Споделете 100

  • 20 971
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Фиате, тук се стараем да НЕ спамим.

Идеята, Марадона, не е никак секси, щот е свързана с деца, но не с правенето им. Искам да направя детски клуб, че да мога да си гледам и собствените деца. Инак с нищо не мога да съчетая обръщането на внимание на личните ми деца и изкарването на пари.

# 16
  • Мнения: 4 586
Благодаря ви!
По аналог на термина стопутник и стокурник, би трябвало да празнуваме стотемник или сТОТЕМ. Наздраве!
Мама му деба, на затворниците се полагат четири квадрата минимум килия, в психиатричните болници и диспансери няма по толкова.

Бейлис, не е за жена работа.
а/Карай на първа, с ръка на ръчната, или
б/с ръка на контактния ключ да гасиш, когато се наложи да спреш. Без да натискаш съединител или да изключваш от скорост.

Най добре не карай, или викай пътна помощ, но дерат кожи на километър.

# 17
  • Мнения: 3 634
Джули, подобна тема сме зачекнали в "Нашите деца". Аз имам относителен опит в тази област, постигнахме го с малка инвестиция.  Wink

# 18
  • Мнения: 274
Благодаря ви!
По аналог на термина стопутник и стокурник, би трябвало да празнуваме стотемник или сТОТЕМ. Наздраве!

Няма да повярвате може би, но в казармата, докато другите блъскаха чекии по цял ден, аз четях "Тотем и табу".

Джули, жена ми има такъв проект и е в много напреднала фаза. Ще бъде нещо много голямо и различно, от това, което има в момента. Трябва да има диверсификация на риска, схващаш ли...

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
За какво сте ме споменавали в края на миналата тема, не разбрах? Simple Smile

Иначе, оплаквам се, мрънкам, изобщо, каквото се сетите - как, по дяволите, скапаната духалка решава кога на мен ми е достатъчно топло, та се изключва? Снощи се прибрах по някое време, преоблякох се и както си се преобличах, чух от щепсела на електрическата печка, с която се топлим успешно вече трета зима, страховит звук, съскане, пращене, издърпах го аз и от него почна да се вдига гъст дим с миризма на мушкато. Печката умря. Щепсела й, де. Включихме духалката, тя побуча някоя и друга минута и спря, а температурата в стаята определено не беше каквато аз я искам. И повече не се обади. Цяла вечер. Накрая я изключих, вкъщи категорично можеш да отглеждаш пингвини, ама тоя ток после аз го плащам за да си седи и да си светка с червената лампичка. През нощта умрях от студ, сутринта Стефан като се изнесе за работа си взех и неговото одеало и ми беше идеално, като станах уж я включих да постопли малко, все пак тея уши и пръсти не са ми за един ден, тя пак побуча малко и умря. А на мен НЕ МИ Е ТОПЛО!!! След малко отивам да купя щепсел и да сменя тоя на печката, защото така не се живее, може да е пролет, ама до края на зимата има още време.

# 20
  • Мнения: 1 217
Татман се спотайва в храстите,но накрая излезе и помете всичките ни музи свързани с репи и моркови Mr. Green
От кандидат за първа позиция,чак на втора страница се вредих Mr. Green
Тези дни нашия квартален детски клуб голям оборот направи покрай вятъра и дъжда.След малко пак отиваме.

# 21
  • Мнения: 4 586
Джули, напечатай акции и ги продай. После ще изплащаш мижави дивиденти и курсът им ще падне. Ще ги изкупиш на тънка лайсна.

# 22
  • Мнения: 4 300
Чета, чета, чета и не спирам да се образовам  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 742
Все още непушач съм.

Ели мълчи... Очевидно колегата стърже.

 Laughing За малко да загубя Андрейчо, заради пъпешите на колежката, нищо че са сурогатни. Хванах го в коридора да я съзерцава с поглед, който ми напомни на Боби. Аз съм егоистка и ревнива, веднага изсъсках и му намерих работа. Тя може и да ме води с едни гърди, но моят чар е ненадминат, а и не пуша веч, така че едва ли ще се стигне до открит двубой. И да се стигне, тя със сигурност има повече коса за скубане и пластмасови цици, които да бучна с химикалка. 

# 24
  • Мнения: 2 716
Ако светът внезапно свърши, Келеша ще разбере едва 3 дни по-късно.

Детските клубове изглеждат ми еднакви и неефективни. Дано Марадонската булка и Джуди направят нещо различно.

Споделям обедната си почивка с вас. Но не защото си почивам.
Всеки път, всеки ден - точно в 12.00 звънят всички телефони и се хлопа по вратата. Всичко това свършва в 13.00.
Запис

# 25
  • Мнения: 503
Чета, чета, чета и не спирам да се образовам  Mr. Green
И аз искам да благодаря за това! Последните страници силно повдигнаха интелектуалното ми ниво. А емоционално ми повлияхте една идея повече от пеещия министър.

# 26
  • Мнения: 57
Честит юбилей!
Споделям, че измих куп чинии и друга домакинска утвар и като седнах да си почина, по телевизора- реклама. Глас зад кадър казва на усмихната  и издокарана домакиня, запътила се към препълнената мивка в кухнята:" Стоп! Ти си жена!"и като такава не трябва да си хабиш ръчичките, а да имаш ето тази съдомиялна, която се полага на всяка добра домакиня ...бла-бла-бла. И се размислих, че според тази реклама, аз, която току-що съм приключила с миенето на ръка, поради неползването на съдомиялна, не съм жена. Което не е истина. Амаха  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 2 829
понеже ми е криво  си хапнах шоколад
сега съм гузна,

ДЖули ,,успех в начинанието.

# 28
  • Мнения: 166
Марадона, за кога е пускът на клуба /ако не е конфиденциално/ и по какъв начин и критерии ще набирате персонал? Питането ми е сериозно. Пак идва ред да кажа, че със сестра ми си приличаме. И тя обича да се мазни, но на деца. За разлика от мен, има и съответната диплома за това.

# 29
  • Мнения: 2 196
Споделям, че Баба ви Марта яко я друса ПМС. В рамките на 20 минути ме пече пролетно слънце, щеше да ме издуха ураганен вятър и ме валя сняг.

Общи условия

Активация на акаунт