Аз съм вече слаба и красива, Дюкан ме прави толкова щастлива - 165

  • 26 278
  • 499
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 16
добро утро от мен.честит рожден ден на рожденичките .пожелавам много здраве,щастие и свалени килограми.аз за три дни съм свалила само 1 кг.,но не се отчайвам и продължавам напред.браво на ЛОРИ-поздравявам те и завиждам тайно.за млякото на ДОМЛЯН-0,1%,и аз го ям него и ми харесва-дано това,което пише на опаковката да е вярно. newsm51

# 331
  • Мнения: 850
             Здрарейте , сладури !  Hug Heart Eyes

  Честит рожден ден на двете сладуранки мммСтел  и Блумчето , бъдете красиви , усмипнати и много обичани!  newsm59  

 При мен ново няма седя си на тези 61 кг и това си е .... започват много да ме привличат нережимности и незнам до кога ще устискам.... приемам ритници , тигани и всякакъв вид тормоз , дано помогне  Praynig

 Хайде хубав ден , гуш и цун   bouquet Hug

# 332
  • Мнения: 91
Здравейте момичета!!!Аз от 4 дни съм на ударен режим,но има неща които не са ми ясни,примерно после катомина пз чета че си гиотвите плие със зеле от какво месо,че бутчетата са доста мазни и незнам може ли?И как ядете салатката без зехтин?И колко време трае пз периода?Благодаря ви за отговотите предварително

# 333
  • София
  • Мнения: 102
Абиии , ако знаеш каква оферта ми треснаха за майските празници ще ти я препратя на лични
Много се изкушавам ....там поне ще можем да попасем на воля
ти си герой - озифоб  newsm53 - тенкю значи

Блумче, Стелкс - Честит Рожден ден  smile3525

струва ми се, че и mamma mia има празник днес - Ч.Р.Д.  smile3525

отивам да чета назад,че толкова съм изостанала, че чак не знам въобще до къде съм стигнала

 newsm78 Установих, че имам да чета 10 страници  #Crazy/ да чета  ли или да не чета - това в момента е въпроса/ newsm78

Ще чета, защото щях да изпусна една култова реплика на Мастерчето Hug Hug Hug

Дон'т пук !!!!!  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 12:39 от tanyamanya

# 334
  • София
  • Мнения: 135
Добро утро!
Честит Рожден Ден, на мммСтел и на Блумхен! Да сте живи и здрави, красиви и обичани!
newsm59  Party Time Tada

# 335
  • Мнения: 469
Стелксен и Блюмхен, честит рожден ден!   Желая ви много здраве и любов! newsm51 newsm51
Музичка,радвам се за теб, че лентичката ти отчита резултат и ти пожелавам днес успех!  bouquet

# 336
  • Мнения: 145
Blumchen Fee ,Stelxen да сте живи и здрави,усмихнати и щастливи!Весел празник!


Надявам се,в тези кутии да е най-съкровеното ви желание!

# 337
  • Мнения: 63
Заковах го следващото кило  newsm44 , даже е малко под него. Вече няколко дни го обикалям и днес ми е щастливия. Да ви споделя, че моето тегло е най-ниско към 10h.
И още нещо исках да ви споделя ...  newsm78 А, почти си заличих стриите. С ваша помош (чрез дискусиите ви) и лично на Стелксен и най-вече с помощта на Контрактубекс  newsm68

Венерас, да ти е честита годинката  newsm51  newsm38
На Stelxen, Blumchen fee и mamma mia nbirthday  cook здраве и много сбъднати желания!
Музичка,  newsm10

# 338
  • Мнения: 262
Дорбро утро, милички!
Аз не се меря тези дни, че чакам МЦ, а то ми закъснява вече трети ден  Confused
Катерица, няма проблем да си готвиш пиленце - само махай кожата и не яж горната част на крилцата - всичко останало ти е позволено. Аз лично не ям и трътката и по-мазните късове, но затова пък кученцата пред блока много ме обичат  Laughing Относно салатите - можеш да си купиш от аптеката парафиново олио и с него да си ги овкусяваш! Но не прекалявай с него и знай, че не е пригодено за термична обработка!
Стелксен, Фея на цветята, честити рождени дни, момичета! Бъдете много щастливи и винаги обичани!

# 339
  • Мнения: 5 001
Здравейте момичета!!!Аз от 4 дни съм на ударен режим,но има неща които не са ми ясни,примерно после катомина пз чета че си гиотвите плие със зеле от какво месо,че бутчетата са доста мазни и незнам може ли?И как ядете салатката без зехтин?И колко време трае пз периода?Благодаря ви за отговотите предварително
Изкарай 5 дена П ,после минаваш 5дена на ПЗ.
Като готвиш пиле със зеле можеш да си готвиш и бутчета,но без кожата.Напълно са си режимни  Grinning

Следващия въпрос за салтката без мазнина  Mr. Green
Като си нарежеш примерно зелена салатка(слагаш си там краставица,репичка,зелен лук...) ,прибавяш и белтъка на едно сварено яйце.А жълтъка го намачкваш и смесваш с кисело мляко и малко  оцет.Заливаш,посоляваш и изчакваш 5 минутки.
Разбъркваш си салтката и си я хапваш с кеф  Hug



Ще чета, защото щях да изпусна една култова реплика на Мастерчето Hug Hug Hug

Дон'т пук !!!!!  Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Танчееее  Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 10:19 от TheNMaster

# 340
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
А сега - 'дравейти и от мен.... Стадотооо Heart Eyes Мноу пъ сте ми мили! Глейте къ ви търса

Честит рожден ден на прекрасните ни рожденнички

Веси1  Peace - чудесен резултат  smile3501

Танчеееманчее - па сподели с целото стадо бе........ аз ще съм малко заета, ама за пресна тревица......... сичко праим Whistling

Филюдчинка, прелестна  Hug.......... За съжаление аз ще изпусна срещата в Пловдив  Cry Cry ....... Предайте мойта либоф на Росчо ако е там и и кажете да се върне, че липсва  Rolling Eyes

katericata - ами........ хм....... ти чете ли книгата, или поне първата страница на темата? Вече са ти отговорили, така  че аз изтрих моя отговор........, но наистина те съветвам, да се запознаеш добре с режима! И ползвай функцията проверка на правопис, трудно се чете.........

Музичка и от мен едно палцестискане  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Венерче, адашче   bouquet

Днес понеже ще завали дъжд от картинки - напомням призива на Вещи - момичета, ползвайте малки или намаляйте големите
[ img height=100]...link.......[ /img]
Червеничките сменяте вие!

Отивам да се трудя!  Tired

# 341
  • София
  • Мнения: 3 090
Яхуууу,Кри - страхотна новина - бързо да ги свалиш тези последните ...  newsm51
Мирка Бирка  Joy и при мен не са последните, а да си стигна лентичката  Crazy До последните ще мине мноооого време  Laughing Така са се опънали, че нямам думи  #2gunfire а аз съм вече не толкова мотивирана  Tired
О, не... де да беше така!!! Има 200 гр. не до финала, а до показанията на лентичката! А до финала ще мине мнооооого време! Laughing
Сноу  Hug И аз преди година-две пих алфабетик, много бях доволна.

# 342
  • Мнения: 5 001
Така са се опънали, че нямам думи  #2gunfire а аз съм вече не толкова мотивирана  Tired
Ееее.хубУУ сИга  Rolling Eyes ....Тъй ли шЪ си говорим вече.... Crossing Arms
Яяяя,кажи душо,какво да наприм за тебе  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Нещо то рода на цветя и рози и много нови пози с половинката да спретнете ли що ли?  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Само няма да се отчайваш моля те!!!....

# 343
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте, муцунки!
Не съм писала отдавна, но надничам от време на време...
Днес не мога да не се включа да поздравя две много любими дюканки:
Блумче, честит рожден ден, миличка!   bouquet Бъди здрава, щастлива, обичана и все така красива и мила!  Heart Eyes  
Стел, честит рожден ден!   bouquet Желая ти много здраве, любов и усмивки! Бъди все така лъчезарна и чаровна! Дано скоро се сбъдне мечтата ти и да се похвалиш с   preggo  Hug
Аз изчезвам сега... Хубав ден и усмивки!   bouquet

# 344
  • Мнения: 4
Цитат
Мирка Бирка   и при мен не са последните, а да си стигна лентичката 
ООО ,ама аз май спя - Мименсита ,отивам да си налея още кафе  hahaha
Кри- еми ще ги стигнем,няма какво да правим ... виж,по въпроса с мотивацията те разбирам - на същото дередже съм  Blush ... става много трудно ,като знаеш че има още не много,а в същото време не мърдаш надолу,че даже от време на време и нагоре отиваш ... ужасТ направо... все се надявам като стане по -топло ,да свалим още малко- аз сега и на водна не ходя до края на месеца и ... абе кофти.. ама стига съм мрънкала... Та значи - няма да се предаваме на финала ,я  Hug Сноу,Кри,Ванеса - е нЕма начин да нЕма начин  Heart Eyes
Цитат
За съжаление аз ще изпусна срещата в Пловдив   
Татит-що така  Cry еее,а аз кога най-сетне ще те гушна  Crossing Arms
Таня маня - Дон'т пук - голям лаф шъ знаш  Joy
Танчеее - къде си,какаво става с теб?   Hug
Кали 08 - кво да кажа - ами и аз съм от изоставащите ...  Sad

Общи условия

Активация на акаунт