LaRedoute.fr - 111 - Всичко за поръчката!

  • 47 855
  • 864
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 28
Момичета може ли за малко помощ за това кожухче http://www.laredoute.fr/vente-manteau-imitation-mouton-retourne. … 1&prodcolor=2 по принцип за горно взимам 40 и се чуда дали да поръчам 162 или 168 ?
Ще съм благодарна за малко помощ  Praynig

И да докладвам за пакет на пощата от 15/04 с тренча и чанта които ми липсваха от едни колет .


 

Виж в сайта на Вени на 1 стр. има р-ри на кожухчето.Иначе е уголемено,според мнения,които съм чела Peace

# 391
  • Мнения: 158
Аз чакам от 8.04.,но ни вест ни кост от франсетата.... newsm45 newsm45 newsm45

# 392
  • Мнения: X
Момичета имам една молба за момиченце на 2 годинки и 4 месеца горе долу какъв размер се взима за предстоящата зима пак горе долу какъв?
Моето момче е на 2г. и 3 месеца сега, за зимата бих му взимала 102- той има сега такива, главно тениски и са му дълги леко, ръкавките ги навиваме също. Надолу 94 са му големки все още, за зимата евентуално ще му стават. Значи по- скоро 102, но все пак гледай за умалени/ уголемени дрехи...също основно зависи от детето, зависи колко е високо сега. Моето момченце сега е максимум 90см. и около 15-на килца...Моя съвет е да гледаш ръста на детето, ако е много слабичко- слим панталонки, другите няма значение.

# 393
  • Мнения: 17
Здравейте! Вчера направих първата поръчка. Освен таксата за доставка ми включиха и това: Frais 24h chez vous     
11,42 ?. Дали някой не би могъл да ми каже какво е?
такса обработка 7% Peace

# 394
# 395
# 396
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448
Момичета имам една молба за момиченце на 2 годинки и 4 месеца горе долу какъв размер се взима за предстоящата зима пак горе долу какъв?
Моето момче е на 2г. и 3 месеца сега, за зимата бих му взимала 102- той има сега такива, главно тениски и са му дълги леко, ръкавките ги навиваме също. Надолу 94 са му големки все още, за зимата евентуално ще му стават. Значи по- скоро 102, но все пак гледай за умалени/ уголемени дрехи...също основно зависи от детето, зависи колко е високо сега. Моето момченце сега е максимум 90см. и около 15-на килца...Моя съвет е да гледаш ръста на детето, ако е много слабичко- слим панталонки, другите няма значение.

Moqt e na 2,6.... За зимата му вземам панталончета 94.. въпреки че ще са му големки и тогава, но да може и на пролет да ги носи....За яке, зависи от якето....За блузи пак 94. За протокола - сега е 90 см и 11,900кг

# 397
  • Мнения: 154
Здравейте! Вчера направих първата поръчка. Освен таксата за доставка ми включиха и това: Frais 24h chez vous     
11,42 ?. Дали някой не би могъл да ми каже какво е?
такса обработка 7% Peace
Много благодаря!  Hug Тайничко се надявах, че тези 24 часа означават"доставка до 24 часа", ама тц...

# 398
  • Мнения: 469
Малко снимки от мен от поръчка с две детски дрешки от намалението до 13ти април. Комплектчето на Адидас е 74ти номер, но според мен оттоваря на 80 като го налагам с дрешки 80ти номер, които имам. Панталонките са 81ви номер.

# 399
  • Мнения: 243
Момичета може ли за малко помощ за това кожухче http://www.laredoute.fr/vente-manteau-imitation-mouton-retourne. … 1&prodcolor=2 по принцип за горно взимам 40 и се чуда дали да поръчам 162 или 168 ?
Ще съм благодарна за малко помощ  Praynig
 

Заповядай: Manteau imitation mouton retourné - размери на номера 162 и 168.Предполагам , че ще ти помогнат да се ориентираш кой размер на си вземеш. Peace

# 400
  • Мнения: 2 961
Момичета от кои дати получавате поръчки?

# 401
  • Мнения: 50
Аз чакам поръчка от 10.04 ама сигурно много има да чакам още........ newsm78

# 402
  • Мнения: 0
cuba libre, благодаря за отговора Simple Smile Може ли да дадеш размерите на 36-ти размер на роклята
http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … p;SecIntRef=00001

# 403
  • Временно
  • Мнения: 788
За потничетата:
ширина 33
дължина с презрамките 47
Разтягат се,но идват късички принципно. Peace
Размерите на тренча за размер 38/40 са:
ширина - 53 см
дължина - 80 см
дължина ръкава от рамо - 59 см
дължина ръкав от подмишница - 48см 




Може ли да измериш панталона и да ми кажеш кой номер си взела и колко си висока (на теб до долу ли ти стига),защото някъде четох че е късичък   bouquet
Дължината на панталона е 96 см.Аз си взех по-голям размер - 40,като мерките ми са талия 72,ханш 89.Но исках да ми е с много ниска талия.По принцип 38 щеше да е най-добре,но и този ми харесва как стои.Висока съм 167.Така като ми е много ниска талия панталона ми идва до петите.Талията му е 40,5 см. Peace Ще го облека и ще се снимам как стои,когато ми остане време. Peace

# 404

Общи условия

Активация на акаунт