За клиника "Селена" - Пловдив

  • 35 286
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 262


 Peace Peace Peace Peace Peace ЕЕЕ аз нямам дъщеря но сигурно и това ще стане някой ден Wink
Да правилно за рекламата на Софйските клиники защо никой не говори , думба лумба-думба лумба и си чакай по година и косур ако си нямаш работа.. естествено че от толкова пациенти ще имат повече успехи все пак цяла България се е приселила там.. Имам приятелка, (а не само тя е с неуспехи във всеизвесните клиники) която прави две процедури Икси там в София (няма да казвам извесната клиника) и нищо аз също съм правила икси и в София , и в Пловдив в Селената ее няма да се върна в София оставам си в Селената Защото май в България вече е не при кой лекър си...... ААА ВСИЧКО Е БОЖА РАБОТА    ..... а колкото до къпането е да наистина се престарават чак от внимание се размазват дааа на някой пациенти им харесва това на мен НЕ но това си е мой проблем аз не искам прекалено внимание искам бееееббееее.
Успех мили момичета която и клиника да изберете нека Бог е с вас Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
[/quote]


Ще вързваш панделки пиленце,и аз съм сигурна.ще стане  Heart Eyes


За клиника Селена,нямам впе4атления,не съм я посещавала,но впе4атленията ми от д-р Ставрев са много добри.може да му се има доверие и си личи ,че е професионалист.
не съм в Б-я ,но ако не успея тук,бих му се доверила Peace

п.п.и Майче,много ми се губиш напоследък,стига с тая работа Wink

# 31
  • Мнения: 65
Калина а знаеш ли дали тези безплатни консултации са само за момичета пациентки на клиника Селена или  изобщо за момичета на които им предстои ин витро. newsm78



Изобщо за двойки,на които им предстои да си изберат клиника.Изрично ми казаха,че това не ме задължава да си правя ин витро при тях.,защото и аз попитах същото...аз така или иначе съм започнала вече при д-р Ставрев,но пак мисля да отида...все не ми стига времето да си задам всичките въпроси...

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
ddnchv, не схванах смисъла на публикацията.Би ли пояснила?

# 33
  • Мнения: 4 700
Смисълът на публикацията е, че Селена наруШава zакона, ако връЩат повече от 3 оплодени яйцеклетки.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Това ми е ясно, но аз никъде не прочетох, че са върнати повече от три оплодени яйцеклетки.Лекарят е цитирал статистика.Още повече, че според Закона за здравето/ да не правя огромни цитати/ клиниките са длъжни да подават информация и едва ли биха си позволили подобно нещо.Още повече, че има санкции.Ние не знаем какви са пациентките на клиниката, нито на колко са години и по колко неуспешни опита имат.Иначе е добре човек да има информация, защото едва ли ще тръгне да чете Наредби.На мен изобщо не ми е било до това.

# 35
  • Мнения: 4 700
Цитат
Само, че Ставрев, при който аз ходя в Селена, имаше доблестта да ми каже, че при ИКСИ на ЕТ шанса е по-малък отколкото при ИКСИ със стимулация, открито каза, че тяхната най-голяма успеваемост е когато се върнат поне 4 ембриона

Това е цитатът, zа които става въпрос.

# 36
  • Мнения: 961
Относно цитата Ставрев не е казал че връщат в клиниката по толкова ембриони, просто неправилно съм се изразила. Защо се захващате за всяка дума не знам. Чувала съм за други клиники които връщат и по повече от 4 ембриона.   Просто цитира някаква статистика която показвала тези резултати. Целта беше да ми покаже колко по-голям е шанса при връщането на повече от 1 ембрион. Не мога да разбера защо когато стане въпрос за Селена всички скачат, а когато имаше тема за Даскалов всички, които се оплакваха от него бяха оплюти, че едва ли не си измислят всичко. Голям трън в очите ви е тази клиника.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
И аз така схванах публикацията ти и затова попитах.Никъде не се споменава, че са ти върнати четири ембриона или, че това е редовна практика за пациентки под 36 години и без неуспешни опити.Ама който търси под вола теле....

# 38
  • Мнения: 4 700
Не съм търсила под вола теле, не ми обръЩайте думите. Да виждате някъде в последните ми две публикации да съм иzкаzала лично мнение zа клиниката??? АЗ само отговорих на въпроса zа смисъла на публикацията на zакона.

Нямам мнение zа Ставрев, никога не съм била при него, не zнам по колко ембриона връЩат, не ме и интересува.

Цитат
Не мога да разбера защо когато стане въпрос за Селена всички скачат, а когато имаше тема за Даскалов всички, които се оплакваха от него бяха оплюти, че едва ли не си измислят всичко

Лично аz никога не съм плюла по никой, които е иzкаzал мнение zа Даскалов. Било то пол. или отр.


Цитат
Не мога да разбера защо когато стане въпрос за Селена всички скачат

Скачам, zаЩото zа малко да ме осакатят там. И това ако не е лично впечатление zдраве му кажи.
Е, не от Ставрев съм недоволна, Минев беШе тоzи, които ми постави греШна диагноzа и веднага ми предложи лапаро zа около 800 лева тогава. Не мога да кажа дали беШе от комерсиалност или некадърност. Не ме и интересува. Факт е, че лапаро не ми се е наложило до днес, две години по късно.
Вече няколко специалиста след Минев категорично отрекоха диагноzата му.
Може би тук е мястото да иzкажа благодарностите си към проф. Павлов, които успя да ми реШи проблеми само с увеличаване на доzата на един медикамент и категорично ми zабрани да правя лапароскопия. Благодаря и на лекарите, които ме лекуват сега. Благодаря им zа търпението и zа отговорите на всички въпроси, които бяха иzникнали след среЩите ми с Минев.
И zа теzи, които се интересуват, в момента съм на лечение в клиника по стерилитет иzвън България.

Желая успех на всяка една от вас, неzависимо в коя клиника сте на лечение. ЗаЩото смятам, че всички страдаме еднакво.

# 39
  • Мнения: 150
Винаги ще има доволни и нидоволни от Селена!А с тази питребителка споря от както съм в този форум и тя чуе ли за Селена и Минев винаги подскача до небето........Аз за жалост се наложи да родя дъщеря си в друга клиника и при друг на доктор ами разликата е от небето до земята между двете клиники!За професора който извади дъщеря ми немога да кажа лоша дума човека ми спаси детето....Но за мизерията отвратителното отношение на другите лекари и акушерки мога да говоря много!Така че Селена си е супер клиника всички лекари акушерки и анестезиолози са страхотни Grinning Peace

# 40
  • Мнения: 4 700
И в космоса скачам даже. Косата ми настрахва като си помисля как ЩеШе да ме подреди Минев.  ooooh! А да ти кажа отноШението не ме интересува, важна е компетентността на лекарите. Пък нека се държат нагло. Няколко дни все Ще ги иzтрая. АЗ не отивам на хотел, отивам да раждам нали?

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 20:30 от Миле

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И в космоса скачам даже. Косата ми настрахва като си помисля как ЩеШе да ме подреди Минев.  ooooh! А да ти кажа отноШението не ме интересува, важна е компетентността на лекарите. Пък нека се даржат нагло. Няколко дни все Ще ги иzтрая. АЗ не отивам на хотел, отивам да раждам нали?



Ти си избегнала негативните последици от Минев, но аз не можах! Никога няма да забравя как ме подреди с лапароскопийката и ненужната фенестрация на яйчниците, заради която не мога да направя повече от три фоликула със супер тежка стимулация!!!
Искам само да кажа на всички, които не са избрали лекар и клиника, четете, питайте, съмнявайте се, не се доверявайте сляпо, защото после е много тежко и боли като знаеш, че сам си си докарал негативните последици заради това, че не си се информирал достатъчно по въпроса. Де да бях с тоя си акъл преди три години, но имало да се пати явно. Внимавайте и се пазете, момичета!

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 16:47 от Цецинка

# 42
  • Мнения: 150
Неговоря за лукса в Селена а за това че отивам да раждам и съм достатъчно стресирана за да ми вика някой и да се държи с мен като с животно!Но на теб това няма как да ти се случи в Германия не си лежала по тукашни болници да знаеш........А за специалистите освен професора който е в лентичката ми другите лекари са гола вода и по добре да не им попадаш в лапите!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Здравейте момичета! Включвам се за да напиша и аз моето впечатление за клиника Селена, дано с това да не подразня някоя от Вас, но предпочитам да насоча момичетата, които са тръгнали да правят спермограма. За друго не мога да изкажа мнение, но за това изследване Ви съвегвам НЕ ХОДЕТЕ В СЕЛЕНА!Ние направихме спермограма в тази клиника миналата седмица, защото лекаря /няма да казвам имена/, при който ходя, работи там и естествено така ни насочи. На първо място искам да кажа, че от клиниката твърдят, че правят само разширена спермограма /каквато и искахме/, на стойност 70 лв. До тук добре, но като получихме резултатите, едно на страна, че бяха критични и другото, че изобщо не бяха изследвани критериите на Крюгер /доколкото знам неизследването им означава, че е направена обикновена спермограма/, а всички знаем тяхното значение. Коментара от лекаря, който също си платихме беше единствено, че положението е толкова критично, че дори за ин витро може да се мисли само след сериозно лечение. В отчаянието си решихме да повторим спермограмата на друго място и благодарение на прочетеното във форума се насочихме към д-р. Даскалова. Тази седмица повторихме изследването при нея. Цената е 65 лв. и не се заплаща коментара на лекаря, който продължи поне половин час. Самата спермограма се прави от докторката, а не от лаборанти както е в Селена и резултатите се състоят в няколко листа изследвания, за разлика от половината попълнено листче в Селена. Именно от изследването на критериите на Крюгер се установи, че при нас проблема идва от антитела, които се произвеждат в кръвта. Лекарят от Селена дори не направи предположение и не опита да изясни причината само ни насочи към уролог, а Даскалова ни обясняваше на какво може да се дължи проблема при всеки един от резултатите, който не е в норма. Естествено посетихме и уролог по нейна препоръка и в момента правим изследвания. Като цяло дори отношението в Медикус алфа е по - добро от това в Селена. Да не говорим, че резултатите от втората спермограма бяха значително по - добри и ни казаха, че не може още при получаване на изледването веднага да се говори за ин витро и че при добро лечение може въобще да не се стига до там /не че съм противник/, готови бяхме и сме ако се налага да опитаме дори това. Не казвам, че не бих отишла за ин витро в Селена, но може би ако отида ще е поради простата причина, че няма да ми се иска да чакам дългия период на прием на клиниките в София, но им нямам особено доверие. Дано не съм подразнила някоя от фенките на Селена, но с този дълъг пост искам по - скоро да помогна на момичетата, които са с мъжки фактор. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 700
Само zа да не помислите zа някоя неzапоzната с реалността в България пикла Ще отговоря на Кръсчън. Лежала съм в пловдивски болници и дълги години съм ходила по лекарски кабинети в България. Достатъчно zаболявания съм лекувала и много добре съм zапоzната с отноШението на персонала по болниците и клиниките. И въпреки това ако трябваШе да раждам в Пловдив бих иzбрала Окръжна болница пред всяка една частна клиника в града.
Освен това характерът ми е такъв, че не поzволям да се държат с мен като с животно. До сега винаги съм успяла да ги накарам да се държат с мен като с човек.

Gugito, не съм zапоzната с проблема с антителата при мъжки фактор. Но пък моят мъж съЩо имаШе лоШа спермограма, която обаче се подобри драстично след прием на витами и антиоксиданти. АЗ си му самонаzначих доzите, но вие можете да попитате Даскалова zа конкретно лечение. И дано не се стига до ин витро. 

Общи условия

Активация на акаунт