Осмо-мартенска ПЛЕТАЧЕСКА

  • 22 233
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 525
Amelly поздравления!И двете сте супер!
Отивам и аз да поръчам по-голям номер куки и ще го плета,че само аз останах.
Вече съм към завършване на блузката,която ви показах от списанието.
Стигнах до "чашките" и се оказа,че за мен трябват "палатки".
Изплетох ги и сега трябва да ги пришия,за да видя дали е подходящ размера
или трябва да плета шапитото на цирка.  Joy Joy Joy

Заразихте ме и с кошничките,на финала съм на една елипсовидна.

# 61
  • Мнения: 129
vanyia, за блузката от списание вълшебната бримка ли става въпрос  newsm78 дето отдолу започва с квадратни мотиви с цветя?
снощи една приятелка ми беше на гости и ми показа, че е захванала тази блузка от списанието.
и на мене много ми допадна, но с тези чашки не знам как ще стои въпроса с по-големи дадености  Laughing и на мене чашката ще трябва да ми е като бебешка шапка  Crazy
айде, моля те, като го завършиш, да се фотнеш, да видя как стои  Peace дали ще може да се носи тая блуза със сутиен  newsm78 щото ако не може, не знам тоя свръхбагаж къде ще го побера  Laughing

момичета, от два дни се ровя за схема на онзи щал с полуцветята  Rolling Eyes помня, че kabzimalka го беше плела май   newsm78 и във снимките на летящата май съм го мярката, и схемата съм я виждала, но не мога да я открия
хелп  Praynig

# 62
  • Мнения: 525
maika mu na titi точно за тази блузка става въпрос.Аз определено
смятам със сутиен да я нося.В списанието няма снимка на гърба,но по описанието разбирам,
че има само презрамки.Аз смятам да наплета малко по-нагоре,за да прикрива сутиена.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7853076
за този шал ли става въпрос

# 63
  • Мнения: 129
maika mu na titi точно за тази блузка става въпрос.Аз определено
смятам със сутиен да я нося.В списанието няма снимка на гърба,но по описанието разбирам,
че има само презрамки.Аз смятам да наплета малко по-нагоре,за да прикрива сутиена.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7853076
за този шал ли става въпрос
ей, мерси   bouquet точно за този шал ми беше мисълта  Hug
ама шъ чакам да те видя с блузката  Mr. Green че много опасения имам за чашка D каква ли палатка ще трябва да изплета  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 3 550
Отивам и аз да поръчам по-голям номер куки и ще го плета,че само аз останах.
И аз, и аз останах! Но разбрах от една майка тук, че за миньончетата и 5 номер е достатъчен, та вече нямам основание да се мотам. Но пък се зарих с други идеи........

Този, който търсешe рибарски ластик, намери ли си го?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=81817&pid=3926487
Албумът е на Кати.

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 15:56 от Steisi

# 65
  • София
  • Мнения: 17 652

Този, който търсеши рибарски ластик, намери ли си го?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=81817&pid=3926487
Албумът е на Кати.


 Embarassed

# 66
  • София
  • Мнения: 17 652
Уф, ама не му върви на този пуловер.
Май пак ще го разплитам. За пореден път. При това този път май и двете части... гадост. Да бях поне записала как се прави, че за друг път да имам готова схема.

От друга страна... ми, ще взема да го направя .

# 67
  • Мнения: 440
Amelly, страшна си!   bouquet Много е сладка рокличката на Ива, а между другото съм пропуснала рожденния й ден - да ти е здрава, много да те обича и слушка!

# 68
  • Мнения: 242
Здравейте

Може ли някой да ми каже как се плетат тези цветя:

http://s62.photobucket.com/albums/h89/niunia_2006/pletiva/vidove … rent=38818112.jpg

http://s62.photobucket.com/albums/h89/niunia_2006/pletiva/vidove … rent=38818692.jpg - жълтата розичка

, защото нещо не мога да се справя.

А дали се плетат с чорапени куки или с някакви  специални?

# 69
  • Мнения: 1 523
Споделям  удоволствието от запознанството на русенската група. lalalala Малко ни беше времето,надявам се следващия път да е повече! Hug
Amelly,браво!

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 19:14 от Дидк@

# 70
# 71
  • Мнения: 498
Amelly страхотно е станало полото, роклята на малката - също! Изпуснала съм Ви за рождения ден. Да ти е жива и здрава, много усмихната и щастлива!

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Амели, браво на теб!
Да ти е жива и здрава дъщеричката, и ти също , още мнооого рокли да и изплетеш!

# 73
  • Мнения: 0
Amelly, страхотни сте с  малката и дрешките..Браво!
Момичета, плели ли сте с прежда на "Монатекс". Как е тя, ако сте плели? Разтегляли се след пране, приятна ли е за плетене? Смятам да я пробвам.
Имам страхотен подарък за 8 Март ( които непразнувахме)-книга:
"Плетене for Dummies", мисля да е прочета и ако някое момиче сега започва да плете, да знам дали става за препоръка. Изглежда готина. Писана е от Пам Алън, която пише за "Vogue knitting" и още много др.То и това ми е достатъчно. Vogue ми е любимото Wink

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 21:44 от stella_10

# 74
  • Мнения: 3 812
успе, цветята на МБР са на 2 куки, а твоите на 1 newsm78
МБР предполагам че ако се опиташ да придобиеш трапец и после стегнеш за в средата пак ще стане. Не е необходимо да е на 5 куки.- това за 1-я линк.
Жълтата розичка- плетеш дълго парче(широко да речем 15 см, дълго към 5см.) и после стягаш по ширина(да речем където си започнала) за да стане така...по подобен начин се прави и от лента плат.

Общи условия

Активация на акаунт