Фотография 34-ти епизод

  • 16 408
  • 379
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 630
Добре махам я  Mr. Green

За мъглата ще ти отговоря на лични
Все пак това не е фотошоп тема


Хера, мила, би ли ми обяснила с какво питането ми относно правилата на форума нарушава форумната етика и кодекс и защо се налага да го триеш?
Просто да знам, да не допускам друг път същата грешка
Имам да се уча още   bouquet

 newsm51 newsm51 newsm51

Много ви обичам всички
Благодаря ви
Толкова много напреднах благодарение на градивната ви критика през последните години

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 14:30 от raly

# 331
  • Мнения: 2 242
заведението затваря а?! да си искам сметката май
хера браос   smile3501 само триене и цензуриране на чужди постинги липсваше
как беше заглавието ... а да! "като зряла жена ..."
 За статията и бокето ще мина на ЛС-та ... или да искам първо разрешение ?

# 332
  • Мнения: 405
К'во става тука  Crazy

Оправих си аватара, махнах излишните шест пиксела  Mr. Green Ама защо така грубо трябваше?


Слави, мерси за линкчето  Hug

# 333
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Момичета ако продължавате така...до никъде няма да стигнете.
raly изтрих го защото не е част от фотографската тема а просто сол към манджата.
Слави благодаря за аплодисментите...нямаше нужда. Не искай сметката..моля не ставай..та масата е ваша.
Каквото извикало - такова се обадило.

# 334
  • Мнения: 1 593
лени, а твоя следващ обектив кой е?

ами нямам вече за купуване. Исках широк за пейзажи, но след като видях какво прави ето този  господин с турбосапунер и без ФШ и реших, че не ми трябват обективи, а знания  Grinning

пускам ви линк с описание на техниката, която използва, наречена 'black card tech'
http://www.flickr.com/photos/anthonyko/sets/72157600257527104/

# 335
  • Мнения: 2 109
херко, не ни се стига до никъде. тук ни се седи. може би ако ти си се запътила, в друга посока ще да е било?

Лени, много е интересна тази техника. ще я пробваме в тоскана. благодаря Hug

# 336
  • Мнения: 2 818
Много интересна техника, благодаря, Лени!

# 337
  • София
  • Мнения: 7 242
Хера, а на теб явно не само хоризонта ти е крив Thinking

raly, благодаря за обясненията и линка. отивам бързо да ги прочета, разгледам и осмисля.
За това какво ще кажете newsm78 Доближавам ли се мъъъъничко?

http://www.flickr.com/photos/lexi1974/3359896612/

оригинал: http://www.flickr.com/photos/lexi1974/3357791822/

# 338
  • Мнения: 2 818
Лекси, интересно е, цветово не ми се връзва много обаче, пусни малко цвят  Mr. Green И светлината в снимката идва отдругата страна...

# 339
  • Мнения: 1 630
Ама аз сериозно си питах
и сериозно исках обяснение.
Има няма 3 години май пиша в тази тема и винаги съм си мислела, че публикувам в правилния размер.
Много те моля, да ми покажеш и обясниш
Да не се излагам все пак  newsm20 smile3518

Ако всичко, което не е строго по фото темата си трие, още доста работа те чака. Успех
Кажи, ако имаш нужда от помощ, ще е на драго сърце. Все пак има още 33 теми, не е шега работа  smile3518 smile3518

Лекси, не, не се доближава
Когато е мъглово не може едновременно де има и силно слънце със силни сенки.

# 340
  • Мнения: 4 371
Това с черната карта не го вдянах, може ли малко пояснения?

Хера, преди да дойдеш, а и поддръжниците ти след теб тук беше и е било нормално "за живеене". Не можах да разбера какво те подразни, нали целта на темата все пак е критика или аз пак не съм разбрала?

# 341
  • Мнения: 1 084
Лекси, и аз съм за повече цвят.  

Момичета, какво става с хубавата темичка? Sad(( Въпросът е риторичен....

# 342
  • Мнения: 6 940
кой питаше за обективи - вземи си 85мм, забелязала съм, че добре разбираш зависимостта от скорост и минимален ф - с това ф2.8 баят ще си ограничаваш скоростта, а тя всички знаем е много важна, когато снимаш бягащо човече  Peace на мене на повече от ф2.5 не ми стига светлината никогада не говорим че 85мм е по-малко от 100мм и изисква една идея по-малка стабилност (колкото по-голям 'зуум', толкова по-голяма стабилност е нужна)
не се блазни от факта, че обективът е И за макро. обективът е главно за макро, купи си светлосилен портретен, ако портетите са ти по-важни.
Аз питах, успя да ме хвърлиш в размисъл Mr. Green Все си мисля, че скорост ми трябва повече вътре вкъщи, понеже не е кой знае колко светло, може ли и навън да е проблем? Калина, Кайо в движение успяваш ли да го снимаш с този обектив?

# 343
  • Мнения: 1 117
Имам предложение аз. Да си направим по-интересен живота. Тъй като челинджите тъй и тъй замряха, искате ли нещо друго - всеки си избира по един свой кадър от преди една година, прави му римейк (най-доброто, което може), и ги пуска заедно стария и новия за критика и обсъждане. Можете и да си защитавате кадрите. Пълна свобода на теми, техники, и всичко.

Сейдж, имаме си модератор в темата. Отговор на инак риторичния ти въпрос.

# 344
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, не, не се доближава
Когато е мъглово не може едновременно де има и силно слънце със силни сенки.
Ей, хич не се бях сетила Grinning Благодаря на всички. Ще зарежа това засега.
Lois, ама аз ниамам стари кадри Confused но нщо, де... ще гледам

Общи условия

Активация на акаунт