подсъзнанието може всичко 10

  • 45 650
  • 447
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 541
Момичета решила съм и аз да правя карта този път, това означава ли че до 22 юни картата трябва да е готова или тогава да започвам да я правя?

# 406
  • Мнения: 3 117
Момичета решила съм и аз да правя карта този път, това означава ли че до 22 юни картата трябва да е готова или тогава да започвам да я правя?

Правиш я в нарастваща луна, т.е. след 22 юни, когато е новолуние.
И аз мислех да си нарежа картинки отсега и после да я лепя, ама предпочитам да започна каквото и да е по нея след новолунието  Simple Smile

# 407
  • у дома
  • Мнения: 708
A всяко новолуние е подходящо за започване на такава карта? Или юнското е специално?  newsm78

# 408
  • Мнения: 189
Всяко,всяко.Стига да е новолуние или първата четвърт на нарастващата луна Hug

# 409
  • Мнения: 5 611
...Правиш я в нарастваща луна, т.е. след 22 юни, когато е новолуние.
...

Ако започна тогава-кога да я свърша   bouquet

# 410
  • у дома
  • Мнения: 708
Предполагам преди пълнолунието?  newsm78
Кой е действащият принцип в случая - че всяко действие при нарастваща луна е обречено на успех?   newsm78

# 411
  • София
  • Мнения: 291
Картата е най-добре да се направи на първия ден от новолунието (според мен), най-много да се довърши на втория. Не ми се преписва от книгите за лунните фази и лунните дни. Ето две книги по въпроса кога какво е благоприятно: "Лунно съвършенство" и "Точното време".
Имам въпрос към знаещите астрология - има ли значение например ако Меркурий е ретрограден в момента на правене? (спокойно в момента не е ретрограден, питам по принцип Simple Smile))))))))

Между другото това новолуние е съвсем близо до лятното слънцестоене, т.е. това е силно енергийно време. Действайте!

Знаете ли за световния концерт за живата вода? Ето линк, може да се попреведе с атоматичния преводач на Гугъля  Laughing Добре е да се включим кой както може.

http://www.liveh2o.org/

# 412
  • София
  • Мнения: 291
Сега погледнах лунния календар. Първи лунен ден започва на 22 юни в 22ч36 мин и продължава до 23 юни 6 ч 5 мин. Ако не ви се прави карта през нощта, може да се направи на 23 юни, което е втори лунен ден.
Ако направите картата на 22 юни, това е 29 лунен ден и е крайно неблагоприятен за това.
Извинявайте, ако това сте го уточнили, нямам време да прочета всичките постинги - отивам на работа Simple Smile
Успех!

# 413
  • Мнения: 288
svetlina_8   Hug  bouquet
Благодаря   bouquet! Много важно уточнение . Аз щях да я правя точно на 22. Ще я направя на 23.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 414
  • Мнения: 541
svetlina_8  , златна си   bouquet . И аз много благодаря!

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 1 747
Аз също ще си направя карта,мислех го от известно време и сега като видях,че 23-и е подходяща дата го реших окончателно.Мисля да си направя такава като в Тайната,просто да си залепя на голям лист картинки,олицетворяващи желанията ми.Затруднявам се с утвържденията обаче,вие как си ги измисляте?

# 416
  • Мнения: 288
.Затруднявам се с утвържденията обаче,вие как си ги измисляте?
Aз мисля, че картинката само по себе си е утвърждение. Ако няма картинка тогава може нещо от рода : В ПРЕКРАСНО ЗДРАВЕ СЪМ ; Все по- уравновесена съм .. ..Зависи от желанията. За някои няма картинка и трябва утвърждение.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 1 747
Всъщност като се замисля за най-важните ми желания едва ли ще намеря картинки.

# 418
  • Мнения: 3 674
Момичета, това получих днес на майла си,  от една моя скъпа приятелка! Heart Eyes  Споделям го с вас  Hug  

Жижи, не се притеснявай ,ако  не намериш картинки за желанията си! Нали ги носиш в сърцето си, а Бог вижда там и  това е най-важното! Hug

Най-хубавата и истинска карта на Желанията е Сърцето ни!  Heart Eyes

Приятна вечер на всички!  

  bouquet

# 419
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Обърни лице към светлината и сенките ще останат зад гърба ти.......


Момичета , чета ви  Wink

Радвам се че се заформя нова "групичка"  Hug спомням си че преди време така се събрахме повечето тук , покрай картата на желанията ....  Hug

Добре дошли  Hug

Общи условия

Активация на акаунт