Боя за коса blond 5

  • 52 094
  • 356
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 421
Или утре,или неделя.Иначе аз само ще я пробвам на корените,а след 7-9 дена ще се направя с Лореал Екселленс 03 -цялата коса Laughing

# 256
  • Мнения: 3
Имам едно въпросче за коректора- към боята ли се добавя или как става номера?  Rolling Eyes
И аз същото попитах наскоро,но никой не ми отговори   Rolling Eyes

Към боята се добавят по принцип. В упътванията към професионалните бои обикновено си има табличка, в която е посочено какво трябва да бъде количеството, в зависимост от началната база и желания ефект. Според мен си е малко опасно да се ползват в домашни условия, може да се получи неприятен оттенък.
Най-добре ще отговори roshavka, ако се включи  Peace

По принцип се добавят към боята, но често ако се сложи малко по- голямо от необходимото количество, се получават нежелани оттенъци. Така, че в домашни условия препоръчвам да се прави мат с дадения коректор за обливка.

# 257
  • Мнения: 46
Благодаря за отговора Hug

# 258
  • Мнения: 3
Благодаря за отговора Hug

Е как за нищо  Hug Ако нещо те интересува винаги можеш да питаш и мен и другите блондита Simple Smile

# 259
  • Мнения: 3 421
Roshavka ,можеш ли да ми дадеш някакво обяснение защо крем-боята е с прозвачно кафяв цвят?Вчера си купих една боя,била натурална/по-долу съм дала линк към боята ,но цвета много ме притеснява  #Crazy

# 260
  • Мнения: 3
Roshavka ,можеш ли да ми дадеш някакво обяснение защо крем-боята е с прозвачно кафяв цвят?Вчера си купих една боя,била натурална/по-долу съм дала линк към боята ,но цвета много ме притеснява  #Crazy

Направена е така, защото самата боя е направена така, че да придаде перлен и леко бежово- натурален оттенък на косата. Като тя си остава на ниво русо, така, че не мисля, че би имало някакъв проблем ако се боядисаш с нея. Като може да се получил много красив цвят върху твоя.
Няма опасност да стане тъмно както на опаковката.
Но бих те посъветвала да не седиш повече от оказаното време с нея, за да не се насити прекалено много, също така знаеш, че русата третирана коса, по- бързо се повлиява от бои и тн.
Simple Smile

Аз лично  много често правя мат на много изрусена коса с подобен цвят, получава се много красив цвят.

# 261
  • Мнения: 3 421
Roshavka ,можеш ли да ми дадеш някакво обяснение защо крем-боята е с прозвачно кафяв цвят?Вчера си купих една боя,била натурална/по-долу съм дала линк към боята ,но цвета много ме притеснява  #Crazy

Направена е така, защото самата боя е направена така, че да придаде перлен и леко бежово- натурален оттенък на косата. Като тя си остава на ниво русо, така, че не мисля, че би имало някакъв проблем ако се боядисаш с нея. Като може да се получил много красив цвят върху твоя.
Няма опасност да стане тъмно както на опаковката.
Но бих те посъветвала да не седиш повече от оказаното време с нея, за да не се насити прекалено много, също така знаеш, че русата третирана коса, по- бързо се повлиява от бои и тн.
Simple Smile

Аз лично  много често правя мат на много изрусена коса с подобен цвят, получава се много красив цвят.
  bouquet

# 262
  • Мнения: X
Някой боядиса ли се вече  Simple Smile

# 263
  • Мнения: 434
Някой боядиса ли се вече  Simple Smile

Аз се боядисах днес следобед. Peace
Утре ще сложа снимки да видите как стана. Simple Smile

# 264
  • Мнения: 121
Някой боядиса ли се вече  Simple Smile

И аз това щях да питам, скоро не сме гледали снимки.

# 265
  • Мнения: 19
След като опитах и от здравословните т.нар.бои-,,3те лешника,, и пр., се върнах при 10.21+капка 8.42- Лореал доста изискан цвят се получава.Проблемът на тез бои е,че след седмица две се налаха да го подсилиш с американскошампо. За съжаление това доста изтощава косата поне в моя случай ,тъй като при мен се налага предварително обезцветяване.

# 266
  • Мнения: 2 498
Цитат
10.21+капка 8.42- Лореал доста изискан цвят се получава
Би ли показала снимка, че ми стана интересно какъв цвят се получава с тази капка?....моята боя е също 10,21 на Лореал Peace

# 267
  • Мнения: 3
Цитат
10.21+капка 8.42- Лореал доста изискан цвят се получава
Би ли показала снимка, че ми стана интересно какъв цвят се получава с тази капка?....моята боя е също 10,21 на Лореал Peace

10.21 е един от най- любимите ми цветове от каталога, наистина страхотен!

# 268
  • Мнения: 3 421
От 3 седмици престанах да маритам косата си и съм 100 пъти по-доволна от цвета.Ето косата ми боядисана само в корените от вчера без матировка.
http://www.foto.bg/showfull.php?photo=235900

# 269
  • Мнения: 121
Добре се е получило, разлика не забелязвам може би ти ще кажеш отблизо как е?

Общи условия

Активация на акаунт