ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 14

  • 23 952
  • 438
  •   1
Отговори
# 420
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А някой може ли да им намери телефоните на тия????????????
Тел. Централа на Нова телевизия– 02 805 0000. Само това намерих.  Peace

5 пъти звънях вчера... Глас на английски нещо си ломоти и няма свързване с тези гадове.

ако ми дойде настроението Wink

дойде ли ти? Настрението, де... не друго  Twisted Evil

# 421
  • Мнения: 428
Koга в четвъртък са пускали серия....
Да ги е..а в .,..
В петък ще очакваме филмче....Днес едва ли...
Баси,какво стана с тези реалита...По БТВ излъчват 3-по Нова мухлясват ежедневно с 2-3 часа Вип...
Човек не може да диша...
Добре ,че Фокс Лайф,поне...
А Нова действително ли са изпростели до там ,че баш на Воскрисение ще излъчват Виповете .. newsm78
по БТВ поне ще има качествен филм Неделя вечерта Simple Smile
 Та аз от сутринта съм се събудила с дупето нагоре.
Сънувах сцени от сериала.Ще ви ги споделя,ама няма да се смеете Naughty
Аз ,и част от вас (не че съм ви виждала,ама по никове) Нора,Филип и Андрей,бяхме -забележете-на таванско мазе,в бара на Юри,за да обсъждаме спасяването на дървото...Но Пецата ,маскиран като Андрей,дойде с един пищов и започна да стреля..Всички се спасихме,с изключение на Нора.После сънувах как Силвия реве за нея,а аз и Мартин търсим трупа й,в крайна сметка се оказа,че тя е жива,а само се преструвала....Кажете сега не съм ли пристрастена към сериала Blush

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 09:57 от Ardea alba

# 422
  • Мнения: 12
Сънувах сцени от сериала.Ще ви ги споделя,ама няма да се смеете NaughtyАз ,и част от вас (не че съм ви виждала,ама по никове) Нора,Филип и Андрей,бяхме -забележете-на таванско мазе,в бара на Юри,за да обсъждаме спасяването на дървото...Но Пецата ,маскиран като Андрей,дойде с един пищов и започна да стреля..Всички се спасихме,с изключение на Нора.После сънувах как Силвия реве за нея,а аз и Мартин търсим трупа й,в крайна сметка се оказа,че тя е жива,а само се преструвала....Кажете сега не съм ли пристрастена към сериала
Супер сън Laughing  Party Мене имаше ли ме в съня? Grinning Grinning Grinning Grinning Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 423
  • Мнения: 2 132
Днес сутринта гледах рекламата за довечера..Дано  Grinning

# 424
  • София
  • Мнения: 2 245
Днес сутринта гледах рекламата за довечера..Дано  Grinning

За съжаление при Нова това не означава абсолютно нищоооооооооо!

Аз ви слядя тайно... само да си кажа... а, колко писма с лоши думи написах....ефект...никакъв!

Ardea alba, и аз сънувах някакво развитие, но не си го спомням. Остана само чувството...  newsm78

# 425
  • Мнения: 1 485
Те  всеки  ден  пускат  реклама  и  вечерта  нищо.Нямали  да  свършва  тоя  брадър  вече.

# 426
# 427
  • Мнения: 428
Супер сън Laughing  Party Мене имаше ли ме в съня? Grinning Grinning Grinning Grinning Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Thinking ммм.Трябва да те е имало Hug
Но този от аватара ти 100% беше там Mr. Green

# 428
  • Мнения: 0
Довечера от 20,00 или 21,00 има "Шоуто на Слави" ("Бягство към победата") и аз това ще гледам, а не тия педерасти по Нова  Twisted Evil Close Wink Wink Mr. Green

# 429
  • Мнения: 428
А аз ще гледам Отчаяни Съпруги по Фокс Лайф,не НОВА..
А ако има филм,разчитам да напишете,понеже ще ви следя  bouquet

# 430
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
.......
 и докато Явор се осъзнава, Елица пали и тръгва
но толкова е разстроена, че не вижда колата, която излиза от пресечката и завива към нея и -БУМ!
продължението после, ако ми дойде настроението Wink
Слаш  bouquet, и после какво??? много версии ми допадат, ама знам ли Rolling Eyes

# 431
  • Мнения: 4
Ето и малко полезна информация, ако някой реши да се оплаква на Нова Телевизия

kalendar@ntv.bg - вашата връзка с истинското лице на новините, представени от репортерите на Нова телевизия и г-жа Красимира Кръстева, директор “Новини и актуални предавания”.

sport@ntv.bg - за света на спорта и големите предизвикателства, споделени с нашите спортни репортери и г-н Веселин Василев, ръководител на редакция “Спорт”.

programa@ntv.bg - за вашите препоръки и желания към програмата на Нова ТВ, пишете на нашия програмен отдел.

film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма, пишете на този адрес.

reklama@ntv.bg - за да отправите вашите въпроси към нашия търговски отдел.

finance@ntv.bg - за вашите въпроси към отдел “Финанси”

pr@ntv.bg - за връзка с прес офиса на Нова ТВ можете да пишете на този имейл адрес.

office@ntv.bg - административните си въпроси отправяйте към г-жа Лиляна Лечева.

# 432
  • Мнения: 4
Преди малко се свързах със Нова ТВ, които ми казаха, че днес лайфът ще е до 22:30 (ако не и повече) и няма да има сериал, но за сметка на това, утре обещават да го дадат.

# 433
  • Мнения: 0
.......
 и докато Явор се осъзнава, Елица пали и тръгва
но толкова е разстроена, че не вижда колата, която излиза от пресечката и завива към нея и -БУМ!
продължението после, ако ми дойде настроението Wink
Слаш  bouquet, и после какво??? много версии ми допадат, ама знам ли Rolling Eyes

Елица се целува с Явор и той й казва, че всичко е свършило между тях и че заминава за Германия
Елица: как така... за Германия?
 а пари? Откъде пари да заминеш?
 Явор: Вашите са уредили всичко
 Елица: нашите, искаш да кажеш, че баща ми и майка те карат да отидеш в Германия?
 Явор: да..
 Татко не може да го направи, сигурна съм че всичко е неин план
 Елица: къде ти са ключовете за колата
 и докато Явор се осъзнава, Елица пали и тръгва
но толкова е разстроена, че не вижда колата, която излиза от пресечката и завива към нея и -БУМ!

Междувременно:
Мансрадата отвън. Мансардата вътре- Крис и Валери:
(пресъздавам оригиналния сценарий по спомен, че не ми се търси)
Валери се приближава зад Кристиян , обръща го към себе си, хваща лицето му с ръка и го придърпва към себе си. Навежда се и го целува страстно и нежно.
Никой не може да каже кой от двамта е по- смутен и объркан от другия. Валери, дали не избърза ис ега едниственото, което ще е постигнал, е да загуби Крис окончателно. Неговият най- голям кошмар и Крис, който не може да определи дали това, което изпита, бе сладост или отвращение.
Така объркани и целите зачервени, те стоят, обърнали си гръб. Тогава Валери намира сили и поглежда Крис. От това, което вижда му се иска земята да се отвори и да слезе в Ада, защото там ще е по- добре, отколкото в този миг да издържи на погледа на Крис.
Крис: Какво беше това?
Валери е останал без дъх и нищо не може да отговори.
Крис: Никога повече не прави така!
Валери, най- после се окопитил и намира сили да отвърне:
Какво да не правя повече? Да не те обичам ли!
Крис: Валери, стига с тия лозунги и постановки! Аз..аз..
Аз не го искам това..
Валери: какво не искаш, да си това, което си ли? И как мислиш да я караш така до оставащите ти 100 години!
Ще претендираш, че мен ме няма. А този в огледалото сутрин, когато се оглеждаш, че е някой друг. Онзи, идеалният, от мечтите ти!
Крис( съвсем пощурял след тази тирада на Валери, изкрещява): Престани! Аз ще ставам баща, за Бога!
Валери (хващайки Крис за раменете и леко накланяйки се към него): Крис, ти си това, което си. Не можешд а избягаш от себе си.
Крис (отблъсквайи грубо ръцете му от раменете си) Валери престани! Моля те! махни се!
Излез оттук!
Докато Крис крещи всичко това в лицето на Валери, а Валери сменя всички възможни състояния на съкрушението по лицето си, телефонът на Крис звъни:
Крис: Ало?
Да, аз съм..
Какво? Кога е станало?
Къде е тя?
Да, да ..идвам веднага!
Валери: Какво се е случило?
Крис: Елица е катастрофирала и е в интензивното.
Валери: Жива е..нали?
Крис: Жива е, но не пожелаха да ми кажат нищо повече.
Докато водят този разговор, Крис се облича трескаво, а Валери, който вече се е облякъл, го чака на вратата.
Край на второ действие Simple Smile


# 434
  • Мнения: 1 163
интересно е.... и ме е яд ,че днес пак няма да го гледаме Sad

Общи условия

Активация на акаунт