Дюкан подготвя цяло ято за елегантно лято - 178

  • 24 816
  • 474
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 347
Лучи какъв е тоя калкулатор  Rolling Eyes
Гардения, едно голямо тенкю за рецептурника  bouquet

# 421
  • Мнения: 20
Добър вечер на незаспалите!
Прочетох всичко най-накрая. Напоследък не пиша, но сега реших да споделя малко размисли и страсти.
Последните 1-2 седмици постоянно получавам комплименти колко съм отслабнала, даже чак ми стана неприятно толкова очевидно ли е било зимното "зашиване", ама явно колкото и да се опитвах да го прикрия, си е личало.
Днес дори една позната ми каза: "Ей, в много добра форма си! От фитнеса ли ???" и аз си умрях от кеф.  Grinning Sunglasses

Третата ми фаза е съпътствана с 00 проблеми, направооооооооо се побърквах вече......
Днес се убедих колко правилна е била препоръката за гала-яденето да бъде гала-вечеря!!! От 5часа като почнах..... едвам се спрях... хапнах сладко за 2 гала яденета, та съм решила това да ми бъде единственото гала-ядене за седмицата, за да се самонакажа, че не успях да се удържа да изям нормално количество. Грешка беше, ама пустото ГГ3..... и тая луна май е в няква ужасна фаза, в която съм вечно гладна ...  Grinning
Та така, оплаках се, дано вляза в ритъм във всяко едно отношение и да не се отклонявам от режима.
Успех на всички към постигането на целта!   bouquet

# 422
  • Мнения: 0
mihi69, Mama Vessi и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Лека нощ Mama Vessi и 1 Гост  -Всички Дюканки спят сладко, а ние защо на сме си легнали. Бързо по леглата ,че да започнем да слабеем Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
mihi69 и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
гОТОВО И Mama Vessi  ЛЕГНА  СЕГА Е РЕД НА ГОСТА  МОЖЕ БИ Е БЪДЕЩ ДЮКАН
mihi69 и 0 Гости преглежда(т) тази тема. Hug Hug

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 02:28 от mihi69

# 423
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Добро утро сладуранки и Борис!
Сервирам и бягам да чета:)  Hug

Жу,bluelady_D-Честито минусче Hug
tonnny_bg-Браво на теб, то не остана до трета Hug
galka_62-Добре дошла! Hug Вече без вода не мога, а преди режима течностите за деня бяха само кафета. Hug
gelinda-трахотна промяна, чудя се как ти се държи бански  Laughing Hug  bouquet
Finty-Браво Hug
amadis-Честита месечинка Hug

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 06:12 от YuNI

# 424
  • Мнения: 158
Чи то и ний ходим сутрин на едно-то място, ама не бързаме да лягаме  Joy

hahaha hahahaне знаех,че всички ходите до онова място точно в 9 часа.

На тинейджърите искам да кажа,да се стягат и да не се изпущат още от малки,въпреки че е най вкусно и бързо да се намухаш с хамбургер,лодка,/гондола/,джбче,дюнерче,мазнюхи от KF,безкрайно мелене на чипс  и солети,желирани бонбонки и всякакво друга смрад.Огледайте се и вижте колко замазнели са младите,дънки с ниска талия,изпльокано отпред и отзад,като някой еклер,преливащо от тлъстинки и не толкова.....На 10 парчета - 1 спортува или си обръща внимание.
Не се стърпях,защото вчера се разхождах навън,Свищов е студентски град,пълно с млади,топло време,разголиха се малко и както Мастъра каза,вече съм дюканскимозъчноувредена,та все се питам отсега,като са толкова обли,аджеба после какво ще правят???Още ми се пише,но темата,дето не е по темата,ама бързам.
Имам преки наблюдения,комшийски деца,изяждат дневно в простотий еквивалента на 5 лв.Майките квото мъкнат по торбите е отделно.Постоянно гризане на нещо и вопли от сорта:пусни ми пари ,да си купя нещо от магазина.....

Туй ми бяха напъните сутрешни,докато си пия кафето,мерси Юнка .Днес съм революционно настроена,венсеремос,и ако чуете за трупове и олелий Mr. Green Mr. Green,да знайте,че е мое дело...............


Аби,СлаБе,копитцата ми нежно тръпнат,почукват нетърпеливо,идвааааам............


Балконя  wavey

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 07:35 от zorita

# 425
  • Мнения: 91
Благодаря ви момичета Марчелка, Гардения и на Зоритуу, за съвета - така ще направя в крайна сметка  Hug
Зорчее, стискам и палци и кълки и всичко налично де имам. Късмет  Flowers Four Leaf Clover и смело напред  smile3540

# 426
  • Мнения: 850
          Благодаря за съвета момичета , ще се опитам да се лиша  ooooh! , но идва по -големия проблем защото ще трябва да прегрешавам или по точно да правя гали ! Няма начин бебо е най - важен  Hug Heart Eyes

  Хубав ден на Всички и гушшш  Hug

  БЪРЗО ПИЙНЕТЕ НЕЩО РЕЖИМНО

пп  gelinda , Браво страхотна промяна свалила си един човек от гърба си  Crazy Hug

# 427
  • Мнения: 226
Добро утро!
искам да кажа на момичетата с мисли за трета моята история, пък може да ги мотивирам малко
Започнах режима на 24.06.08 като стартирах от 74кг.В началото си свалях много добре без прегрешения и ми беше супер за 3 мес и малко свалих около 13 кг и после се почна едно въртене между 59-58 кг нямаше край. Това беше да преди коледа и аз реших да вляза в трета, обаче покрай носталгията и бесовете че не мога да си стигна крайната цел свинята в мен се разбесна, при това с пълната си сила и вместо да задържа постигнатото аз качих цели 8 кг. И най лошото беше че се опитвах да вляза в правия път но не се получаваше, почвах втора, но не издържах и пак освинване. Момичета много е трудно след като сте видяли свободията да се върнете пак на строгия режим. Ако не се бях бях отпуснала така щях да съм отдавна щастлива четвърто фазничка. Недейто повтаря моята грешка момичета!!!
Аз си имам минус днес 1килце Crazy
Боре и аз винаги след ПЗ имам + ама след първия П ден си отива
Аби аватара ти е страхотен Hug Hug Hug пък племеника така го описа че ми се запотиха очилата Whistling
За студа и на мен ми е вечно студено newsm78 абе това е от режима със сигурност, даже мисля че темата я бяхме разнищвали, ама не помня кога
Зоритка пак ме разсмя рано сутринта, за което и благодаря!  Hug
Юни мерси за кафе и закуската Hug
Днес имаме мнооого важно посещение на работа и ми е малко притеснено, ама знам че всичко ще мине добре
Това ми бяха мисловните напъни рано сутринта.Пожелавам ви приятен и ползутворен ден Hug Hug Hug

# 428
  • Мнения: 7
Добро утро  Simple Smile
YuNI, пак кафенце и закуска, мерси, мила, чудесна си   bouquet
Зорита, където и да си тръгнала тая сутрин, успех!  Simple Smile
Искам да ви кажа нещо, поради дюканското увреждане на мозъците ни, никога не правете закуска, преди да сте пили кафе ... нямам думи за глупостта си тая заран - нарязах се с пасатора. Бръкнах с пръст да обера налепеното вътре и вместо да си махна другата ръка от копчето, взех, че натиснах. Сега съм превързана и нещастна и ме болиииииии  newsm45 Нооо, макар и с вирнат ляв показалец, пак ви пиша.
Много ме заинтересува това, което зорита е написала за тийнейджърите, уви, у дома имам същия проблем. Не че има много сланинки хлапето, но има достатъчно, за да се виждат. За щастие ходи на танци, там имат една луда треньорка, дето ги скъсва, за което съм й много благодарна, иначе досега у дома щях да имам не дете, а кюфте. Но като изключим спасителните танци, справянето с ужасните хранителни навици на младежта е направо невъзможно. Боря се с тях, откак е тръгнала на училище и все по-безуспешно. Проблемът е в стадното чувство. Не знам и аз вече колко пъти ми е обяснявано разгорещено "не мога да си нося храна от къщи, ти не разбираш ли, че ще ми се подиграват, това означава, че майка ми и баща ми нямат пари или пък не се грижат достатъчно за мен и не ми дават пари да си купувам закуска!всички си купуват, така се прави!". Веднъж я убедих да опита вкъщи дюкански сандвич с пиле, беш на сговорчива фаза, изяде го, но вечерта слушах 15 минути цветисти описания как страдала гладна, докато гледала как абсолютно всички останали ядат джобове ... Е, чаршафът ми пак стана огромен, мисля, че ми схванахте мисълта, за съжаление яденето на боклуци за нашите деца е станало елемент от социалния им живот и в този смисъл е важно за тях, не знам човек как да се бори с това, те като попораснат, ще се осъзнаят, но дотогава ще са натрупали сланините и ще се борят цял живот в омагьосан кръг като нас.
Да си кажа и менюто:
закуска - тричава филийка с пастет от извара и варено яйце
обяд - омлет с пасирани воденички (и може би кръв от пръста ми)
следобедна закуска - баварски крем с нескафе
вечеря - скумрия на фурна.
Щях да забравя, Gelinda, и аз те видях, промяната е много голяма, браво на теб!
На всички ви  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 08:17 от miss Marple

# 429
  • София
  • Мнения: 3
Добро утро!
Искам да благодаря на всички, които ме поздравиха mar4ela5, iv_mikova, pink85, aynur, YuNI, mihi69, mmmshushy80, Мимииии   bouquet и да ви кажа, че свалените кила се дължат на вас. Ако не беше темата, оформена от Вещи и доброто настроение тук, едва ли щях да започна. Благодаря на всички  newsm51
...
Пепеляш(н)ка, да ти е честит първия месец и резултатите, невероятни са!   bouquet А защо не пишеш?
...
Благодаря   bouquet Не пиша, защото нямам време  Cry , нали ще ме уволняват, ама преди това са решили да им свърша цялата работа, де що има. Ама така ми е по-добре, че поне нямам време да мисля за глупости и да се депресирам.
...
Пепеляш(н)ка, честита месечинка, резултатите ти са чудесни, остава да видим снимки  wait
...
    bouquet Проблема е, че нямам много снимки "преди", ама мисля, че имам една на тема "да спасим китовете, изхвърлени на морския бряг", ще я потърся и кача.
svetlat много си хубава   bouquet
gelinda ти също, дано да изчезне гадното зацикляне, мога да ти "отперя" един, дано ти е на късмет  box
Желая ви отслабващ ден и да сте много усмихнати, въпреки гадното време  newsm51

# 430
  • Мнения: 0
YuNI, пак кафенце и закуска - Hug Hug Hug
miss Marple --Да минава по- бързо  случват се и бели в кухнята много съжелявам Hug Hug
Зорита, където и да си тръгнала тая сутрин,и от мен успех!  Hug
cote --И аз съм от същите за показване какво да не правим за да не страдаме после и да не пишем всеки ден
Е днес съм + 800г това  е като филм на ужасите ще трябва да отида да ми леят пиратка Joy Joy  получих  уплах от  кантара
Цитат
Днес имаме мнооого важно посещение на работа и ми е малко притеснено, ама знам че всичко ще мине добре                
cote---И аз имам посещение на работата и се притеснявам снощи не спах,а днес се набучих рано-рано стискам палци всичко да е ок Hug
Мирка Hug Hug Hug
миместита --много ми липсваш  bouquet  bouquet  bouquet
Gardenia--много  Hug Hug Hugза теб
Abrakadabra,  miss Marple, Пепеляш(н)ка, жозефа, pink85, Pusito, krikri, mu6inka, ВИКИТО, nikolincheto, Lady_Sunshine, музичка, dj100, an4etoo, reni06, tsitalia, vani_nik, nush, ЦвеTи (+ 5 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема. И за всички дами и господа  много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 431
  • Мнения: 2 425
Добро утро  Hug
Зоритке, къде тръгна бе душко, още няма 9 часа  Crazy? Нали ще посещаваш Унуй нЯщо  Mr. Green
Коте, Миши69, стискам палци да мине без проблем посещението от някой си там  Hug
Гелинда, браво, доста си отслабнала, много ти личи  Hug
Светлатче, видях те и тееееееееееб  Flutter, много си готина  Wink

# 432
  • Мнения: 45
Добро утро, сладури  Peace!
Как сте днес?
Аз тъкмо си пия чая и смятам и на триците да се нахвърля Simple Smile
Минавам да ви нагушкам  Hug Hug Hug Hug  и подбутна, пък току-виж и аз се мръдна мааалко Simple Smile
  bouquet  bouquet  bouquet

# 433
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен на всички.
Тонни бг изварата която сложих на бисквитите е 1 с.л.
Юни ще ни разглезиш,всяка сутрин кафе ,а сега и закуска...изобщо грижиш се нищо да не ни липсва  Heart Eyesблагодаря за  което.
Мисс Марпъл що така бе душко,ще се  Praynig по-бързо да се оправяш  Hug
Аз леко да се похваля-днес не съм посещавала wc ,но имам още -0,500 кг.По калкулатора ми остават още 0,500 кг и направо летя от щастие.Да ви споделя ,че когато хапвам риба имам минус.Остана ми малко до 3 фаза и започнах да наблягам на рибата  и си мисля че темповете се ускориха .
Пожелавам ви приятен ден изпълнен с много положителни емоции  Hug Hug Hug Hug Hug

# 434
  • Мнения: 630
Момичета, благодаря за честитките! Много сте мили  Hug

Мис Марпъл - Баварския крем е страхотен, нали?

Ами аз тъпо и упорито си чакам да пише някой, дето е пробвал 2/0. Само не ми се карайте. Този режим най ме устройва. Хем да съм на диета, хем да си ям. Mr. Green  Heart Eyes
Единственото, което мога да кажа по повода - Дюкан го препоръчва за жени със слаба горна част на тялото и "позакръглена" долна част - бедра, дупе с целулит. Препоръчва да се съчетае с антицелулитни масажи!
Което ме подсеща да попитам нещо. Онзи ден бях на цялостен масаж на тялото. След него вечерта ме боляха бъбреците и черния дроб! На някой случвало ли се е? Дали се дължи на раздвижване на застояли течности след масажа? Няма да е от липса на вода - пия достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт