Отговори
# 255
  • Немция
  • Мнения: 6 919
Зима, референетнтите стойности, които споменах, са от лабораторията, където съм правила кръвните си изследвания .
Да не би фактът, че ядеш месо рядко, да ти се отразява на желязото? Макар че аз не съм от големите месояди(е, ям редовно месо, но не сутрин,обед,вечер), а желязото ми е понякога във висотите.


ДСДС почва вече да се изтърква и затова на много не им е интересен вече. Успях да гледам проследя изцяло изплънението на АннеМари(русокоската) и този път ми се стори, че добре изпя нейното парче. Thinking

Сърф, два въпроса за домашната боза- на какъв градус печеш брашното? А Хирзе-то(просото) смилаш ли го на фино, преди да го препечеш? Смятам скоро да пробвам рецептата и затова питам.  chef

# 256
  • Мнения: 7 605
Мда, и аz сложих против менингококи (не аz де, на хлапето). Препоръ4ва се от скоро.

# 257
  • Мнения: 1 242
Хопс, уикендите ми са сравнително заети. Да не кажа много заети. Петък вечер? И през седмицата мога. Ще ви предложа три варианта демек, а който иска може да се видим и тривалентно:
- 20.03, петък - говорих с малката. Тя каза, че ще ми прости ако пия един коФтейл; Mr. Green
- 24.03, вторник - малката се нави на разходка с други дечурлига. Баткото е на градина;
- 31.03, вторник - да свалим маските пред една мюнхенчанка. Grinning

Тоничка, доколкото знам срещу вирусния менингит ваксина няма. Да, опасен е. Против менингококи и Алекс е ваксиниран.

Бау ви. Много задачи имам днес, блях.

# 258
  • Мнения: 3 521
Бибитка, пека на 180 градуса в плоската тава като трябва чат пат да го разбъркваш, за да не загори. Иначе малкото количество за закваската го правя в тиган(касерола). Да не вземеш обаче да пуснеш вентилатора на печката, че става весело Laughing .
Просото се смила, да(с кафемелачката става екстра Embarassed)

# 259
  • Немция
  • Мнения: 6 919
А защо правиш закваската в тиган- по какви съображения? А  под държането няколко дни на топло разбирам съхранение на стайна температура, нали така?
За смилането ще ползвам и аз една кафемелачка- няма иначе как. Flutter

# 260
  • Мнения: 1 768
Направих  тема в отчетните за срещата в Берлин.    Peace

Уикендите ние също сме заети. През седмицата сме по-свободни.

Ето темата. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380592.0

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 13:28 от *Веси*

# 261
  • Мнения: 1 335

- 31.03, вторник - да свалим маските пред една мюнхенчанка. Grinning


Всичко много хубаво, но моето посещение не е много сигурно. Това е съвсем прясна информация от вчера. Ще ви кажа др. седмица.

# 262
  • Мнения: 1 817
Сърфе, тия немски съдби, дето си ги описала, не са като тази на това момиче!  Wink Поне според мен нейното е трагедия, а това на другите - съдба. Едно е човек да се роди болен или недъгав, а съвсем друг да се роди жив и здрав и някой кретен просто да го осакати, ей така за спорта. Искам да вметна, че не се заяждам!  Hug Просто в моите очи няма място за сравнение.
Бибитке, преди много години имах анемия, но тогава си имаше причини за това  Peace . Излекува се и години наред съм била с много добро желязо, макар че не ям мръвки. Обаче сега пак ми е паднало. Вероятно се дължи на факта, че много работа и ремонти ми се насъбраха през последните месеци и от умора вече на автопилот карам. Ти как си? Как върви бременеенето?  Wink Тумбата натежа ли вече? Или още си финна мадама?

# 263
  • Немция
  • Мнения: 6 919
Е, да, причини за анемии колкото щеш! А и не е лесно , когато от съседите заопява нощно време бебето им. Laughing Живот и здраве, ще видим на мен как ще ми се отразят нощните бдения- дали анемия, депресия или нещо по-пикантно ще се появи хоризонта.

Бременеенето върви като по ноти- коремът доста е нараснал за седмиците, в които съм. Подозирам , че на финала ще съм тотално балонирана. Mr. Green Ама това да ми е дерта- по-добре голям корем в сравнение с някой малък, който само да го мисля.

# 264
  • Мнения: 3 521
Зиме, така е, но драмите са си драми - честно аз намирам, че много се злоупотребява с тези неща на това шоу. И в двете му "разновидности".

Някой случайно да знае как е пъдпъдък на немски?

# 265
  • Мнения: 1 817
То, ако си е твое ревливото, да го гушне, да му пънеш една цица, ама като е зад стената ти се иска да удушиш дружно цялото семейство зад нея Twisted Evil . Сега съседката будува нощем до 2-3 в кухнята си, щото мен ме е гепило пролетно безсъние и гледам филми в новия хол.  Mr. Green  Много гот!  Laughing
Ти, щом на корем само растеш, значи си свежарка!  Peace И финна бременилка!  Wink А като родиш, без депресии!  Naughty Такива да ги нямаме!

# 266
  • Мнения: 3 880
Някой случайно да знае как е пъдпъдък на немски?
Wachtel

# 267
  • Немция
  • Мнения: 6 919
Сърф, да не ходиш на лов за пъдпъдъчи яйца? Sunglasses

Зиме, не съм вече от най-фините мадами- имала съм и по-фини периоди, направо кльощави да си кажа правичката! Но сега като цяло коремът расте най-много, както и трябва да си е.
Сега съседката будува нощем до 2-3 в кухнята си, щото мен ме е гепило пролетно безсъние и гледам филми в новия хол.  Mr. Green  Много гот!  Laughing
Това се нарича съседско отмъщение! Twisted Evil Grinning Тя оплакала ли се е досега от твоята филмова страст или си трае в кухнята?

# 268
  • Мнения: 3 521
То, ако си е твое ревливото, да го гушне, да му пънеш една цица

 Mr. Green Ех, ако така се решаваха всички проблеми още сега бих забременяла отново Laughing.

Бибс, мерси боку  bouquet

Бибит, точно - ще стрелям с 9мм Гугъл Laughing

Днес се лянцаме със ситното към градината и току пред нея  светват едни любовни  писъмца накичени по де що има дървета, огради и стълбове " Ich vermisse Dich, Struppi" - викам си> а ха запролетило се е във гимназията. Сладури. Laughing

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 14:38 от surfline

# 269
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Не я слушайте Бибитката - много си е добре, толкова финна мадама, само едно леко коремче си има и е голяма сладурка  Peace Инфото е проверено в петък Wink

Общи условия

Активация на акаунт