Бебевалежът почна вече и всяка от АПРИЛките ще гушка скоро своето човече!

  • 16 556
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 494
Ей,че готин ден днес!
Точно преди пет минути разбрах за една много близка приятелка,че е бременна newsm44

Кате,оправи ли се малката?

# 226
  • Мнения: 541
Зинаида,Ронилаz честити ви съкровища!!!да са живи,здрави и скоро да можете да си ги приберете вкъщи! Praynig за Ели!на вас ви пожелавам бързо възстановяване!

# 227
  • Мнения: 734
Хайде и аз да се наредя при честиткитеееее!    jumpuu  jumpuu jumpuu
Добре дошли на мъниците на ronilaz и zinaida! Бързо-бързо да изпълнят бузки, за да може мама и тате да се приберат вкъщи да ги нагушкат на спокойствие!   remybussi

Дея`bdbaloni ! Пожелавам ти да се чувстваш най-щастливата мама на света с малките си съкровища и любящия татко!   bouquet

petjoff, аз също споделям мнението на другите мами - колкото по-дълго в коремчето, толкова по-добре. Лекарите знаят за кога горе-долу да насрочат операцията. Не трябва да се робува на разни сантименталности. fiuuuuuu На всички вече ни тежат тумбаците в една или друга степен, стскай още мъничко, ще дойде и твоят ред да бъдеш щастлива мама на мъниче!!!  Hug сега погледнах първата страничка - твоят термин се води 19-ти. Ако е така, значи 5-ти е 2 седмици преди термин. На мен толкова по-рано ми е насрочена операцията... newsm78 Не мога да им хвана спатиите на тия докторя....

Чоки, мнооого ми стана забавна и на мен случката с кучето!  rotfImbo Посмяхме се хубавичко във форума на твой гръб...  Embarassed

# 228
  • Мнения: 172
 newsm44 EEEEEEEEEEEE много бебета днесссссссс!!!! Чудесничко!!! newsm44

Честито на мама Зинайда! Малката Елица да наддава бързо и да води мама в къщи...в прекрасната си стая!!!

Честито и на Ронилаз! Двете бебчета много да радват мама си и тати си!!!


  Аз днес започнах закупуването за нещицата за болницата...не че знам какво точно ще ми трябва...ама... Crazy Лигнин, пелените за родилки, памперси на шошко- избрах Хъджис, кърпички мокри пак такива, шишенца на авент....и кремче на Мустела за нацепеното тумбаче на мама му на шошо...отдавна не бях харчила пари...припомних си че е хууубавоооо  sohappy
  Моята мама пък ме сдоби с комлекта за кошарката....ногу хубав и той и аз силно доволна  smile3521
http://www.beddinghut.com/images/main-ladybug.jpg
 Аз влизам в банята..после малко нани и отивам да заработя днес...че да мога да похарча и утре...довечера като погледна пак искам още хубави новини за пухени бибишорчета, които радват своите родители  Hug

 Аз както до онзи ден бях убедена, че всеки момент ще раждам, сега пък ме е обзело едно спокойствие, че има време и че бебо ще чака...защото мама му така иска  Heart Eyes

 Хубав ден момичета и до по късно  Hug

# 229
  • Мнения: 343
Страхотни новини. Честито на Зинайда и малката Елица. Да са живи и здрави и скорошно завръщане в къщи.  bouquet



Честити бебешорчета на мама Ронилаз, да са и живи и здрави.  bouquet

# 230
  • Мнения: 3 211
Честито на Зинаида!
Да е жива и здрава малката Елица и бързо да наддава!

Честито и на Ронилаз!
Да си живи и здрави близначетата!

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 13:44 от very nice

# 231
  • Мнения: 10
Още страхотни новини  smile3501 newsm44 newsm04!
Да са живи и здрави Георг и Демира! Много радост да носят на мама и тате!

# 232
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Ех, че хубавооо!
Честити рожби на Зинаида и Ронилаз! Да са им живи и здрави, бързо да наддават и скоро в къщи Hug   Praynig  Hug
Ох, аз взех да се шашкам,че не ми е останало време. Корема ми е още високо ама знам ли... Имам да свърша куп неща.

# 233
  • Мнения: 24
Zinaida, честито! Толкова се радвам за вас! Ех, имало и лекари все пак, значи!
Мъничка  Еличка, такова геройче беше досега, продължавай в същия дух и бързо да налееш бузки, че ако знаеш каква прекрасна стая са ти приготвили мама и тати...

 Ronilaz, честита двойна радост! Да растат здрави и послушни двете слънчица!
Дея, честит рожден ден! Сега да не се разшеташ покрай празника и да си го направиш двоен!
"Забравих кучето навън!". Отишъл си човекът на работа и се сетил...
Chockolina, мъжа ти е за медал, че е забравил кучето навън, а не Мони
Жабче, ей на това му се вика пренатално възпитание – явно добре си им обяснила на твоите жабки, че няма да излязат оттам, откъдето са влезли. Затова сега са си харесали най-далечното гьолче от маминото блатце. Те твоите бебки преди 9 месеца са били попови лъжички (това им е била формата, дадена от тати), а сега в блатцето на мама, са се превърнали в жабки.
Poem, ама това комплектче за креватчето истинско ли е! Направо е вълшебно!
И един бърз положителен отчет от мен от вчерашния преглед: изследванията са ОК, няма грам белтъци, имаме си вече достатъчно желязо. Тоновете са ни тахекардични, ама вече им свикнах и не ми пука. И най-важното, УЗИ-то, в сравнение с мерките от преди 1 седмица сме си нарастнали добре. Е, верно не е наваксала изоставането от предишната седмица, ама няма да сме максималисти, я! Калкулатора дори ни изненада, че сме минали 2300 гр. Рони, тези 2 УЗИ-та са на един и същи апарат и док, затова се улавям за тях. А и този резултат повече ми харесва от предишния  Heart Eyes 
Няма шега момичета, пролетта дойде! Само хубави неща ни чакат занапред!  Nature Sunny Flowers Sunflower 1swing sun
Аз  пак да предложа само да променим "бебевалеж" с "бебецъфтеж" от името на темата. 

Ех, ама какво става с wazse! Чакаме хубави новини и от нея, че току виж още някое друго нетърпеливо бебче се появило до края на деня

# 234
  • Мнения: 494
Мацки от Пловдив,препоръчайте ми моля ви добър гинеколог на частно за моята приятелка,че нещо яко се е ошашкала! Пишете ми също и колко струва,че тя за съжаление е доста притеснена! (Знам,че е доста писано в началото,но сега е абсурд да го намеря) А и съши,колко струва едно раждане,че нея са я наплашили с едни цени по 2000 лв #Crazy

Поем,комплектчето е невероятно сладурско!Със здраве да си го ползваш!
Какво ли става с wasze?

Систъра току що е изтъргувала количката от e-bay,много се кефя,успяла е да свали 100 евро,мерси систър  bouquet

# 235
  • Мнения: 182
Здравейте момичета!
Ние сме в ремонт и нямам време да пиша,камо ли да си почина затова на бързо искам да честитя!
Zinaida честито бебче,ще се моля и ще стискам палци тя да е добре и  наддава бързо !

Ronilaz, честито и на теб двойна радост,да са ти живички и здравички!

# 236
  • Мнения: 94
Здравейте,тумбачета!Отдавна не бях писала,но се стараех да ви чета редовно.
Честито на всички новородили майчета!Нека дечицата им носят само радост и утеха! newsm51
Ние сме добре.Бебчо е близо 2800 гр. и от една седмица го усещам много ниско долу.Всички части от тялото които се намират под гърдите ми ме болят много,но стискам зъби.Багажа ми е почти готов за болницата,а за бебока са на половина Embarassed.
Жабче, толкова се радавам че с твоите сладурчета сте добре! Hug

Дея,Честит рожден ден hbday!Пожелавам ти много пролетно настроение и прекрасен подарък на финала  ylinfant
Chockolina,отдавна не бях се смяля така newsm62
За сега толкова от мен.Отивам да полегна малко с пожелания за много усмихнат ден на всички!

# 237
  • Мнения: 7 132
Честита двойна радост, Ронилаз! Да ти растат здрави и щастливи Георг и Демира!       bouquet
Поем, страхотна покупка е направила мама ти. Браво на нея!  Hug
Марче, поздравления за твоята приятелка. Лека и безпроблемна да бъде бременността й.  Praynig А на твоята систър й признах талантите, когато успя да си намери чрез човек от Хасково кой да й оправи колата в София.   Mr. Green
Реа, радват ме добрите резултати след прегледите на твоята бебка.  Hug

Каква снежна виелица изникна отнякъде, не е истина. Честита баба Марта.  Crazy

# 238
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТИ НОВОПОЯВИЛИ СЕ БЕБЕНЦА!!!НА ТЯХ ИМ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО КИЛЦА И БЕБЕШКИ ЕМОЦИИ,А НА МАМИТАТА ИМ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СПОКОЙНИ НОЩИ!!! smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 newsm51 bdbaloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАЛКИ СЛЪНЧИЦА!!!

# 239
  • Мнения: 847
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДВЕТЕ ДАМИ ДЕЯ И МАЛКАТА ЕЛИЦА!
ЧЕСТИТО РОЖДЕНИЕ И НА ГЕОРГ И ДЕМИРА!
НА МАМА ZINAIDA ЖЕЛАЯ МАЛКАТА ЕЛИЦА БЪРЗО ДА НАВАКСА /АЗ АКО БЯХ НА НЕЙНО МЯСТО СЪС СИГУРНОСТ ЩЯХ ДА БЪРЗАМ ДА СЕ ПРИБЕРА В РАЗКОШНАТА СТАЯ,КОЯТО МАМА И ТАТКО СА МИ ПРИГОТВИЛИ/
НА МАМА ДЕЯ ЖЕЛАЯ СКОРО ДА ГУШКА НАЙ-МИЛОТО БЕБЕНЦЕ!
НА МАМА RONILAZ ЖЕЛАЯ, ВИНАГИ ЩАСТИЕТО И ДА Е х 2!
[/b][/color][/size]

Общи условия

Активация на акаунт