1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 57

  • 16 371
  • 441
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 20 795
Леле Дафи, златни ти ръце. Ми как няма да преядем с тези вкусотийки.

Снимките са много хубави. На първата Берг е страхотна, а на третата Халит е  Heart Eyes  просто нямам думи вече.

# 406
  • Мнения: 0
dafi_83 мерси   bouquet
както се казва: златни ти ръце

Venetat не знам кога ще почна да повтарям, но няма значение това аз винаги съм готова да ги коментирам епизодите

пак почнах да пиша през пост ужас

# 407
  • Мнения: 0
Венета много правилно си ме подсетила за доматките и салатка ще спретна Hug Кастанеа: " dafi_83    и аз сега като го изгледам ако имам нужда ще ти споделям, че трай ли се "нямам търпение Peace и аз почвам със споделянето че се не трай Whistling HugАнна снимките са страхотни  bouquet
 
  

# 408
  • Мнения: 117
Един ден ме нямаше ,а вие цяла тема сте изписали.Добре,че голяма част е с ББ та лесно ще ви изчета.

# 409
  • Мнения: 0
Ето и резултата от доматите да не кажите че съм скънза и само за мен си ги пазя Joy hahaha

# 410
  • Мнения: 19
ДАФИ а ще има ли нещо за пиене към салатката да преглъщаме по-лесно последните епизоди

# 411
  • Мнения: 19
АННА снимките са страхотни! Питам се за къде са се запътили с тези куфари....нали снимките вече свършиха...

# 412
  • Мнения: 6
Момичета не му е мястото тук но искам да ви кажа че има изглежда вирус във форума непрекъснато ми пищи антивирусната програма когато сменям страниците и изобщо като влизам във форума не знам кой трябва да го махне и на кого да кажа затова ви моля ако знаете вие да го направите

# 413
  • Мнения: 636
Pak zagubih kirilizata.
Za v 4as boqdisah qyazata- 4erveni, zeleni i hop pak da vi sledq. S tiq nervi pokray filma vse sam gladna. Ka4ih 3 kg, no posle.......

# 414
  • Мнения: 0
извън темата : Искам  да ви помоля да си направите труда и да отскочите до  http://www.volleyball-movies.pl/matey-kaziyski-vs-vibo-valentina … s-in-the-row-m692 и да цъкнете по една 6-ка...повече и да искате, не може Simple Smile ..разни завистиници - чужденци нарочно свалят рейтинга на видеото, а това много ме ядосва  #Cussing out
предварително благодаря   bouquet

# 415
  • Мнения: 683


Това е от днес ако има кой да го преведе....
16 Nisan 2009 - Hürriyet
www.hurriyet.com

Zafer Melis'in
Başlıklı yazıdan alıntılar...

--------------> -------------------------> --------------------------->

Merhum Sanatçı Sadri Alışık anısına sanatçının eşi Çolpan İlhan ve oğlu Kerem Alışık tarafından düzenlenen Sadri Alışık Sinema ve Tiyatdo ödülleri sahiplerini buldu. Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen ödülgecesinin sunuculuğunu Berna Laçin ve Kerim Alışık Yaparken
geceye ödül alan alamayan pek çok ünlü isim katıldı.


Geceden Notlar

Törene Sadri Alışık'ın gelini Sibel Turnagöl ve torunu Sadri Alışık katılmadı.
Gece'de En İyi Kadın Oyuncu ödülüne üç maymun filmindeki rolü ile aday olarak gösterilen Hatice Aslan hayal kırıklığına uğradı.
Issız Adam filmindeki başarısı ile ödülü alan Melis Birkan'a ödülü kaptıran Hatice Aslan tören sonunda kimse ile konuşmadı.
Gecede ev sahipliği yapan Çolpan İlhan, eşi Sadri Alışık'ın yakın dostu Ayhan Işık'ın karısı Gülşen Işık ile hasret giderdi.

# 416
  • Мнения: 0
anna3com ББ: сега гледам 86еп - тоз простак се изказа че бил зодия Козирог, не му вярвам не може да е вярно

KRASSI_EL и при мен антивирусната постоянно пищи, но не мога да помогна

ееееееее ама хубаво си е нашто момиче - малко ме е вбесила сега ама нищо

# 417
  • Мнения: 6
Оправи се!Благодаря на този който го е оправил  Hug

# 418
  • Мнения: 0
86 еп.пак ББ:За мен е повече от очевидно,че Емел е влюбена в Онур и неговото пренебрежение ще отключи агресията в нея-агресията на наранена и отхвърлена жена, това по някакъв начин ще се отрази на Шех.А Онур след случката с Нилюфер мисля ,че си дава сметка за пагубното поведение , което не го спасява от страданието и ще се отърси  и вземе в ръце , за да намери отново любовта си, за да почне да се бори за Ш.А приятелите на АлиКемал , които казват ,че има и други пътища за получаване на кредита може да са другото направление и ако се окаже вярно отвличането на Каан мисля ,че нашите хора ще се преоткрият в тази ситуация.А Козльо - ще го видим - малко мие трудно да си го представя в ролята на разбивач на сърца ,но щом сценаристите ни намекват ще видим и неговото сгромолясване ( дай Боже ) пред Ш. Hug за всички вас

# 419

Общи условия

Активация на акаунт