 месец и още нямаме зъбчета ! Sad
Нади-миши , е това е лошото на яслите и градините !

# 235
  • Мнения: 5 026
Наде, май няма къде да идете и да й направят изследвания днес. Дано се  е разминала.
Училището и днес ще го пропусна-предпочитам разходка, че не ми се е случвало отдавна.

# 236
  • Мнения: 498
Добро утро и от мен,днес мислех да си поспинкаме с Вили малко повечко /нали сме само с Ана/,но уви -малката принцеса започна да ни целува още от 7,30 часа.Оставих Виленцето да си поспинка,нали съм примерна съпруга Mr. Green

Мирама така е със зъбчетата,Кирил нямаше проблеми,не разбрах кога пробиха,за сметка на това пък при Ана е точно обратното.Почнат ли цифки,мрънкане,реване без причина,значи ще имаме зъбки.Пожелавам ти здрави нерви.
Наденце,абе татко ти е доктор-да се обади в микробиологията в болницата,д-р Иванов мисля,че ще свърши работа.Иначе и във Втора покилклиника мисля ,че става.Друг вариант е и лабораторията във Втора база.Стискам палци всичко да е ок.

# 237
  • София
  • Мнения: 9 909
Нади,и аз мисля,че няма къде да и пуснеш секрет днес.Знам ,че се притесняваш,но скарлатината не е толкова силно заразна,трябва си сериозен контакт.В на Мими групата имаше два пъти скарлатина и нито едно дете не се разболя след това и двата пъти.Направи и секрет в сряда за твое успокоение,пък дотогава ще следиш.Дано няма нищо!
Днес ще се видим с Дикси. GrinningСело,село,ама голЕмо,ей го на ,и Дикси вика Сф тва онова,ама сега ще ми дойде баш до блока в някакъв магазин Laughing Mr. Green.Дикси,майтап! Hug

# 238
  • Мнения: 5 026
И да я заведеш в онова кръчме, че му забравих името, дето ще се киприш с герданите...  Laughing
Да ви кажа, вчера отивам да търся джапанки на Божидар за банята , влизам си в поредния магазин, питам джапанки и продавачката-"Че кое време е да купувате джапанки, не заете ли, че не им е сезона сега?"  ooooh!

# 239
  • Мнения: 22 550
Добро утро момичета. ))))

Днес е чудесно времето на вън, мисля даже да поизлезем с Калина, но се чудя в града доколко е проходимо за колички. Поне онзи ден беше ужасно. ((
Ако някой е слизал с количка, или има наблюдения дали е поразчистено може да каже. ))

Общи условия

Активация на акаунт