Слънчо навън се показа, ЯНУАРЧЕ в парка бяга

  • 10 837
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 127
ето я новата прическа:

# 286
  • Мнения: 332
Уу, чуден е Емо с  новата фризура, браво Пипи  Peace
Тули - браво че сте си вкъщи и бързо да дооздравее малкия малчуган Калоячно  Hug
Браво за организация та за зоо, направо ви завиждам, че сте толкова мобилни  Mr. Green Чакаме и новата партида снимки  Mr. Green
Ирка - много е готина кухнята  Peace И аз съм на тази вълна, ще я ремонтираме на есен нашата и си харесах една на Еником. Направо нямам търпение  Crazy
Никитали - браво за резултатите  Hug
Мари - лошо е че не си доволна от лекаря  Confused Дано по натам си промениш мнението. И аз май съм на Фм и нямам търпение  Mr. Green

Детския РД вчера беше супер, много дечица се събраха, играчки, веселба. Имаше един огромен детски синтезатор и моя малък музикант ни изнесе мини концерт  Mr. Green Утре пак сме на детски РД, но този път в клубче  Mr. Green А в неделя съм на питка на бебче. И мама има имен ден. Изобщо много празници ми се събраха  Mr. Green

# 287
# 288
  • Мнения: 18
Здравейне мацки,
прибавям и Габи в групата и за да ентусиазирам другите ще напиша, Nikitali, Гад чевръста, Пипи, Gabi и аз де. Май и Милла прояви интерес. Дама пък се чуди ама нещо не се решава а Лусесита от много купони вобще не ни обръща внимание.
Е нищо де аз ще си Ви броя до неделя, после действам.

Бременните мами ни подхванаха с темите за доктори и ще споделя, че вчера и аз ходих до моя. Най после се реших и си направих профилактичен преглед и всичките там секрети. Новините са, че съм се възстановила добре и мога да си мисля за друго бебоче. Е сега остава и да стане  Praynig Въпреки, че ще си призная че много ама много ме е страх, даже си мисля че трябва да съм благодарна че имам едно и да се кротна. Но все пак от друга страна, винаги съм искала поне три дечица а сега такива мисли са ме налегнали и глупави страхове ... ама така е парен каша духа. Нашето поколение с тази информация много ги мислим нещата, трябва по спонтанно да си стават. Навремето жените са раждали по няколко деца, пък е имало болести и ако ги опазят добре.
Такива мисли са ми в главата, сега се взимам в ръце и няма да мисля.

Ние си имаме проболи още две зъбчета на долния венец. До сега имахме 8 по четири, горе и долу и ето още две.

Май няма кой да ни пусне новата тема, но аз не знам как става  newsm78



 

Общи условия

Активация на акаунт