Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 17 398

Като си толкова принципна и непримирима към хората които изневеряват, ако твоята близка приятелка си хване любовник, ще и биеш шута, защото е една лъжкиня и не заслужаваща твоето великодушие и уважение ли?  Thinking 

Нямам такава близка или приятелка. За да ми е приятелка трябва да имаме еднакви възгледи. Ако реши да си има любовник - да е жива и здрава, но няма да ми е приятелка.

Е, хайде сега. Ако си зарежа приятелката само защото е направила нещо, което аз не одобрявам, мога ли да се нарека приятелка изобщо?
Крайна си.

# 151
  • София
  • Мнения: 13 236
Pebibals , ти пък веднага решаваш кой какви приятели има и му правиш психо портрет. Освен голямо честолюбие, его и тесногръдо неразбиране на различно мнение, друго не прозира изказвайки на глас подобни мисли по поста на Vache .  Wink
Аз ли нещо неправилно вдявам?!  newsm78 Мислех си, че форумът и темите, които се задават в него са затова, всеки свободно да изразява и защитава своето мнение по различните въпроси, които го вълнуват и се споделят тук. Ако на теб не ти изнася факта, че се опитвам да намеря отговор на тема, която е провокирала любопитството и вниманието ми, то просто не се хаби с излишни и ненужни упреци, които с нищо не ми помагат да си изясня гледните точки на противоречивите мнения.  Wink


Айде сега! Има ЕнтелЕгентен начин да се изкажеш, Дори нападението може да бъде осъществено интелигентно с подходящите думи. Дори би се получило по-добре и по-саркастично  Mr. Green


Е, хайде сега. Ако си зарежа приятелката само защото е направила нещо, което аз не одобрявам, мога ли да се нарека приятелка изобщо?
Крайна си.

Бърди!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Ето една разумна жена, която мисли трезво ВЪПРЕКИ, неприятностите, които й е поднесъл живота!

# 152
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Не бе ,Паси,просто някои хора държат да влязат в ролята на господ и да раздадат правосъдие и възмездие според собствените си морални норми.
Без коментар!  ooooh! ooooh! ooooh!

# 153
  • Мнения: 12 692

Е, хайде сега. Ако си зарежа приятелката само защото е направила нещо, което аз не одобрявам, мога ли да се нарека приятелка изобщо?
Крайна си.

Ами крайна съм. Мразя такива неща.  Да ме потърси, когато си реши проблема. Съпруга или либовника. Изключително моногамна съм.
В едно и също време мога да спя само с един мъж.

# 154
  • София
  • Мнения: 13 236

Е, хайде сега. Ако си зарежа приятелката само защото е направила нещо, което аз не одобрявам, мога ли да се нарека приятелка изобщо?
Крайна си.

Ами крайна съм. Мразя такива неща.  Да ме потърси, когато си реши проблема. Съпруга или либовника. Изключително моногамна съм.
В едно и също време мога да спя само с един мъж.

Ама Мадам, ти си моногамна... Grinning, не тя... Хората не могат да мислят по един и същ начин. И  според мен приятелите са приятели, за да се приемат каквито са със своите недостатъци. Ако приемеш недостатъците на другия и той твоите тогава може да ми говориш за приятелство  Sunglasses

# 155
  • Мнения: 2 448
Ако си зарежа приятелката само защото е направила нещо, което аз не одобрявам, мога ли да се нарека приятелка изобщо?
Крайна си.

Именно.  Sunglasses

Ако си подбирам приятелите по това да са мой огледален образ на всичките ми възгледи, нямаше да имам нито един близък човек, защото всеки в нещо е по различен от другия.

# 156
  • Мнения: 7 474
Не, няма да кажа и на мен не искам да казват.

# 157
  • София
  • Мнения: 605
аз няма да кажа, но искам мен веднага да ме осведомят, на секундата при евентуална изневяра на мъжа ми Simple Smile

# 158
  • Мнения: 325
Не, няма да кажа и на мен не искам да казват.

PeaceЩях да напиша същото!

# 159
  • Мнения: 87
Предпочитам да й кажа лично вместо да я коментираме/зад гьрба й/ с другите приятелки на кафе. Rolling Eyes

# 160
  • Мнения: 12 692


Ама Мадам, ти си моногамна... Grinning, не тя... Хората не могат да мислят по един и същ начин. И  според мен приятелите са приятели, за да се приемат каквито са със своите недостатъци. Ако приемеш недостатъците на другия и той твоите тогава може да ми говориш за приятелство  Sunglasses

А ако приягелката ми започне да краде? И това ли трябва да приема.

# 161
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не бих искала да попадам в ситуация, която ме поставя пред избора да кажа или не  Stop Ако някога се случи, ще преценявам според ситуацията. Не мога да дам конкретен отговор- зависи от толкова много неща.
Peace

# 162
  • Мнения: 2 448

Ама Мадам, ти си моногамна... Grinning, не тя... Хората не могат да мислят по един и същ начин. И  според мен приятелите са приятели, за да се приемат каквито са със своите недостатъци. Ако приемеш недостатъците на другия и той твоите тогава може да ми говориш за приятелство  Sunglasses

А ако приятелката ми започне да краде? И това ли трябва да приема.

Ще изприпкаш да я кажеш в полицията ли?
Такива дето се изживяват като чужда съвест и само развяват знамето на морала, най не им е чиста работата обикновено.   Whistling

# 163
  • Мнения: 483
Не, няма да кажа и на мен не искам да казват.

PeaceЩях да напиша същото!
И аз  Wink

# 164
  • Мнения: 0
Ще кажа! И искам и на мен да ми кажат. Ако премълчат - не са приятели !

Общи условия

Активация на акаунт