Лятото пристига, но не се стресирайте, а бързо към Дюкан се ориентирайте - 182

  • 25 045
  • 493
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 98

 Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

 Blush  smile3506 smile3505

# 421
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте приятели
не съм писала от доста време
Аз си карам моята трета някак си днес ми е гала няма да казвам какво Simple Smile гледам да хапвам каквото ми се яде без да се притеснявам,
От влизането ми в 3-та имам плюс 2-3 килограма,мисля че е нормално,не знам, те са там после с п ден заминават и така.
МН странно аз ям само плод, хляб и кашкавал ям по- рядко,вкарах 1 порция макарони и следващия ден нямах плюс,мн странно.
Не съм пробвала картофи и др. позволени в 3-та има време,то се е видяло че ще я карам цял живот не бързам.
Пак казвам,че по-трудно от 3-та няма.
Другото ,което искам да споделя за тази фаза е ,че организма си помни галите,моите са сряда и събота и дойде ли ми деня откачам,помни и си иска гадината му
Относно МЦ като влязох в 3-та ми закъсня 20 дена ,беше кошмарно,сега пак ми закъснява с 3-4 дена(вече не се притеснявам,че може да е нежелана бременност).Предните месеци когато бях в 2-ра на минутата ми идваше ама сега си е от 3-та няма как да е от друго,не може няколко месеца да съм бетон и като влязох в 3-та( заради кошмарния )ми запек да ми закъснява.
Другото,което искам да кажа е ,4е ще е хубаво да се отделим в тема за 3-фазнички, просто искам да споделяме менютата си и как се чувстваме, без проблем не да зачеркваме , сега ми е мн трудно да споделям за мойта  3-та ,не искам да травмирам никой ,надявам се че ме разбирате.Аз съм за!
ВАРНЕНКИ  сладки айде срещичка искам Simple Smile)))
Целувам всички Simple Smile))))

# 422
  • Мнения: 2
Здравейте момичета!Нова съм ,от което произлизат и мноооооооогото ми въпроси към вас.Четох доста от вашите постове и искам да попитам:мога ли в ударния период да си купувам бонбони без захар или дъвки,това е единия а другия-колко кисели краставички мога да изям за ден в ударния период.Днес ми е трети ден ,и се чувствам добре ,но на работното място за по-добър дъх ми се иска дъвка или бонбон -абсолютно забранени ли са? newsm78

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 7
колко кисели краставички мога да изям за ден в ударния период.Днес ми е трети ден ,и се чувствам добре

Ами аз също съм новичка, и надявам се не се изказвам неподготвена, но киселите краставички, както и лукът, лимона и т.н. се ползват само за овкусяване по време на П дните! Мисля , че небъркам. А и по мой личен съвет, поне аз така направих, през ударния период не полвай краставички!

# 424
  • Мнения: 5 001
Нелсънчееее,само толкоз ли бре?  Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Към новичките - .....Краставиците(киселите) по 1 малка само като подправка и то само ако са без захар консервирани....Дъвки без захар-може...Бонбоните-избягвайте(не се знае какво има в тях)

# 425
  • Мнения: 3 066
Здравейте отново!
След 4 месеца депресия и качени 18 кг съм пак на линия,но ....

# 426
  • Мнения: 33
Адреналинка Hug,ми що се притесняваш да си пишеш менюто.ТО форумчето е за целия режим на Дюкан,друг е въпроса че влезем ли в трета уж всичко ни е ясно и рядко питаме и споделяме размисли и страсти. Напротив ще бъдем полезни за бъдещите третофазнички.А ако ни изкушава това само кат четем:Край Удавихме се.
ФИЛЮДКА как си бе мила? Hug

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 20:45 от emili7497

# 427
  • Мнения: 2
Благодаря за бързия отговор!Ще гледам да съм стриктна,ще чета и ако имам питане ще ви търся пак Grinning

# 428
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте отново!
След 4 месеца депресия и качени 18 кг съм пак на линия,но ....

Eeee, е как така се о.ка? Rolling Eyes

# 429
  • Мнения: 3 066
Ами хапване и депресия май са рецепта за напълняване!Вече 4 пъти опитвах,но нещо не става тоьзи път, а 1-ия беше толкова лесно и за 3 месеца се чувставах страхотно!

# 430
  • Мнения: 170
Не се сърдя бе миличкииии,аз с празната ми Дюканска глава така съм го обяснила сякаш  ви питам как да  лекувам съпруга си,да знаете от мен,че зад всеки тъмен облак се крие слънце.Днес отново ходихме при лекарката,за да покажем изследванията,каза че нещата ще се оправят,всичко му е в норма newsm44,обадиха ми се ,че след 20.05.започвам работа,детето има три шестици,кантара показа-63.500кг.,въобще днес ми е най-щастливия ден GrinningБлагодаря изключително много на Лилов newsm51,също на Филюдка и Янушка-благодаря ви момичета  bouquet

# 431
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Ами хапване и депресия май са рецепта за напълняване!Вече 4 пъти опитвах,но нещо не става тоьзи път, а 1-ия беше толкова лесно и за 3 месеца се чувставах страхотно!

Добре дошла, ще се справиш Hug Hug

# 432
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Не се сърдя бе миличкииии,аз с празната ми Дюканска глава така съм го обяснила сякаш  ви питам как да  лекувам съпруга си,да знаете от мен,че зад всеки тъмен облак се крие слънце.Днес отново ходихме при лекарката,за да покажем изследванията,каза че нещата ще се оправят,всичко му е в норма newsm44,обадиха ми се ,че след 20.05.започвам работа,детето има три шестици,кантара показа-63.500кг.,въобще днес ми е най-щастливия ден GrinningБлагодаря изключително много на Лилов newsm51,също на Филюдка и Янушка-благодаря ви момичета  bouquet

Честито!!! Peace

# 433
  • Мнения: 243
               БАНДА ЗДРАСТИ - ДОЙДОФ ,
               Глей СЯ започвам наред:
               БЕРМУДЕС - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЧКИ - КЪСМЕТ, ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ!
               НИАЛКА - честита ти 1 годинка с режима, видях ти снимките, точно така си те представях - слънчева и русолява. Много си сладка!
               ВЕСИИИИИИИИИИ - добре завърнала се в къщи миличка, страшно се радвам, че отново чета твоите постове. Възстановявай се бързо, че как ще ходим на плажа?
               БОРИСЕ - все си мисля - след като видя готините крака на ТОЧИТО - заспа ли после?
               ГЮЛБЕНУР - най-после се запознах и с теб, видях ти снимките - Браво!!!
               ФЛУЧИЯ - четита ти годишнина миличка - много любов и разбирателство;              
               ЦОЦИ, ГОРДА - де се загубихте бре?
               НЕМСКО ЦВЕТЕНЦЕ - радвам се че си отново тук, беше зачезнала и ти;
               МИРКА - върнах се, добре съм,   оаках диетата, започвам от начало от понеделник, че още съм на антибиотици;
               МАСТЕРЧЕ - СЯ - няма ти кажа как се хилих на твоите протеини ото 8 май   - още се хилкам;
               КОТЕТО И НИАЛКА ще са през август в БГ - аз също втора, трета и четвърта седмица ще съм там;
               ДОРЕ - хахаха - ако знам, че ония с фустите от 8/05     са винаги без гащи, ще взема да се изселя по към Шотландията - поне сеир ще има  hahaha Joy Joy Joy Joy
               ГАЧОНИ - чудесни смики - браво
               ТОНИТО 27 -                аха - видях те - добре завърнала се, ти си оправна не те мисля;
               ВЕЩИ - сега вече спи спокойно - гладна няма да останеш - ПРИСИ ще се погрижи за това  Hug Hug Hug да ми я нагушкаш;
               БИЖУ - сега чета, че и ти си се разболяла, КРИКРИ - също, еееееее какво ставаааааааааааааааааа - хайде оздравявайте
               НАТРИСКА - не ми се отварят снимките ти за съжаление;
               ТЯНА - върнах се миличка - почти я излекувахме гнойната ангина, сега съм добре;
               ЕСЕН - честита месечинка;
               АЙНУРЧЕ - ведох те - кукла си - а аз както виждате се завръщам в правият път;
               ЧЕСТА БЕБКА НИЯ на Пухчето, да им е жива и здрава. Подгрупата на групата нараства сериозно.
                ДОБРЕ ДОШЛИ на всички нови момичета - успех.
                ТОНИТО БГ - успех в трета фаза - много си готина - кукла - браво!
                ЧОЧОСАН - честита ти 11 месечинка;
                МУЗИЧКА - честита месечинка 9 и на теб;
                ПИНА - успех в трета - не успях да видя снимките - бързо, бързо си ги       прибрала
                ЛУЧИЯ - ФИЛЕНАДА - от понеделник се вземам в ръчички - ОБББИЩАВАМ ПЪК;
                СВЕТЛАТ - честита нова прическа!
                 ИВ МИНКОВА - честита 5 месечинка и на теб
                 ЕСПЕР И ЩЕРКА - честита ви месечинка;
                 НИКОЛИНЧЕ -  Hug Hug Hug
                 РОСЧО - гуш - мляс;
                 ДАРИ -  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
                 ШАНИ ти и всички нови момичета - следете си кръвното, при този режим то пада много рязко и ниско, трябва да внимавате; да пийвте солено айрянче или просто да близвате солчица, нали сме овчици!
                 РОШАВА - видях    един     хубавец абитурент и една още по готина мама!
                 ДЕЙА - дъвчи си дъвката спокойно бе момиче, какво се вманиачихте;
                 И понеже тук много се говори за ПЪРВИЯ ЕТАП от режима - да споделя опит:
                 Аз карах 10 дни ударен етап - ПОД ЛЕКАРСКИ НАДЗОР
                 18 - 21.05.     - от 121.00 на 120.400 -  600 грама          - за три дни  600
                 21 - 23.05      - от 120.40 на 119.600 -  800 грама          - за шест дни  1.400
                 23 - 28.05      - от 119.60 на 118.800 - 800  грамаа        - за 9 дни  2.200 общо това беше, а после започнах да смъквам стремееглаво. Така , че мили момичета, за всеки е строго индивидуално.
                 Извинете ме сега за този дълъг чаршав, ама нали липсвах, та рекох да компенсирам  Joy Joy Joy

                                                                 ГУШКИ И ФИЛЮДКИ НА ВСИЧКИ

# 434
  • София
  • Мнения: 135
Филюдка, привет! Hug И благодаря за честитката!
Нони2009, честита ти нова работа! Браво на детенце! Радвам се, че и със съпруга ти всичко е наред! Hug
Моето само ме нервира, не ще да слуша. Първи клас, днес госпожата ме вика в училище,  ooooh! Имам чувството, че го е гепнал ранен пубертет! ooooh! #Crazy #Cussing out

Нелсънче, защо така само?

Къде е Стел, а Цоци, а Горда, Блумхен и т.н. Дюканки? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт