Грижа за крака/стъпала.

  • 46 965
  • 181
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 547
kragovrat, кажи какво точно е това масло newsm78

# 121
  • Провинция
  • Мнения: 511
kragovrat, кажи какво точно е това масло newsm78

Не знам как точно да го обясня-маслата ги има в магазини за сувенири,подаръци,свещи....Малки шишенца от тъмно стъкло с черна капачка,дори фирмата не мога да кажа защото снощи ми свърши маслото.Иначе незнам как да ти обясня....Имат силен аромат.Ако има дами от Свищов мога да кажа,че такива масла има на ъгъла на светофарите,на кръстовищвто в магазина за сувенири срещу закуските.

# 122
  • Мнения: 1 263
Здравейте!
Много хубава тема!  Peace
Петите ми бяха невероятно загрубели от почистване с такъв вид пила
Цитат на: ۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊
и кюрета, сега ги почиствам само с обикновена и съм много доволна.
Използвам този крем:

Малък трик, ако нямате достатъчно време да си киснете краката във ваничка е да ги почиствате след къпане.
Имам този  уред за домашно ползване, но още не съм го разучила добре.  Crazy

Тази година съм фен на този вид лакирани нокти на краката. Grinning
   

# 123
  • Мнения: 1 196
Браво за хубавата тема   bouquet
Аз имам проблем с мазолите. Сега съм се започнала с този крем, дано да свърши работа

# 124
  • Мнения: 591
Запис, за да ви наблюдавам и чета Simple Smile

# 125
  • Мнения: 718
За омекотяване на стъпалата действа много добре лимонов сок. Разрязвате 1 лимон на 2 и натривате ходилата. Оставяте да престои и измивате. Ефектът е поразителен Peace

# 126
  • Мнения: 2 949
И аз имам проблем с мазолите.Нещо ефикасно за мазане?

# 127
  • Мнения: 0
Здравейте всички,и аз имам доста напукани петички и ги мажа с чаено дърво.Много добре ми се отразява но все пак има нужда от време на време да се премахне мъртвата кожа.Днес си купих едно уредче като бръсначка за мъртва кожа обаче няма инструкция и не знам как да си сложа ножчето.Някой случайно да знае? А чаеното дърво е супер за всякакви кожни работи.С него дори може и вагинално течение да се оправи.Ако се заинтересувате ще ви пусна линк с подробности за него Hug

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
 аз имам проблеми със суха кожа и загрубели стъпала през лятото. Ще изчета всичко до тук, и ще пробвам. към настоящия момент ползвам на Ейвън, но ефекта е само от вечерта до сутринта Twisted Evil Та дано открия нещо със по-продължително действие. Мислех си за нещо с урея....уреята по принцип предотвратява свръхизсушаването на кожата ( препоръчват продускти с урея при атопичен дерматит). newsm78

# 129
  • Мнения: 63
Много хубава тема наистина. Аз лично се възхищавам на добре поддържаните крака повече и от добрия грим или облекло. Обожавам френския маникюр, нежните камъчета по ноктите, пръстените и гривните за крака... супер женствено изглеждат. Това което правя за крачетата си е същото като досега описаното. Доволна съм много от крема за пети на орифлейм( в сребриста опаковка), а всепризнат ексофолиянт за цялото ми тяло остава Кафето. Ходила съм няколко пъти и на педикюр, но ефекта и в домашни условия е същия. Бих искала само да питам каква марка са вашите ванички за крака(от масажиращите) и на какви цени са горе-долу, че са страшно релаксиращи и искам да си взема...

# 130
  • Мнения: 2 810
Аз също процедирам в домашни условия и нямам проблем с петите, последно ползвах крем на Avon-доволна съм от ефекта и има страхотен аромат. Никога не съм ходила на педикюр, много ми харесва рисуван лак ,но имам страшен гъдел и се опасавям, че трудно ще се получи.
Урея има в кремчето за пети на Bio-trade.

# 131
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Бих искала само да питам каква марка са вашите ванички за крака(от масажиращите) и на какви цени са горе-долу, че са страшно релаксиращи и искам да си взема...

Моята е тази:



Никога не съм ходила на педикюр, много ми харесва рисуван лак ,но имам страшен гъдел и се опасавям, че трудно ще се получи.

 Joy

Спокойно и аз имам гъдел, а си ходя на педикюр и няма никакъв проблем. Все пак ще ти лакират ноктите, няма да те гъделичкат  Joy

# 132
  • Мнения: 0
vessit опитах да ти отговоря няколко пъти  но не се получи,пълна ти е кутията с лични съобщения,трябва да изтриеш нещико:)

# 133
  • Мнения: 2 603
Страхотна темичка и не мога да се сдържа да не се разпиша и аз   bouquet
Понеже и аз имам проблеми с мазоли и твърди и неравни нокти, съм се заредила яко със следните продукти:

1. Dr Scholl за напукани пети /този повече го ползвам за превенция.../
2. Dr Scholl емулсия за твърди нокти
3. Dr Scholl спрей против изпотяване на краката
4. пемза
5. възглавнички от гел за обувки с висок ток
6. още 1-2 крема за крака, които обаче много рядко ползвам... Предимно зимата...  Confused


Сега съм се навила да си купя пак на Dr Scholl емулсията за мазоли, дано помогне.

Честно казано, но педикюр няма да отида никога.... Какви неща съм слушала.....  ooooh! Но това си е мое мнение и няма да се бъркам на никой, който предпочита да се грижат професионално за краката му  Hug

# 134
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 818
kafe би ли споделила за "5. възглавнички от гел за обувки с висок ток" - какви са и имат ли ефект  Peace

Общи условия

Активация на акаунт