Vip Brother епизод 3 - Първи номинации

  • 71 514
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 294
Много нервен тоз Милен, бре  Whistling

# 691
  • Мнения: 7 914
мен пък Милен ми харесва как ги прави на салата Mr. Green

# 692
  • Мнения: 2 759
                           Охааааааа, Емил е хитрец! Не че се съмнявам в политиците ни, след като все още хората гласуват  Whistling...

# 693
  • София
  • Мнения: 4 294
ха Емил иска да излиза, щото му създавали образ на Казанова  Mr. Green
Милен пък се стреснал от жените в къщата, нямал къде да избяга  hahaha

# 694
  • Мнения: 2 759
                         Аз като ви казвам, че е хитрец... ама много евтин пък: 10 000. Емил даде 5 от 10 000. От друга страна ако и на следващата номинация даде 5 000, може да поизлезе напред като дойде време за гласуване. Ама другото гласуване. Т.е. ще спечели много, много повече за партията.
                        Чакам с нетърпение да чуя телефонния му разговор с Бойко Борисов  Twisted Evil.

# 695
  • Мнения: 2 759
                        Тодор се бил пропил не от хубаво  hahaha. Щото паднал комунизма.

                        Емил малко го раздава като на предизборен митинг. Какъвто вероятно и си е. Ама Нина и Калин ми влизат под кожата много лежерно  Heart Eyes.

# 696
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
аз харесвам Кошлуков и ми харесва сега как се представя Peace ,а пък песента на Любо  Joyпросто сериала ми е любим Mr. Green Laughing

# 697
  • Мнения: 419
Хареса ми Емил, много ми хареса  Peace.
Дори и всичко това да е манипулация, точно по този начин съм съгласна да ме манипулират  newsm80.

# 698
  • Мнения: 5 103
Емил е страхотен, много го харесах.

# 699
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
и Тончо даде всичко от себе си  Laughing Peace с много хъс го подкрепя Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 1 541
Емил е страхотен, много го харесах.
той е с най много събрани пари за сега  Party

# 701
  • Мнения: 660
Голям цирк по Нова спретнали,с тази благотворителност не им ли се изтриха устите д аго повтарят Mr. Green

# 702
  • Мнения: 2 759
                          Дачо гледа 'Карандила джуниър' със зяпнала уста  hahaha...

                          Честно казано покрай концерта тази вечер по-лесно преглъщам 'благотворителността'.

# 703
  • Мнения: 419
  bigdance2
Страхотни деца  Hug sohappy yesyes Hands Clap  jumpuu nuts
Дачо е много миличък  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 2 759
                             'Всичко е 6'  hahaha
                            'Щото Софка ше е доволна'   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт