LaRedoute.fr - 106 - Всичко за поръчката!

  • 108 580
  • 2 213
  •   1
Отговори
# 2 115
  • София
  • Мнения: 1 252
Момичета, бихте ли ми казали, къде мога да намеря номера на поръчката си. В  суивито не откривам номер на поръчка. Нужен ми е, за да напиша писмо за неполучена поръчка от 11.02.09. Нямам и идея дали изобщо има смисъл да правя това.
Ще ти отговорят, че поръчката ти е пусната със закъснение поне 10 дена, а доставката е 7 седмици и като мине това време тогава може да се притесняваш за неполучена поръчка.
Преди да пишете прочетете поне последните страници на темата, за да се ориентирате поръчки от кои дати получават останалите форумки. Все още има януарски неполучени поръчки. Забавянето е както от френска така и от наша страна. Имайте търпение. Нали ви е ясно, че от 11.02.2009година до сега не са минали 7 седмици.

А колкото до номера на поръчката като влезете в Suivre mes commandes, натискаш  в графата Commandé le : датата на поръчката. Commande N° 2009xxxxxxxxxx du дд/мм/2009 - това е номерът на поръчката ви.

# 2 116
  • Мнения: 6
някой преди 1-2 стр. ме пита за раираното черно сако - моето е 44 размер, отговаря си, на мен ми хареса  Peace

...

Zuzzy,
Аз питах за това сако


но не знам защо реших, че твоето е р.38, явна съм откачила вече или се бъркам с друг албум.
Та така де, за р.38 се интересувах, но ти благодаря все пак за отговора!



Извинявам се, исках да опитам номера с препратките според указанията, но не ми се получава.

Извинявам си отново!

Този път ми се получи малката картинка.

# 2 117
  • София
  • Мнения: 234
-много красиви обувки,малко високи,но не и неудобни.Много съм доволна,защото тук трудно си намирам толкова малък номер.Тези също са №35,но със стелка 23 см.

Емчето, честито придобивки, искам да те питам за тези сандалки, много красиви изглеждат, твоето ходило колко е дълго, чудя се дали да взема 36 или ще успея да набутам крака си в 35  Rolling Eyes

# 2 118
  • Мнения: 146
И аз да се отчета макар и не със снимки.Поръчка от 15.01 изпратена от Фр на 5.02 и пристигнала при мен на 19.03.
Детските неща са коментирани и съм много доволна от всичко.
Маратонките на мъжът ми http://media.laredoute.fr/product/picture/324127607_0001_PG_1.jpg
станаха му,нямат отвътре свод и не са чак толкова удобни.
Жилетка за менhttp://media.laredoute.fr/product/picture/324143526_0003_PG_1.jpg
много широко около врата и не стои както на снимката.
Анцунг Nike 162 http://media.laredoute.fr/product/picture/324144699_0002_PG_1.jpg
за мен,но ми е много голям и ще се продава

# 2 119
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

Хм, а тази пола дали наистина е дълга 81 см?
Изглежда ми по-къса  Thinking

# 2 120
  • Мнения: 6
За тези, които ползват руски.

Таблица с размери. Аз лично много по-добре се ориентирам в нея, отколкото в онази (унгарска ли е, не знам), която е дадена в началото на темата.

http://www.laredoute.ru/help/sizes.aspx

Ех, ако правех и доставка до България ..., ама - не!

# 2 121
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 623
Ето снимки от мен на последните ми поръчки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=285203&pid=10749986  Peace

Оранж. сутиен 90А фр. добре ли стои и на кой от бълг. отговаря при теб?

Aми на мен лично ми е леко голям при чашките, иначе по бг. номерацията отговаря на 75А.

# 2 122
  • Мнения: 130
Момичета, моля ви за помощ и съдействие. След дълга коренспонденция с ларедутци и след тяхна проверка се установи, че поръчкатами е изгубена. Предложиха ми или да ми изпратят артикулите наново или да ми възстановят парите с ваучер. Избрах второто, тъй като артикулите вече са изчерпани. Та въпроса ми е кога и къде да чакам този ваучер и как така цяла поръчка е изгубена?
Моля Ви за отговори. Сумата, която са ми изтеглили не е малка и се притеснявам!

# 2 123
  • Мнения: 4 916
...как така цяла поръчка е изгубена?
...

Ми как... това са Български пощи все пак.
А ваучера ще си го получиш, не се притеснявай  Peace

# 2 124
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета, моля ви за помощ и съдействие. След дълга коренспонденция с ларедутци и след тяхна проверка се установи, че поръчкатами е изгубена. Предложиха ми или да ми изпратят артикулите наново или да ми възстановят парите с ваучер. Избрах второто, тъй като артикулите вече са изчерпани. Та въпроса ми е кога и къде да чакам този ваучер и как така цяла поръчка е изгубена?
Моля Ви за отговори. Сумата, която са ми изтеглили не е малка и се притеснявам!
от коя дата ти е поъчката.Ваулчера сигурно ще го получиш по пощата.

# 2 125
  • Мнения: 378
Teffita, от кога ти е загубената поръчка?

# 2 126
  • Мнения: 130
Поръчката ми е от 17.01. До вчера се надявах все пак да дойде и не бързах да си искам парите. Но реших да отговоря на техния мейл, че са установили, че поръчката ми я няма. И до митницата ходих-но уви. Пратиха ми мейла, че поръчката е изгубена в сряда. Реших снощи окончателно да им пиша, че искам ваучер.
Значи да чакам ваучера ш пощенската си кутия?

# 2 127
  • Мнения: 159
Teffita аз имам поръчка от 16/01 също им писах, но съм сигурна че ще дойде. Момичетата писаха, че пратките идват в някакво депо в Кремиковци и от там ги разпределят (извинявам се ако не обяснявам точно). Това, че я няма в митницата мисля, че не трябва да те отчайва, тя е в БГ и ще дойде, нооо кога не знам  Sad Ти си пиши на французите, пък ако дойде няма да ползваш ваучера...

# 2 128
  • Мнения: 177
Извинявайте за глупавия въпрос, направих вече 5 поръчки, но понеже още нито една не е дошла...

При изпратените вече поръчки  "A domicile" значи че са изпратена у нас, нали?  Mr. Green Heart Eyes

# 2 129
  • Sofia
  • Мнения: 4 111
аз се чудя до кога ще ни стигне търпението-така в момента чакам поръчки от 31.01 и 8.02. зная си, че поръчките ми вероятно отлежават някъде в софийската митница, НО на тази от 31.01 7-те седмици изтичат тази седмица  newsm78 newsm78 newsm78.

въпросът е какво да правя, то е ясно, че дрехите ще ги нася най-рано есента, но не е ли време да изпратим някакви жалби до БГ пощи и митници.

Общи условия

Активация на акаунт