Какъв интимен гел ползвате? -2

  • 194 811
  • 640
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Използвам гела сутрин,вечер и ако се налага през деня да мина през банята също.Преди и след секс - няма какво да го коментирам- то си е задължително.Нищо не е в състояние да ме накара да се измия само с вода.Така съм от 15 години Peace Най доволна съм от Юрияж ,купувам голямата опаковка с помпата- 400 мл,стига ми около +- два месеца Peace
Но всеки сам си преценява за себе си Peace

# 616
  • Мнения: 1 271
Няма сила,която да ме убеди,че само водата се води за миене  Laughing
Нищо лично естествено,всеки сам си решава  Peace
Аз посмъртно не бих се почувствала чиста,ако се измия само с вода.Но съм си маниачка де,та може и в моя телевизор да е грешката  Laughing
Подкрепям напълно.Не мога да си представя да се мия само с вода - абсурд.
В последно време ползвам интимните гелове на Арома и съм много доволна.Ползвала съм Билка - няколко опаковки и бях доволна.Но последния път, когато гела беше на привършване видях как се е утаило на дъното и по тръбичката и се отказах от него.Цвета беше оранжево - червен, вероятно от оцветителите, та го изхвърлих.Ползвала съм и Лактацид, но нещо ми се струва, че го развалиха, последната опаковка ми се стори с доста рядка консистенция .

# 617
  • Мнения: 3
Аз също ви наги ползвам интимен гел,пробвала съм доста марки и най-доволна съм от Нивеа и последният,който ползвам и в момента на Орифлейм

# 618
  • Мнения: 2 265
Какви са тези години....вие не се ли миете бе хора?  Mr. Green

Всеки ден го ползвам и пак свършва за около година Shocked . Хайде да са 9-10 месеца, но определено не и за 1-2 месеца. Опаковката не е повече от 250 мл.

Сега ми стана интересно как ги свършвате за месец  newsm78  Mr. Green ?

# 619
  • Мнения: 2 172
Какви са тези години....вие не се ли миете бе хора?  Mr. Green

Всеки ден го ползвам и пак свършва за около година Shocked . Хайде да са 9-10 месеца, но определено не и за 1-2 месеца. Опаковката не е повече от 250 мл.

Сега ми стана интересно как ги свършвате за месец  newsm78  Mr. Green ?

Е вие по една капка ли си слагате  Joy Аз се мия по два пъти на миене/тоест цъкам от помпичката два пъти за едно влизане в банята така да го кажа  Laughing /.Най-малко 4 помпички за ден,но обикновено са повече ,защото в банята влизам не само два пъти  Crazy

# 620
  • Мнения: 2 265
А, аз не натискам по 2 пъти, само по веднъж. А може и от дозатора да е Grinning , някои гелове сигурно пускат по-голямо количество.

# 621
  • Мнения: 2 172
А, аз не натискам по 2 пъти, само по веднъж. А може и от дозатора да е Grinning , някои гелове сигурно пускат по-голямо количество.

За да бъда по-детайлна....цъкам веднъж от гела, мия се каквото се мия,после цъкам още веднъж и пак се мия  Laughing
Някои помпички наистина изкарват по-голямо количество гел.Примерно този на Билка ми свършва най-бързо.На Нивеа, като че ли беше по-бавно.Личия също  Peace Peace Лактацид ми е от бързо свършващите  Whistling
Онзи ден мярнах на Арома.Мисля да пробвам и него  Peace

# 622
  • някъде там
  • Мнения: 97
Здравейте!
Какъв интимен гел препоръчвате за бременни?Този новия Генексид дали става?В момента ползвам Лактацид,преди това съм ползвала на Нивеа,Ейвън....другите не ги помня Simple Smile

# 623
  • Мнения: 3 219
Лактацид от 2-3 години насам, доволна съм. Последните два пъти купувах опаковка от 400мл, ползвам го по няколко месеца.

# 624
# 625
  • София
  • Мнения: 6 481
Последните 2-3 пъти купувам на Carefree ,  доволна съм, на мен ми свършва за около 2 месеца, сега лятото по-бързо защото влизам по минимум 3 пъти в банята Laughing
Иначе аз наистина слагам по-една капка, той е без помпичка и сам си преценяваш количеството, една капка колкото грахово зърно ми е напълно достатъчна. Peace
От Лактацида ползвам по-голямо количество и съответно по-бързо заминава.

# 626
  • Мнения: X
Аз използвам Лактацид и съм много доволна! Peace Вече ми е на привършване,и съм решила този път да си взема "Билка". Чух и прочетох положителни отзиви,и нищо не ми пречи да опитам.

# 627
  • Мнения: 6 594
Аз използвам Лактацид и съм много доволна! Peace Вече ми е на привършване,и съм решила този път да си взема "Билка". Чух и прочетох положителни отзиви,и нищо не ми пречи да опитам.

И аз имам такива намерения. Доста имам де от Лактацида, но понеже прочетох доста хубави отзиви за Билка, мисля следващият да ми е такъв. Така или иначе съм на мнение, че като всяко друго нещо не е хубаво нонстоп една и съща марка, а да има някакво разнообразие. Дано да ми понесе добре   bouquet

# 628
  • Мнения: 204
Ползвах Билка, смених го с  Лактацид и с първата опаковка бях много доволна, купих си втора и получих много гаден сърбеж. Отидох на лекар и там докторката ми обясни, че са го развалили много този Лактацид и имало много пациентки с моите оплаквания. Та ми каза да си взема Sebemed , този дето е 5,5 да го ползвам малко и ако няма подобрение пак да отида. Ми след първото миене всичко спря, оттогава съм използвала вече 3 опаковки и  е много хубав. Вече може и други хубави да има, говоря само за медицинската козметика, но не смея да го сменя.

# 629
  • Мнения: 1
Ползвах Билка, смених го с  Лактацид и с първата опаковка бях много доволна, купих си втора и получих много гаден сърбеж. Отидох на лекар и там докторката ми обясни, че са го развалили много този Лактацид и имало много пациентки с моите оплаквания. Та ми каза да си взема Sebemed , този дето е 5,5 да го ползвам малко и ако няма подобрение пак да отида. Ми след първото миене всичко спря, оттогава съм използвала вече 3 опаковки и  е много хубав. Вече може и други хубави да има, говоря само за медицинската козметика, но не смея да го сменя.
И аз от няколко дни съм със Себамед и не бих се върнала към Лактацида.

Общи условия

Активация на акаунт