127 мига от пролетта. Немската.

  • 10 908
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 907
Ох прочетох много свеж виц.

Мисти, специален поздрав за теб!!! Mr. Green

Моята жена работи в секретен завод, нощни смени. Карат ги да пият, за да не помнят с какво се занимават... нищичко не помни, идва си всяка сутрин - едва си стои на краката, но носи добри пари...

Поне да ми плащаха на мен  Laughing

Честито на Матището и Майрито - хопла наздраве с една вода от мен!

Аз се готвя усилено за интервюто ми другата сряда. Уча за колекциите на марката, ще парадирам с изключителните ми знания за кристали, диаманти, скъпоценни камъни и златарство. Ако получа тази работа ( дето заради нея ходих в Париж навремето ) ще черпя цялата тема ( кълна се )!

# 271
  • Germany
  • Мнения: 1 262
И на Симон така около 6м му се появиха петна гадни, нашия педю за късмет е алерголог, изписа ни едно мазило, което се прави в аптека и тогава изчезнаха - но дали от него или от 3месечния ни престой на топло в Бг никой не разбра. Той ми каза, че това е форма на АД и е много малък да се каже от какво е да изчакаме и да го следим. Като се върнахме - след около 3-4 месеца пак започнаха да се появяват но само под коляното - и тогава ми препоръча баня само веднъж седмично - защото аз си го мия от кръста надолу всяка вечер и той се осъмни, че може би прекалено изсушаване се получава. Мажа с ЛинолаФет и отскоро има нова серия на Дъ БодиШоп бебешка - с бутера за тяло - много добре му се отрази хем си се мие всяка вечер, хем изчезнаха петната - но!!! и му давах бисквити с прясно мляко 1,5% от време на време и това спрях - и сега е добре  Praynig Praynig Praynig Друго, което ми каза, че климата тук в ДЕ е много благоприятен за развитие на такива гадории и че много голям % от децата имат този проблем .

Сетих се и друго - къпя го само с вашлосиона на Веледа, никакви други не смея да ползвам  Confused

# 272
  • Мнения: 11 337
Наздраве на Мата и Майра! Да се носи слава на името ви!   bouquet

Сърфи, тез крилца имаха щъркел отзад, да се закачат за дрехите. Ами като го снимам гол, как да ги закача?  Joy
Затуй измислих системата с ластичките, можех да ги изчистя с един инструмент във ФШ, ама реших да ги оставя.
Открий разликите - 1 и 2

# 273
  • Мнения: 1 335
кабинета му е до Olympiaeinkaufszentrum.
:

Ако може на мен да го напишеш, ще съм ти благодарна. С какво те впечатли, че казваш че е добър. Нашата е много далече, и искам да я сменям. Мерси.

# 274
  • Мнения: 1 584
мерси за поздравите Wink

ШоШи, в Ишгл. Там сезона винаги се закрива последните дни на април-първите на май и винаги има концерти. И на откриването де - през декември слушах Леона Люис, сега Кайли Wink

Петка, и аз да кажа - Ноеми имаше същите. И още си ги има де - макар и малко. Започнаха от корема. След време пък минаха на корема, появиха се на дупето. После само на едно краче. Намаляват, местят се, ама не минават #Cussing out Не намерих връзка с храна при захранването. Но пък внимавай ти ако ядеш шоколад и цитруси - определено покрай тия храни и кърмене се "подлютяват"  Sad

Мистик, успех Hug

Веч, страхотни снимки както винаги Simple Smile

# 275
  • Мнения: 2 907
Майра, снощи гледах по тв. репортаж за концерта на Кайли в планината. Тя имала страх от високото жената.
Та видях, че беше облечена в много секси аутфит.

# 276
  • Мнения: 467
Честит  имен ден и  на Майра!   bouquet

Дианжели, да не твориш пак някоя тортичка. Честито ти рождениче! Да ви е жив и здрав, много да ви радва и слуша и да прави все по-малко пакости.   Party Time

# 277
  • Мнения: 638
4естито на именни4ките,сьс zдраве да си носят името!:)
Мисля о6те дали да вzема паро4иста4ка,сега ме е яд 4е не надникнах в ПлÜса сутринта.(а минах 2 пьти покрай него)
Петка,на мен обривите ми се струват като на4енки на екzема,ама може да се льжа.Ето линк кьм един кожен,много са ми го хвалили и аz водих малкия преди година там:
http://www.hautzentrum-muenchen.de/
Ло6ото е,4е при него 4ака6 до термин поне месец!
Моят раzбойник не е боледувал много,(4укам на дьрво)единствено като бебе кара някакьв вирус с раzтройство и това е.По Коледа мина някакво вьzпаление на у6ето,но zа сметка на това има суха кожа и питайте ме колко маzила сьм иzхабила.С деца е така,сега се притеснявам,4е малко говори и сьм трьгнала по тестове и т.н. абе май само 6те тормоzя детеnce ama....


# 278
  • Мнения: 1 584
Та видях, че беше облечена в много секси аутфит.

Аааа тя няколко аутфита смени. Много ми хареса концерта Wink ей сега ще кача няколко снимки.

Сбъдваща, тревата по принцип е в Био боклука - но внимавай - рускинята може пак да се заяде, че е много - при нас по принцип е "забранено" да се хвърля там Peace

# 279
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Oх и Симон не е никак от приказливите, и нас какво ли ни чака  Confused Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 1 049
кабинета му е до Olympiaeinkaufszentrum.
:

Ако може на мен да го напишеш, ще съм ти благодарна. С какво те впечатли, че казваш че е добър. Нашата е много далече, и искам да я сменям. Мерси.


OK, ще ти го пратя на лични. Ами харесва ми защото има лека рька, мноого рядко се е случвало малката да плаче като й слага ваксините примерно. Когато преглежда е страшно бьрз (гьрло, уши) и веднага казва какво да правим без да се мота. Има опит. Нямам в предвид, че претупва прегледа, а просто веднага му става ясно какьв е проблема. Беше ми писнало от доктори, които една диагноза не могат да сложат. За каквото сьм го попитала все ми е давал добри сьвети, всичко се е нареждало... И много ми харесва, че не дава антибиотици за щяло и нещяло.  Hug

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 15:54 от Iva_T

# 281
  • Мнения: 638
Аz препорь4вам старото ни педи,ето линк:
http://www.rauschek-zeiss.de/ 
Много сьм доволна,мисля Bis-kara или Чико ми я препоръ4аха преди години.
Кабинета се намира на Лайм и на мен тогава ми бе6е адски удобно,а и не претупват прегледа,тьрпеливо иzслу6ват и т.н

# 282
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Честито да е името на Мата и на Майра!!!   bouquet  bouquet
Честито рожденниче на Дианджели!! Да е здравичко и да расте все такова сладко детенце. newsm59  party023  bigdance2

# 283
  • Мнения: 7 605
При нас тревата се хвърля в биото, изрично е споменато. И при нас в селото има места за хвърляне на градински отпадъци, но там пък е БЕЗ ТРЕВА  Crazy  Така че трябва да се види какво пише на табелките  Crazy

# 284
  • Мнения: 1 190
Вечи номер 2 е толкова сладурска Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт