1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 38

  • 28 831
  • 447
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 683
Добре съм ви заварила!!!
Ако Зеус не може да се справи (все пак е бог на възраст) ще му пратим малко помощ от по младите

# 316
  • Мнения: 683
На 13.03 е имало интервю с Тарду и Канан Ханъм. На въпроса дали имат връзка той отговаря че те не крият връзката си а на въпроса дали мислят да се женят той казва "мисля че да".  Да ме извиняват фенките на Керем но явно не е у ред...хлопат му дъска или две.

# 317
  • на морето
  • Мнения: 103
Анче , ама да внимават кого пращат  че и Горгоната Медуза може да изпадне в шок
ако Шехи я погледне така    
По отношение на последния ти пост относно "дъските " на Керем  - ами след този поглед ....възможно е да е получил и някой уплах човека ... и Еда да му се вижда "ангелче " ......newsm53
Шмети ,наблизо ли е ..... да бягам ли newsm43

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 14:14 от asha

# 318
  • Мнения: 683
ще види той един ангел ми направо не ми се мисли...отиде си човека млад зелен. Явно на мъжа и така му се е втричило че я пратил отвъд океана да не му е пред очите Shocked

# 319
  • Мнения: 0
Благодаря на преводачките за превода на фрагмента!ББ:[color=whiteМисля си че и 84ти епизод ще е тежък,както предния,щом развода ще стани факт,а освобождаването на Онур ще зависи от Еда става лошо!А пък Бенну като разбере че Керем и е изневерил с тази злоботия Еда направо не ми се мисли,дано не се пропие отново,не е лесно да разбереш,че мъжа ти ти изневерява още повече докато е между живота и смърта,незнам как бих реагирала в подобна ситуация много е трудно дори да го гледаш отстраниВие как мислите?[/color]

# 320
  • Мнения: 267
Какво чувам аз -нещо лошо за Керем говорите ,а?Шмети като я няма другите от агитката сме тук  newsm03 Naughty и внимавайте ,защото аз съм с връзки в Гърция  smile3533,та да нямам разговор на 4 очи с боговете  Mr. Green
Ще видим дали и за кой ще се ожени Керемчо,след като ни дойде на гости smile3534

# 321
  • Мнения: 0
Моля момичетата,който знаят турски да проверят в програмата на канал д за вторник дали има филма,за което предварително им благодаря Praynig  bouquet

# 322
  • Sofia
  • Мнения: 38



ехх, ама, че са готини....   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 323
  • Мнения: 683
geradost, дай боже да изгоните вещицата

За наша радост(или не) този вторник ще дават 84 епизод

# 324
  • Sofia
  • Мнения: 38
[img]http://[http://img516.imageshack.us/img516/1954/03dy2.jpg/img]

# 325
  • Мнения: 0
Благодаря ти Анна3ком  bouquet,съмнявам се че 84еп ще е удоволствие по скоро напрежение като се има впредвид ситуацията,но ще поживеем и ще видим,а коментарите след това newsm78

# 326
# 327
  • на морето
  • Мнения: 103
Благодаря на преводачките за превода на фрагмента!ББ:[color=whiteМисля си че и 84ти епизод ще е тежък,както предния,щом развода ще стани факт,а освобождаването на Онур ще зависи от Еда става лошо!А пък Бенну като разбере че Керем и е изневерил с тази злоботия Еда направо не ми се мисли,дано не се пропие отново,не е лесно да разбереш,че мъжа ти ти изневерява още повече докато е между живота и смърта,незнам как бих реагирала в подобна ситуация много е трудно дори да го гледаш отстраниВие как мислите?[/color]
ББ Според мене , колкото и гадно да звучи , дори изневерилият да не е между живите , и ако узнаеш ,че ти е изневерявал , пак ще се почувстваш унижена и предадена .... Чувството е трудно описуемо , и разбира се зависи от много неща , може да те съсипе , да те вбеси , че дори  ..и да ти " отхвърли " задръжките  или да те падтикне без скруполи да промениш живота си .....
Дано никога не го изпиташ...

# 328
  • Мнения: 683
Ето статията ако някой иска да я преведе. На първата снимка ми прилича да е под влиянието на наркотици...ами то няма друго обяснение за връзката им.
15 Mart 2009 Pazar 03:01

      SARMAŞ DOLAŞ YAKALANDILAR


TARDU FLORDUN VE CANAN ERGÜDER, DEFALARCA YAKALANMALARINA RAĞMEN AŞKLARINI İNKAR EDİYORLARDI, ANCAK ÇİFT BU KEZ SARMAŞ DOLAŞ YAKALANDI.

Binbir Gecce dizisinin Kerem’i Tardu Flordun ile aynı dizinin Eda’sı Canan Ergüder arasındaki aşk, aylardır konuşuluyor ancak ikili bu aşkı sürekli inkar ediyorlardı.

Amerikalı yönetmen Chris Burke ile evli olan ve evliliğinde sorunlar yaşadığı iddia edilen Canan Ergüder, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada eşinden boşanacağını açıklamıştı.

Dizideki rol arkadaşları, geccelerde sürekli birlikte görüntülenseler de, sürekli ilişkiyi inkar ediyor ve arkadaş olduklarını söylüyor, aşk konusunda yorum yapmaktan kaçınıyorlardı. Geçtiğimiz gecce arabalarını parkettikleri otoparkta ikiliyi sarmaş dolaş görüntüleyen Mega Magazin kameraları, ikilinin aşkını da tescillemiş oldu.

Sarmaş dolaş yakalan Tardu Flordun ve Canan Ergüder, rahat tavırlar sergilerken, aşklarıyla ilgili ilk kez konuşan Tardu Flordun yaptığı açıklamada çok mutlu olduklarını ve evleneceklerini açıkladı.

Muhabirin aşkınızı neden hep gizlediniz sorusuna Tardu Flodun; ‘Biz gizlemedik ama burası Türkiye.. Türkiye’de böyle’ diyerek, ilginç bir açıklama yaptı.

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 15:20 от anna3com

# 329
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Да, още една двойка се заформи на снимачката площадка на сериала 1001 нощ. Peace
Май Тарду ще се жени за Джанан. Тя е в развод с американския режисьор Крис Бърк. Отново се отрича причината да е Тарду, просто нещата между тях не вървяли. Тарду и Джанан са хващани многократно заедно в по-интимни взаимоотношения.

Дано Джанан не прилича на Еда...бая и е злобна физиономията по природа.

Общи условия

Активация на акаунт