Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 7

  • 27 976
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 893
ами вързала съм ги едно за друго патката Confused , което е станало случайно, чак днес разбрах  ooooh! исках само да имам прогноза Rolling Eyes
нарочно не исках да са вързани, заради санкциите, ама кат съм проста съм се регнала през линка,вместо да отворя началната страница ooooh! което по принцип не знам какво им пречи  newsm78 нали се играят и двата акаунта дали е в нас или в комшията...не би трябвало да има значение....
ако искам да вкарам пари във втория акаунт,пак ли ще ми попречат да печеля от това? Rolling Eyes


Nescafé аааааааааа, нямаш място за производство, загрях  smile3537

# 676
  • Мнения: 3
И при мен първото връзване стана случайно, даже се чудех защо не ми отчита метри в разходката, а те отивали в другия зоопарк  Simple Smile.
За разходката може би ще ми трябват около 3 години да я мина, но тъкмо да стигна 49 ниво.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 893
на мен ми остават още 52 посещения до 5тия подарък,имам 298 Tired
като ми останат 10тина и започвам да досаждам в скайпа на приятели Twisted Evil

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 647
ауу, била съм по средата на разходката... аз пък като ги гледах какви разстояния са между следващите къщички.... мислех, че са по 1000 между две къщурки  ooooh! Аз съм с 998 метра, май ми следват сърцата  newsm78 отивам на първа страница да видя

Ооо, нее, не са сърца - разпространено животноо  newsm68

# 679
  • Мнения: 4 371
Аз пък чакам да ми се роди магаре Tired

# 680
  • София
  • Мнения: 44 357
не, по-средада са мн на гъсто, като минеш завоя обаче пак стават по-големи разстоянията от към посетители...тъкмо си свикнал 100 посетителя - подарък и те стават 200-250...дали и 300 нямаше....само ако не се лъжа от последната къща до финала бяха 50....

# 681
  • Мнения: 4 371
Валерия и Ейнджъл с какви хубави аватари сте се пременили Flutter

# 682
  • Варна
  • Мнения: 893
Аз пък чакам да ми се роди магаре Tired

да ти дам моите ? много похотливи са станали напоследък  Laughing последно ми родиха двойка Shocked

# 683
  • Мнения: 30
 smile3508 Минах нивото със сто продажби на домашни любимци.Сега да видим как ще продам 100 буркана мед в топъл климат при горещо време.Бабата ми е с две зелени линии,но вчера е продала едва 7 буркана  smile3518

# 684
  • София
  • Мнения: 278
Пак съм със 7 новородени  Rolling Eyes Може и да стане.....някой ден.....  Joy
А щраусите ми само мъжки раждат  Crossing Arms Тююю, дорде ги чифтосам, ще измрат  ooooh!
Нали може братчета и сестричета да са двойка, а?  newsm78

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 647
сисилиа, и на мен щраусите и вчера, и днес, ми родиха двойка мъжки... вчера ги прибрах, да им търся дами, ама тези днес ги пуснах на черния пазар  Mr. Green
Днес 3  Tired новородени и 12  ooooh! умрели... това подобрение на зоната не ми помага особено  Crossing Arms

# 686
  • Мнения: 1 092
Здравейте зоомани!
Надявам се да ме приемете в компанията си.
Отскоро -4 дни, има малък и скромен зоопарк.
Следвах инструкциите който сте дали за преминаване на нивата  доколкото можах и в момента съм на 9.
Но имам проблем.Много са нещастни животните ми.Има ли някакъв начин да подобря щастието им?
Благодаря!

Това е линк към зоопарка ми. Embarassed
http://djanini.mondozoo.com

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 15:33 от Пазя го въф тайна!

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Има ли някакъв начин да подобря щастието им?

Има, назначи си гледачи.  Grinning

# 688
  • Мнения: 455
ауу, била съм по средата на разходката... аз пък като ги гледах какви разстояния са между следващите къщички.... мислех, че са по 1000 между две къщурки  ooooh! Аз съм с 998 метра, май ми следват сърцата  newsm78 отивам на първа страница да видя

Ооо, нее, не са сърца - разпространено животноо  newsm68
На мен ми остават от разходката с лодка още 30 м. до подаръка 20% процента повече продажби в магазините. Обаче аз ще си го пазя като мина 17-то ниво и стигна до продажбите в зоомагазина и меда. А това може да е и след няколко месеца Simple Smile. Иначе днес от новородените една овца и едно магаре, далеч съм от 10-те бройки.

Пазя го... , като за начало пускаш одит и си проверяваш служителите дали са ти добри - трябва да имат зелени линии, гледай да не са повече от 4 двойки в клетка и провери с каква храна ги храниш.

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тя хубаво ще пусне одит, но няма ни един гледач назначен.  Laughing

Тази разходка до пенсия ще я движа аз.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт