Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 461 681
  • 11 649
  •   4
Отговори
# 7 440
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
На повечето места работят с предварително записан час, трудно става от днес за утре. Провери из Пловдивските поликлиники и центрове.

# 7 441
  • Мнения: 660
Съдов хирург д-р Васил Паница 2 дкц,днес е от 7.30 до 13 часа.Незнам дали е с часове,преди дядо ми ходеше,защото и той има проблеми,но засега се стопираха.Попитайте.

# 7 442
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Трябва ми добър онкодерматолог хирург. Препоръчайте ми, моля!

# 7 443
  • Мнения: 2 820
Някой ходил ли е при съдов лекар от МБАЛ Света Каридад? Нямам направление, а там ми е най-удобно за преглед.

# 7 444
  • Мнения: 12
Здравейте мамита, пиша Ви с огромна молба трябва ми истински алерголог..не мога да обясня даже за какво ходене по мъките става въпрос..моят мъж боледува може би вече 2 години...не бяхя УНГ не бяха алерголози в кавички..инжекции му биха..абонати сме в аптеката вече е опитал..всъщност няма какво да не е опитал от видовете хапчета, спрейове. Толкова съм отчаяна, най-лошото е че започна да се задушава, освен проблемите с носа и кашлицата това е най-новото. Прочетах за Нина Маркова тя освен с деца, дали работи с възрастни и други предложения за алерголози ако имате ще съм благодарна. 😊

# 7 445
  • Мнения: X
Аз си реших проблема преди години, но в София. В клиниката по алергология в Александровска.

# 7 446
  • Мнения: 423
Здравейте мамита, пиша Ви с огромна молба трябва ми истински алерголог..не мога да обясня даже за какво ходене по мъките става въпрос..моят мъж боледува може би вече 2 години...не бяхя УНГ не бяха алерголози в кавички..инжекции му биха..абонати сме в аптеката вече е опитал..всъщност няма какво да не е опитал от видовете хапчета, спрейове. Толкова съм отчаяна, най-лошото е че започна да се задушава, освен проблемите с носа и кашлицата това е най-новото. Прочетах за Нина Маркова тя освен с деца, дали работи с възрастни и други предложения за алерголози ако имате ще съм благодарна. 😊

Силвия Новакова + изследване на клетъчен и хуморален имунитет. Може там да има срив

# 7 447
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Пулмолог? Астма?

# 7 448
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
д-р Пердикацева.

# 7 449
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137

За възрастен д-р Стефка Драганова. По-скоро питането ми беше към потребителката и съпругът с алергията и кашлицата.

# 7 450
  • Мнения: 12

За възрастен д-р Стефка Драганова. По-скоро питането ми беше към потребителката и съпругът с алергията и кашлицата.

Единствено тестове за алергии сме правили ии имаше към домашен прах, влага и бактерии..с тези тестове ходихме при алерголог каза, че не може да им се разчита трябвало да се направят нови..сменили сме няколко алерголога всеки си прави експерименти и изписва лекарства за какво ли не..които в единият от случаите имаха отрицателен ефект. Затова и попитах за добър и съвестен най - вече.. Много доктори сменихме най-различни общо взето всички ни гледат като ходеща банкнота..

# 7 451
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Д-р Щерев
Д-р Къртев
Д-р  Калинов
Д-р Иванчева

# 7 452
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Алергология много са споменати в темата, аз ще спомена и д-р Велчо Велев, не работи с НЗОК.

# 7 453
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Какви са тестовете и къде? При алергиите често нещата се променят, т.е с времето се отключват алергии към повече неща. Щом тук сте обикаляли и не сте доволни, идете в София. Аз си водя детето в Токуда при Димитров. Там може да направи кожни тестове, а в лабораторията да се пуснат и кръвни. Бих ви препоръчала да направите и двата. Сина ми е на 7 и на кръвен показва едни алергии( по силно реагира на дървесен полен), на кожен( реагира на тревен полен, който на кръвен се отчита като съвсем слаба алергия)други.Всеки алерголог може да лекува възрастни, но за децата трябва да е и педиатър.

# 7 454
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Бременна съм в 10 г. с., бременността е установена от лекар, който не работи с касата. Имам издадено направление за ЖК, но като отидох днес ми се развикаха как трябвало да взема направление за установяване на бременност и непременно да ходя само там на преглед... Аз държа да ходя на частно и искам да помоля да ми препоръчате внимателен гинеколог по каса, който няма такива изисквания. Също така наистина ли няма възможност да отида направо с това направление?

Общи условия

Активация на акаунт