Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 457 558
  • 11 609
  •   4
Отговори
# 8 490
  • Мнения: 54 413
Ние бяхме с направление, майка ми водих. Не сме плащали.
Записвате си час на регистратурата.
032 330248.

# 8 491
  • Мнения: X
За д-р Кирова може да се запише час и през Супердок.

# 8 492
  • Мнения: 27 511
Благодаря! А къде е тази регистратура?

# 8 493
  • Мнения: 2 744
Бихте ли ми препоръчали добър кардиолог и невролог?

# 8 494
  • Мнения: 54 413
Благодаря! А къде е тази регистратура?

ДКЦ Св. Георги.

# 8 495
  • Мнения: 1 775
Препоръчайте ми ортодонт за дете, да работи с по народни цени, става въпрос за обратна захапка

# 8 496
  • Мнения: 4 127
Препоръчайте ми ортодонт за дете, да работи с по народни цени, става въпрос за обратна захапка
Д-р Йозгюр

# 8 497
  • Близко съм
  • Мнения: 816
Здравейте, освен в МЦ Кючук Париж, (вторник и четвъртък), къде другаде приема д-р Мильотев?

# 8 498
  • Мнения: 108
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог, за проследяване на бременност при установена тромбофилия? Има ли някоя от вас, когато е била на терапия, кой ви е следил и дали сте доволни? Имам една успешна бременност и един спонтанен аборт, след което си направих изследвания за тромбофилия. Оказа се че имам две мутации,предстои преглед при имунолог. Още не съм бременна, но скоро подновяваме опитите и в този случай на вероятна рискова бременност не знам към кого да се насоча. Благодаря предварително!

# 8 499
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
Аз търся  стоматолог, работещ в центъра.
Клиниката на д-р Станков работи ли със здравна каса? Само високоспециализирани дейности ли извършва?

# 8 500
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Аз търся  стоматолог, работещ в центъра.
Клиниката на д-р Станков работи ли със здравна каса? Само високоспециализирани дейности ли извършва?
Работи с касата, но почти всичко се доплаща.
За пломба например - 40 лв.

# 8 501
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
По принцип е така, ако искаш да е с качествен материал. Като четох сайта му, останах с впечатление едва ли не, че се занимава само с импланти и т.н, затова питам.

# 8 502
  • Мнения: 54 413
Не, всичко правят. Аз от 20 години съм техен пациент. Не само импланти.
Но наистина имат впечатляваща апаратура.

# 8 503
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
А как става - за избирам при кого да се лекувам или те ме записват при когото има свободен час/място ( не знам как да се изразя по-точно) ?

# 8 504
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог, за проследяване на бременност при установена тромбофилия? Има ли някоя от вас, когато е била на терапия, кой ви е следил и дали сте доволни? Имам една успешна бременност и един спонтанен аборт, след което си направих изследвания за тромбофилия. Оказа се че имам две мутации,предстои преглед при имунолог. Още не съм бременна, но скоро подновяваме опитите и в този случай на вероятна рискова бременност не знам към кого да се насоча. Благодаря предварително!
Аз съм била с тромбофилия. За съжаление я открихме по трудния начин. После се следих при Даскалов. Прекалява с изследвания, иначе е добър.

Общи условия

Активация на акаунт