LaRedoute.fr - 109 - Всичко за поръчката!

  • 72 032
  • 1 248
  •   1
Отговори
# 540
  • Временно
  • Мнения: 788
Някой поръчвал ли е този панталон
Отдавна му се каня ,сега е намален,но все пак се страхувам да не би да не нацеля номера.

# 541
  • Мнения: 1 269
специални благодарности за момичето,което е било така добро да направи шаблони за запитване   bouquet

имам неполучена пратка от 04.02 и преди малко им писах.

# 542
  • Мнения: 324
Момичета, сутринта пуснах поръчка с този гащеризон. Тогава беше по-малко от 6 евро, сега намалението е само 25%. Поръчката ми още не е фактурирана. Дали ще ми откажат гащеризона, като малко след това са му сменили цената?

# 543
  • Мнения: 2 375
Моля ви, кажете ми как ще бъде горен чаршаф на френски? Ето това http://www.laredoute.fr/vente-parure-couette.aspx?productid=3241 … &numberpage=1 с пододеалник ли е или с горен чаршаф?

# 544
  • Перник
  • Мнения: 396
Молба за поредно оразмеряване на позната: талия- 74см., ниска талия- 85см., ханш- 94см.
Според мен е за 38/40,но нека някой по-компетентен да се включи. Peace

Аз бих заложила на 36

# 545
  • Мнения: 2 122
Моят колет от 14.03

за каката, умалена при всички положения, това е 102, ще я пробвам на Стеф като я изпера и ще кажа с точност
за малечка, много са хубави, май са умалени така като гледам, като ги изпера ще й ги пробвам
този го поръчах на систъра, 162, доста дългичък ми се струва, пробвах го, хубаво, стегнато трико, без особенна еластичност, хубав е, за тези пари още повече
46/48, поръчах го за мама, произведен в България, на мен лично ми харесва, много стегнат, висок процент еластан
50ти размер, пак за мама, може и да й е голям, еластичен, хубав е за парите си, за село идеално става, със срит страничен цип, доволна
36 за мен, супер е, кога Пума ще почнат да шият за Макларън  Crazy Crossing Arms
72/79, малко съм подценила размерите на Ник и леко му е опънато, ноо ще си го носи
другото май не мога да намеря- една риза на Пума с къс ръкав и една с дълъг на Пума за Ник, за баба лот сутиени за без пари, два комплекта потници за 1 евро, чаршаф с с точки и 2 броя калъфки, 2 броя кърпи, за да хване БД от кода за тренч и самия него. Всичко това в реални измерения в албума ми- http://www.mimito.snimka.bg/album.php?album_id=356885&pid=11488721

# 546
  • София
  • Мнения: 263
Момичета!
Някак автоматочно ми прави поръчката да с доставка до 24 часа- Frais 24h chez vous
И затова ми взима 1,50 Е отгоре  Shocked
Някой може ли да ми помогне да го променя това?

# 547
  • Мнения: 329
Мацки един въпрос в кошницата си бях сложила сутринта някои неща от намалението сега влизам и са без картинка дава ги че са налични но нямат картинки и като ги потърсих в сайта ги има но на редовна цена та въпроса ми е мога ли да ги поръчам така без картинки при положение че вече са на редовна цена ще си ги получа ли на тази цена ?
Благодаря за отговорите !

# 548
  • Мнения: 3 427
Момичета!
Някак автоматочно ми прави поръчката да с доставка до 24 часа- Frais 24h chez vous
И затова ми взима 1,50 Е отгоре  Shocked
Някой може ли да ми помогне да го променя това?
в тази графа отбелязват 7те %, които взамат от стойността на поръчката за обработка. няма как да го промениш Simple Smile

# 549
  • Мнения: 32
Моля отвизиви за това костюм4е http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3238911& … ue&ksource=-1  благодаря предварително   bouquet
Това е само ризата  Peace
Да мила знам 4е е само риза ще ги комбинирам някак си но ми се искаше да знам дали стои добре става въпрас за свекарва ми пък нещем да се излагаме   Crazy

# 550
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Детските дрешки EDEIS са умалени поне с 3 номера. Дали това важи за дрехите за големи?
Например този мъжки панталон дали си отговаря на номера  newsm78. Мъжа ми е с талия 100см и съм се засилила да му поръчвам 54 размер  Confused
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-battle-edeis-entrejambe-8 … &numberpage=1

# 551
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Детските дрешки EDEIS са умалени поне с 3 номера. Дали това важи за дрехите за големи?
Например този мъжки панталон дали си отговаря на номера  newsm78. Мъжа ми е с талия 100см и съм се засилила да му поръчвам 54 размер  Confused
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-battle-edeis-entrejambe-8 … &numberpage=1
Точно този панталон си отговаря на номерацията за дънки и спортни панталони, т.е. поръчай му номера, който поръчваш за дънки Peace

# 552
  • Мнения: 1 350
Мацки един въпрос в кошницата си бях сложила сутринта някои неща от намалението сега влизам и са без картинка дава ги че са налични но нямат картинки и като ги потърсих в сайта ги има но на редовна цена та въпроса ми е мога ли да ги поръчам така без картинки при положение че вече са на редовна цена ще си ги получа ли на тази цена ?
Благодаря за отговорите !
Aко цените в кошницата ти са се запазили, т. е са по- ниските а не редовните в момента, независимо че са без снимки нещата, може да си ги поръчаш. Би трябвало да ти ги фактурират на ниската цена. До сега поне така се е случвало, освен ако не решат нещо друго в случая. Ти си прецени дали ти се рискува, макар че не би трябвало да има проблем.

# 553
  • Мнения: 3 427
Детските дрешки EDEIS са умалени поне с 3 номера. Дали това важи за дрехите за големи?
Например този мъжки панталон дали си отговаря на номера  newsm78. Мъжа ми е с талия 100см и съм се засилила да му поръчвам 54 размер  Confused
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-battle-edeis-entrejambe-8 … &numberpage=1
--------
извинявам се, видях, че е отговорено  Embarassed

# 554
  • Мнения: 17
Някой поръчвал ли е този панта … 83;он
Отдавна му се каня ,сега е намален,но все пак се страхувам да не би да не нацеля номера.


аз го получих скоро, панталона е страхотен, но ми е къс, направо ми се реве а толкова е хубав, за информация висока съм 177 и поне с 10см. трябва да е по-дълъг че да ми стои като на мадамата Crossing Arms моя е 40 номер нарочно го взех с един номер по-голям да ми е с паднала талия, но уви пак ми е къс, имах опит и с по стария модел тогава пак ми беше къс, но нали съм си упоритичка реших че този ще ми е добре, но явно е шит за по-ниски мадами   
мале сега видях с колко са го намалили, аз го взех за 40 евро

Общи условия

Активация на акаунт