Music Idol 3 - четвърта тема

  • 53 877
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 3 405
Не е нечестно. Нали затова е таен кандидат. Отива направо на големите концерти. Така го разбрах аз и ми се струва логично, защото наистина е най-добрият и заслужава запазеното място!

Ново правило, вероятно. Или решението е взето в последствие?
Аз много го харесвам.

# 1 021
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Момичета, Симона не е ли 8годишното дете от Разград, което преди години се включи в турнето на Слави? Имам някакви смътни спомени от концерта във Варна, имам и един смотан запис на видео, ама така и не чувам името на девойчето. А годините съвпадат, концерта е преди 5 години, което значи, че детето днес е на 13. Някой има ли спомени???? Или аз се бъркам? Вава, за Васко няма да се повтарям, снощи пак си пуснах смс- че за него Simple Smile

# 1 022
  • Мнения: 14 654
Не е нечестно. Нали затова е таен кандидат. Отива направо на големите концерти. Така го разбрах аз и ми се струва логично, защото наистина е най-добрият и заслужава запазеното място!

Като е най-добрият да участва наравно с другите  Mr. Green На мен ми е антипатичен - прекалено любезен е, а и другите момчета са много по-атрактивни и с по-интересни гласове  Wink Този просто много се е упражнявал, иначе е посредствен, а и изглежда малко като ударен с парцал. Боян, Васил и Александър ми харесват от мъжката част. СМС - чета не пускам, защото е против принципите ми, но бих гласувала за Боян и Соня.

# 1 023
  • София
  • Мнения: 62 595
А снощната издънка с ДуоМ ме отврати. Това предаване няма ли някой свестен режисьор, който да сложи край на тази простотия!

# 1 024
  • Мнения: 14 654
Дуо_М изобщо не представлява интерес за мен, а водещите се опитват да ни убедят колко интересно е и че го очакваме с нетърпение  Mr. Green
Не знам има ли въобще човек, на когото му се харесва да ги гледа тия двамата. Това с "пишока" беше гнусно, да  Sick особено като си го прдставя  Sick Sick

# 1 025
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Повече от отвратително беше. То бива простащина, ама тоя път минаха всякакви граници.

# 1 026
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
Дуо_М изобщо не представлява интерес за мен, а водещите се опитват да ни убедят колко интересно е и че го очакваме с нетърпение  Mr. Green
Не знам има ли въобще човек, на когото му се харесва да ги гледа тия двамата. Това с "пишока" беше гнусно, да  Sick особено като си го прдставя  Sick Sick

Щом има кой да гледа ББ, значи и дуо М има кой да го гледа.

А за Димитър.....въобще не е честно спрямо всички останали. Какво като според някои е най-добрия. Щом е така, значи нищо не пречи да мине през цедката на зрителите.

# 1 027
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
те май не разбират,колко са гнусни тия и че не желаем да ги гледаме!!! #Cussing out

# 1 028
  • София
  • Мнения: 62 595
Ама то не е честно и спрямо Димитър. Такава ситуация колкото може да му помогне, толкова може и да му навреди. Хората вече се дразнят от това иди ми - дойди ми. По-добре да го бяха оставили наравно с другите да си покаже таланта.

# 1 029
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
И на мен не ми харесва Димитър. Откъде накъде решиха, че е най-добър, като уж оттук нататък публиката решава?

# 1 030
  • Мнения: 3 405
Те нямат вина, хората, че са такива. Виновни са тези, които им внушиха, че са звезди.

Ама то не е честно и спрямо Димитър. Такава ситуация колкото може да му помогне, толкова може и да му навреди.

Ей това ми го взе от клавиатурата Simple Smile

# 1 031
  • Мнения: 910
Цитат
Това с "пишока" беше гнусно, да   особено като си го прдставя   
Joy Joy Joy

# 1 032
  • София
  • Мнения: 6 210
На мен ми хареса изпълнението на Димитър по време на театралния кастинг. Към този момент смятах, че трябва да го допунат в следващия кръг, защото се представи добре. Зарадвах се, че го върнаха в предаването, но наистина остана някакъв горчив привкус в цялата дандания около него. От тук на сетне и аз смятам, че старта му не е равен с този на другите участници! Наистина това нещо може да му изиграе лоша шега.

# 1 033
  • София
  • Мнения: 62 595
Според мен това направо го натика на опашката. Онази вечер другите участници имаха различни реакции на неговото появяване - единици бяха тези, които му се зарадваха.

Според мен момчето пее наистима добре. Изненадах се, че тази трудна песан на Куин той успя да я изпее без дори да се напъне (поне оставя такова впечатление). Не зная дали по характер е такъв или му е артистичното поведение, но определено впечатлява.

# 1 034
  • Мнения: 428
Mи те Иванушка -Глупака и Андре-Простака питаха публиката.
"Искате ли дуоМ?"
публиката,от немай къде ръкопляска.
Иван:
"Искате ли дуо М ,питам ви пак"
Публиката пак ръкопляска.
Иван:
"искам отговор с ДА или  не"
Публиката вече принудена,от немай къде:
"да"
Иван и Андрей ,доволни ,че ще си покажат "изтънчения" кръчмарски вкус,доволно потриват лапички докато пускат злочестото видео.
Двамата Марин и Мусафа се правят на шутове,все пак заслужават овации,че са си научили репликите,зададени им от великите умове на сценаристите.
И това като ,че ли не е достатъчно,публиката заслужава още.
О,зрителю драги - специално за теб , в четвъртък вечер "Дуо М" ще изпее своята "Печална Ода на свещената простота"

Общи условия

Активация на акаунт