Филми по истински случай

  • 246 503
  • 692
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 130
Подсказано от съседна тема- едно френско предложение -
Intouchables.2011   от тук http://energy-torrent.com/details.php?id=27064

# 211
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
tina_star, защо не видиш трейлъра в имдб, може би по него ще го познаеш, ако не си го гледала разбира се  Peace Иначе въпросния филм Cold Creek Manor съм го гледала неотдавна, но почти нищо конкретно не помня, освен че някакво семейство се нанесе в една къща и че филмът не беше кой знае какво.. Относно сюжета има доста подобни и пак в момента не се сещам за някой конкретен филм, ако се сетя ще пиша.
А ако си сигурна, че актьора е именно Денис Куейд, то имаш голям шанс да намериш филма по трейлърите. Успех  Hug


И все пак темата е за филми по истински случаи. Ето един такъв - Hysteria (2011). Филмът не е лош, но аз не съм очарована.

Благодаря много за помощта, но не е този филм.
Аз го помня почти целия, и то ясно си го спомням и исках да го гледам пак, възможно е да съм се объркала и с актьора  Blush Но щом  не е този, значи е някой, който прилича на него  Laughing
Друго, което си спомням от филма е, че жената от второто семейство я вкараха в лудница, защото мъжът й не искаше да повярва какво му говори, че стават странни неща, и накрая той се усети, та взе, че разкопа двора и намери старо семейно гробище и помогна на жена си да избяга от лудницата, тя успя да спаси сина си, защото бащата от първото семейство някакси заключи детето в мазето и започна мазето да се пълни с вода, а то не можеше да плува, но майка му се появи и благодарение на любовта й, те се спасиха и накрая водата изчезна.
Ще продължавам да го търся този филм и като го намеря, ще го постна тук, защото е много силен неговия замисъл Simple Smile

# 212
  • Мнения: 54
tina_star, пиши в темата Търся филм/сериал. Там със сигурност ще ти помогнат. Може въпросният филм да не е по истински случай  Thinking

# 213
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Не видях никъде- Вторият баща.Мн добър и държащ под напрежение.Действиелният слуай се е развил през 70-те години


http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=207602&hit=1

# 214
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
интересна тема.Може и да повтарям ,но препоръчвам Пустинно цвете

# 215
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Манолете -за легедарен испански тореадор, с Пенелопе Крус и Ейдриън Броуди в главните роли.

# 216
  • Мнения: 2 241
Този филм имате ли идея, къде мога да го намеря http://www.imdb.com/title/tt0165423/
Гледала съм го много отдавна, по истински случай не, но не го намирам никъде.

# 217
  • София
  • Мнения: 220
http://www.imdb.com/title/tt1173687/- The Bang Bang Club
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=276798&hit=1
Хареса ми. А, като се добави комбинацията от Раян Филипе(Секс игри) и  Тайлър Кич( Джон Картър),
 става още по- добре:)

# 218
  • Мнения: 1 104
интересна тема.Може и да повтарям ,но препоръчвам Пустинно цвете



 Peace Аз съм го гледала жесток е Simple Smile) Ох бях гледала един по действителен случай много тежък филм но забравих как се казваше! За една жена,живееща в малко селце,която е набедена че е изневерила на мъжа си(до колкото си спомням той така ги завъртя нещата) и бива убита с камъни . Един журналист по случайност попадаше на това място,(колата му се беше развалила) че разбира за случващото се в селото от майката на въпросната жена!Много силен филм по действителен случай-охх ама как се казваше не помня Sad Беше много потресаващ филм!Голяма жестокост спрямо жените Sad

# 219
  • Мнения: 427
интересна тема.Може и да повтарям ,но препоръчвам Пустинно цвете



 Peace Аз съм го гледала жесток е Simple Smile) Ох бях гледала един по действителен случай много тежък филм но забравих как се казваше! За една жена,живееща в малко селце,която е набедена че е изневерила на мъжа си(до колкото си спомням той така ги завъртя нещата) и бива убита с камъни . Един журналист по случайност попадаше на това място,(колата му се беше развалила) че разбира за случващото се в селото от майката на въпросната жена!Много силен филм по действителен случай-охх ама как се казваше не помня Sad Беше много потресаващ филм!Голяма жестокост спрямо жените Sad
   Филма се казва Убийството на Сорая

# 220
  • Мнения: 1 104
интересна тема.Може и да повтарям ,но препоръчвам Пустинно цвете



 Peace Аз съм го гледала жесток е Simple Smile) Ох бях гледала един по действителен случай много тежък филм но забравих как се казваше! За една жена,живееща в малко селце,която е набедена че е изневерила на мъжа си(до колкото си спомням той така ги завъртя нещата) и бива убита с камъни . Един журналист по случайност попадаше на това място,(колата му се беше развалила) че разбира за случващото се в селото от майката на въпросната жена!Много силен филм по действителен случай-охх ама как се казваше не помня Sad Беше много потресаващ филм!Голяма жестокост спрямо жените Sad
   Филма се казва Убийството на Сорая


е да бе вярно тц тц Мерси много!!Препоръчвам го с две ръце!!!

# 221
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Още един страхотен филм The Lady

# 222
  • София
  • Мнения: 153
Имаше три много тъжни филма- В името на едно дете, Невинно убийство и Несправедливо обвинение бяха. Третия беше за жена, която обвиняват в убийството на бебето и, което е отровено с антифриз и и лепнаха доживотна присъда ако не се лъжа. В името на едно дете- убита майка на име Тереза по особено жесток начин от съпруга си, а Невинно убийство не си го спомням ( само като име )....Много съм плакала на тези филми  Cry

# 223
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Гледах НЕ без дъщеря ми -страхотен.Има и още един подобен,но не се сещам за името.Някой дали се сеща?

# 224
  • Мнения: 427
Гледах НЕ без дъщеря ми -страхотен.Има и още един подобен,но не се сещам за името.Някой дали се сеща?
   Desperate Rescue The Cathy Mahon Story 1993
http://avatar-bg.org/index.php?page=torrent-details&id=a8bad … 7ac694dd2f52cc66a тук е без субтитри  Peace

Общи условия

Активация на акаунт