Vip Brother епизод 3 - Първи номинации

  • 71 470
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 6 011
Ники Дойнов ми направи изключително добро впечатление.

# 766
  • Мнения: 3 216
Цитат
А Емо играе ли според вас   Много иситнски ми изглежда с тея сълзи, или се заблуждавам  

Истински ми изглеждаше. Не играе според мен!

И на мен така  Peace И между другото, ми стана много симпатичен, откакто е в къщата.

Оххх, Тошко подкара пак простотиите - щял да може да пребара Софи по циците  Mr. Green

# 767
  • Мнения: 77
...дали пък и не бе Кристияна, тази сестра, която бе мъчена и подписала самопризнанията...

Да, Кристияна единствена прави и подписва самопризнания! И междудругото банките със заразена кръв са намерени само в нейната квартира! За нея се говореше, че била любовница на някакъв либийски министър на здравеопазването и така въртели далаверите! Другите сестри го отнасят покрай нея! И наистина не са били приятелки никога. Доколкото знам в затвора въобще не са общували с Кристияна и Здравко!


Сега като събраха само 200 и нещо хил лева, какво ще ги правят? Нали трябваха 400хил за специализираните училища! Сега ще намалят бройката на школите на половина ли?  Thinking


А относно Кошлуков: не ми се иска да навлизам в подробности, но преди 3 години заедно със Севлиевски завлякоха хотел в Слънчев бряг с 10хил. лева! Знам, защото бях там! Ядоха, пиха и се веселиха 1 месец и казваха "Пишете на сметката ни". Накрая на месеца, когато колегите попитаха Кошлуков "Може ли да оправим сметката", той извика Севлиевски и се почна "Вие знаете ли кои сме ние, ааа, уууу" и не платиха!   #Cussing out И уволниха много колеги заради тези двама боклуци!  #2gunfire От тогава ми е адски противен!

# 768
  • Мнения: 1 368
Охо, какво чуват ушите ми - Камелия влиза за 4 дена!!!! Shocked
Ще има емоции!

Наистина този сезон са уникални! newsm10

# 769
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
 ooooh! не съм сигурна, че искам Камелия да влиза вътре  (много вика момичето) Mr. Green ,

# 770
  • Мнения: 153
Сега като събраха само 200 и нещо хил лева, какво ще ги правят? Нали трябваха 400хил за специализираните училища! Сега ще намалят бройката на школите на половина ли?
Не, ще накарат и другите ВИП да си дарят половината от хонорарите за престоя  newsm08

# 771
  • Мнения: 77
Сега като събраха само 200 и нещо хил лева, какво ще ги правят? Нали трябваха 400хил за специализираните училища! Сега ще намалят бройката на школите на половина ли?
Не, ще накарат и другите ВИП да си дарят половината от хонорарите за престоя  newsm08

Ааааа смешки  hahaha

4 дни не са ли много за Камелия, има да се гонят с Тошко  Mr. Green

# 772
  • Мнения: 1 455
Много ме е яд за Дачо. Tired
Исках Кристияна да излезе. Не ми е симпатична тази жена нещо.
Накрая много ме издразни.."Гласувайте за мене, защото го правите заради децата"...ми аз и срещу теб да гласувам, пак го правя за децата бре. Crazy
Софи няма да издържи. Сега се държи, но според мен е затишие пред буря.

# 773
  • софия
  • Мнения: 3 425
Не очаквах да изгонят Дачо.Абсолютно бях сигурна,че Кристияна ще изгори.Нещо не ми се връзват нещата..... newsm78

Ааааа смешки  hahaha

4 дни не са ли много за Камелия, има да се гонят с Тошко  Mr. Green
Май тя ще гони Тошко....той ще бяга. Mr. GreenЗабелязвате ли,че с държанието си кара околните да се държат с нея,като с .....парцал(не можах да намеря по-подходяща дума Tired)Интересно ми е как ще я издържат в къщата.
Довечера пак голяма уста.И пак ще се изтезавам,Дачко не е за изпускане. hahaha

# 774
  • Мнения: 780
Ние българите сме странен народ. Докато другите държави правят всичко възможно , за да спасят свои сънародници изпаднали в беда ние гледаме как да ги закопаем.Направо публично да бяха разстреляли сестрите пред цял свят , за да се радват някои дребни български душички. Доказано е , че медиците ни не са виновни и че мизерните условия в болницата в Либия са станали причина за заразяването хвърлено върху малка и слаба нация , която да отнесе вината.И сега когато тази смела жена участва в предаване с мисълта , че всичките тези хора
, които носиха лентички и се събраха на площада ще я подкрепят и ще помогнат на деца в беда все се намира някои дето да каже , че е виновна. За нас е важно да има кръв и зрелища.Някой трябва  да умира , да бъде измъчван , а когато се надигне веднага го стъпкваме с презрение.Вярна е приказката , че  само при българският казан в ада няма дяволи , защото ние сами се топим един друг в казана.Един възпитан, емоционален и приятен човек , лежал в затвора защото е говорил истини и кандидат за политик също е достоен за презрение и обиди.Дачо също е изключително приятен и земен , но някой все пак трябва да си тръгне. Какво по-нормално от това най-малко популярния и полезния да си тръгне.Аз харесвам и тримата и мисля, че каузите трябва да бъдат подкрепени.И понеже сме свикнали да приемаме Биг Брадър като забавление за ниско образовани хора и повечето ги е срам да кажат , че го ледат , за да не ги помислят за част от масата повечето отричат или съответно оплюват и обиждат едни хора, които са отнели от ценното си време , за да правят неща , които по принцип трябва да ги прави нашата мила държава.

# 775
  • София
  • Мнения: 3 886
Дойнов добре се справи, поне по-добре от Милен Цветков, който иначе ми е по-симпатичен..но нещо и на мен тази вечер Кристияна някак не ми бе приятна. може и да е несъвсем адекватна след всичко, което е преживяла през тея 8 години, знам ли...

но пък Дачо си е тъпчо и просто не му е мястото там, какво ще помогне той за каузата...баси гьона #Crazy какво се учудвате, и 5 000 лв. гласове са му много!

# 776
  • Мнения: 120
Първата кауза успя само наполовина. Сега какво следва? Ясно е, че след всичко, което се изписа за хонорари и се видя като начин на живот на виповете в къщата няма кой да два пари за такава благотворителност.

# 777
  • София
  • Мнения: 6 011
Все ми се струва, че от тук нататък приходите ще намаляват и другите каузи съвсем няма да съберат дори и половината, както първата.  Thinking

# 778
  • Мнения: 1 304
Аз пък предпочитах Дачо да излезе-не ми беше интересен нито симпатичен...
Нямам нищо против Кристияна

# 779
  • Мнения: 5 710
До колкото помня беше доказано, че умишлено не са заразили никого и че заразата е била в болницата преди те да са там. ОК, от там нататък всеки има съвест на какви условия е готов да работи за пари ( вкл. и с деца), радвам се, че ги откупихме накрая да избегнат бесилката.  Но аз не се чувствам добре от ролята им на герои, която им отредиха у нас и не мисля, че точно тази жена трябва сега да събира пари за деца, след като години наред е неглижирала сериозни проблеми на работното си място ( които видяхме до какво доведоха), за да си получава заплатата. Просто не мисля, че мястото ѝ е там.

Общи условия

Активация на акаунт