АПРИЛските деца се молят за Магито сега!!!

  • 12 083
  • 300
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 252
Добре завърнали се на нашите много изстрадали Ели и Маги.  Hug Дано вече само добри новини да се чуват за тях.  Praynig

Тина, Емата е страшна. Започвайте да инвестирате в рокли и токчета.  Joy

Я споделете, доплащате ли и колко за куклен театър в яслата. Днес имам писмо, че ще им гостува някакъв театър и трябва да доплатим по 5лв на дете. newsm78 При такса 600лв на месец не очаквах да ми искат допълнително пари за каквото и да е на територията на яслата. Досега театърът, който се е разигравал в яслата е бил без пари и се чудя за това нововъведение дали не е намек, че ще ми сервират нова по-висока такса за следващата година.

Данче, душо, пиши как сте, Стаско слуша ли те? Минаваш за кратко с хубава новина - чудесно, но драсни 4-5 думи и за теб. Отдавна не си се отчитала.

А да сипя по едно за душата Simple Smile Наздраве момичета:


# 211
  • София
  • Мнения: 958
Стряхотна новина за Магито!  Hug Така се радвам да чуя, че вече са добре!

На патерици Честит празник, момичета! Да сте много обичани и желани!   bouquet


Татянка, ние се комбинираме с Тина. Преди малко Пепи пусна парите + 6Е за доставката. Щом получим потвърждение за трансфера, ще ви пиша на лични със Сминс.

Раче, на нас за театър ни искат по 3лв. Нещо ми се струва, че от вашата детска си мислят, че си ги копаете вие парите.  Close

Тая Ема ще ме спука!  Joy Знае си интересите още от сега детето!  Heart Eyes

# 212
  • Мнения: 2 631
Добро дъждовно утро! Hug

Добре завърнали се на Маги и Ели у дома!   Hug Heart Eyes Hug Никакви неприятности повече и само за РД да мислят с настроение!!! Peace

Раче, тук плащаме по 2 лв. за театър в ДГ.

Данче, сподели - ще изпратим позитивна енергия! Wink

Всички болни - бързо да оздравяват! Praynig

# 213
  • Мнения: 1 147
Добро снежно утро от тук  Nature Snowman
Раче, при нас искаха по 3 лв мисля за театър.

# 214
  • Мнения: 2 149
Браво, браво на Маги!Пожелавам на Бабъл повече да не й се налага да гледа толкова болно детенцето! Hug

Аз съм яхнала метлата. Подкашлям нещо, Саш кашля от седмица. Тони вече колко...месец и половина си е вкъщи и ми се е качил на главата. Или мрънка, или беснее - средно положение няма. Днес е ден за консултацията на Дидо - погледнете какво е ! Как да ходя с двете деца до болницата! #Cussing out В такива моменти Саш ми е най-виновен. Казах му, че Тони по-здрав няма да бъде, но нали той сутрин си излиза и отива цял ден на работа, а мен кучета ме яли...щели да го разболеят и той не желае да го води. Rolling Eyes
Днес мисля да говоря с лекарката - или ми дава бележка, че отново е болен и го лекуваме адекватно, или не ми дава бележка утре детето да си ходи и пак започваме да го лекуваме адекватно.
Да ви кажа, вече месец и половина ако не и повече, Тони има сополи - ту повееч, ту по-малко, кашля ту много, ту никак, няма Т, гърлен секрет чист. Ако работех какво ли щеше да ни е поведението, това ми е най-странното! Naughty

Раче, театъра е по 3-4 лв. Но ти плащаш такса за градина - храна, помещения, персонал и т.н., не плащаш за театър.

# 215
  • Русе
  • Мнения: 785
Добро утро!
Добре завърнали се на Бабълка и Маги! Дано се включат скоро с добри новини! Hug

Наде, честито ви второ момченце! stork-boy

Ема пак се е изказала... Joy

Раче, по 3 лева плащаме за театър тук.

# 216
  • Мнения: 404
МОМИЧЕТА, ПРИЗОВАВАМ ВИ ДА ПОПЪЛНИМ СПИСЪКА ЗА УСОЕТО С 3-те ИМЕНА НА ВСИЧКИ И ДАТИ НА РАЖДАНЕ НА ДЕЦАТА/НА ЛС НА СМИН/, ЗА ДА МОЖЕ ЧАК СЛЕД ТОВА ТЯ ДА НАПРАВИ РЕЗЕРВАЦИЯ.КОГАТО ПОТВЪРДИ, ЧЕ Е НАПРАВЕНА ЩЕ ИЗПРАЩАМЕ ПАРИТЕ НА СМЕТКАТА НА АГЕНЦИЯТА.30% КАПАРО, ОСТАНАЛАТА СУМА СЕ ПРЕВЕЖДА 2 СЕДМИЦИ ПРЕДИ САМАТА ПОЧИВКА Peace
АПРИЛСКИ ПЛЕНУМ
в Усоето - 05.-07.06.2009 г.

1. Раче - двойна стая - 2 нощувки - 5 и 6 юни
2. Деси - двойна стая - 1 нощувка на 6-ти
3. Екс-Ани - двойна
4. Юлче - апартамент - 2 нощувки - на 5 и 6 юни
5. Ваня - двойна стая,2 нощувки,/05 и 06.06/
6. Смин - двойна стая -  2 нощувки - на 5ти и 6ти юни
7. Роси - двойна стая - 2 нощувки на 5ти и 6ти юни
8. Енви - апартамент-  2 нощувки - на 5ти и 6ти юни
9. Катя - апартамент - 2 нощувки - 5-ти и 6-ти юни
10. Ренката - двойна стая - 2 нощувки - 5-ти и 6-ти юни
11. Аги - двойна стая
12. Яна - двойна стая - 2 нощувки (05.06 и 06.06)
13. Рали,Реа,Руслан - двойна стая - 2 нощувки (05.06 и 06.06)
14. Татяна, СаШо, Милена апартамент-  2 нощувки - на 5ти и 6ти юни
15. Дея - двойна/апартамент- 2 нощувки - 5-ти и 6-ти юни
16. Вени - апартамент - 2 нощувки - 5-ти и 6-ти юни
17. Рени - двойна стая-2 нощувки - на 5 и 6 юни.
18.Надежда - двойна стая-2 нощувки/05 и 06.06/-приятели Ваня,надявам се нямате нищо против

Моля Аги и Ексчето да попълнят и дати Peace.
Също така, ако има още желаещи-МИ ЗАПОВЯДАЙТЕ БЕ ХОРА,МНОГО Е ГОТИНО Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 10:39 от ~ВАНЯ~

# 217
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добър ден! Аз се излюпих преди малко  Blush
Аги, ти защо го спираш само заради сополи и кашлица?! Смин може и яхне метлата Hug Обаче според мен това не е причина, след-като няма Т и гърлото е чисто. При нас цялата група кашля и има сополи, станало е хронично. Може са виновни родителите, може би обстановката, не знам. Истина е, че когато го спрем за известно време почти от само ссебе си се оправя. Лично според мен са видели, че им се връзваш и те действат.
А колата, искрено ти съчувствам. Аз съм шофьор от 98г., активен по-късно, но не мога да си представя живота ако не карам. Сега ме мързи да излизам навън, щото съм без кола  Joy Joy Joy
То всички са на работа де! Ако доживея да се върна при военните вземам колата, че поделението е горе на баира  Mr. Green
Раче, това вашето е нечовешко!!!600лв за ДГ и 5 лева ще ви искат...То на нас целият доход ни е под 600.. Честно вече ми тежи и таксата от 50 лв..
Данче, защото така за малко?

# 218
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
При нас искаха по 3 лева за театър, но на Митко не му харесало, ревнал, та след него и останалите ... В резултат пропуснахме следващите изпълнения.
За сополите и кашлицата - всеки път може да е различно. При нас като се задържат, а гърлото и дробовете са чисти, пък и Т няма - предписват противоалергичен препарат. Ако и двамата родители са на работа, имат право само на 40 дни болнични годишно всеки. Няма да стигнат, ако детето се прибира у дома за най-леката хрема. Именно лекарите са хората, които могат да преценят причината за тях и дали може да се прехвърли нещо на други деца. Иначе, те са си подходяща среда за развитие на какво ли не, дори в началото да са били безопасни.

# 219
  • София
  • Мнения: 3 390
Много хубава новина, Данче! Praynig
Ама наистина, драсни 4-5 реда и ти Wink
Театърът при нас мисля, че е по 3лв.
Ние днес осезаемо сме по-добре, но ще го оставя и утре вкъщи. Да ви кажа, този път оправихме сополите точно за 1 ден/с едно лекарство Хималаи-билково някакво, с евкалипт/, едно мъничко, кремообразно, маже се нослето, гърлото, гърдичките и гръбчето. За пръв път го ползвам, но съм много доволна.
Оф, за яслата, сополите и кашлицата...и аз съм на мнение, че няма отърване. Преди си мислех, че е въпрос на имунна система, ама "бая сериозна" имунна система трябва да имат децата, че да устоят на това влияние в яслата.

# 220
  • Мнения: 3 205
ПОнеже минавам само за 5 минути и не знам кога пак ще мога да пиша -
аз пратих парите за резервацията на Смин, надявам се, че не е проблем
Имената ни са:
Младен Дончев Копринков
Юлиана Йорданова Копринкова
Ивайло Младенов Копринков 03.04.2006г.
Даниел Младенов Копринков 20.11.2007г.
Резервация за апартамент, нощувки на 5 и 6 юни (петък и събота). Пратила съм 40лв.

Пожелавам на Маги оттук нататък да е здрава! Ели, целувки за вас!

# 221
  • Мнения: 3 205
Оф, сега видях, че трябвало на лични  Mr. Green Нищо и там ще го пусна.

# 222
  • Мнения: 1 027
Здравейте  Hug
Честит празник на всички дами-мами за празника с пожелания за много усмивки и любов   bouquet

# 223
  • София
  • Мнения: 958
С тая снежна буря, цял предиобед нямахме интернет, направо издивях. А и малчо сутринта се пльосна в една мокра пряспа, докато отрием колата  Close Нещо Баба Марта е решила да си показва нрава, ама аз искам вече пролет, омръзна ми да е студено!

Сега ще изратя имената ни на Смин. А парите на агенцията, или на Смин, не разбрах?

# 224
  • Мнения: 357
Много се радвам за Маги и Ели  Hug и повече никакви болници  Naughty.

Ние в това отвратително време посетихме Природонаучния музей, май й хареса. Аз по-скоро се опасявах да не се стресне от големите животни, но не. Онзи ден следобяда нещо сънуваше и така пищеше и риташе, 10 минути не може да я събудим, явно се почна с кошмарите  ooooh!. Много се стряска и от непознати шумове и все пита какво е това.

Аги, честита книжка. Пожелавам ти скоро време и возило. Аз имам от много години книжка и не карам , което си го отчитам като страшен минус. Надявам се до лятото да започна, защото не се издържа без кола.

Общи условия

Активация на акаунт