ЯНУАРКИ 2010 в очакване на първи преглед

  • 14 562
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 407
Добро утро! Пак сте писали много  Grinning Добре дошли на новите момичета и лека бременност!
На мен продължава да ми е лошо, даже днес сутринта се събудих заради това  Sick Лошото е, че от ден на ден се чувствам все по-зле. Искам да кажа на тези, които нямат никакви симптоми, да не се притесняват. Това не означава че нещо не е наред с бебчето. При предишната ми неуспешна бременност до края си продължаваше да ми става лошо, да не ме боли нищо, нито пък съм прокървявала, а накрая се оказа мисед  Sad. Така че аз вече на симптоми не вярвам. Сега гледам да съм спокойна и знам, че и да го мисля, и да се притеснявам, от мен не зависи нищо. Каквото трябва ще стане.
Ох, днес ще съм сама с малчо, а с него не може да се почива. Не ми се и готви, а трябва. Но може и днес да пропуснаи да  отидем да хапнем някъде навън, примерно до морето  Grinning
Честно казано, на мен ми е чудно, как може някои тук да се обиждат, ама точно за глупости, защото съм сигурна че никой не пише за да се заяжда или да обижда другите. Надявам се, че е от хормоните, а не по причина че някои търсят под вола теле. Тук сме да си споделяме, да си разнообразяваме бременните дни, за да минават по-леко. Всеки е добре дошъл.
Като говорите за размер на сакчето, ми стана любопитно и погледнах моята снимка от видеозона. Не знам дали гледам което трябва, но ми пише 8,7 мм, това беше на 9-ден закъснение. Дали е нормално? Чудно ми е, не че се притеснявам.
Искам да пожелая лек ден на всички и само хубави емоции  Hug

# 271
  • Мнения: 235
ха здравейте...
ние с мъжа добре си почивахме цяла седмица, но вчера си взехме дребосъка от наще и вече сме  #Crazy От друга страна беше започнала да ни липсва. вчера и казахме че ще имаме бебе и тя много ама много се радва. Взе да събира от село нейните играчки и вика...ама да ги вземем за бебето.  Laughing И само се усмихва едно такова срамежливо, прокрадвайки поглед към корема ми и казва "нали ще имаме бебе". Тъй като тя много обича да се катери по нас и да ни язди затова й казахме, та да е по-внимателна с мен. Да видим.
мен само гърдите са ми ужасно големи и много ме болят, взех да се притеснявам по малко. А толкова много ми се яде, че сигурно ще родя поне 90кг. Мисля да почвам да наблягам на зеленчуците и това е.

# 272
  • Мнения: 0
Добро утро скъпи мами!

Аз вчера разбрах от какво ми беше така лошо до след обяда и не знам дали ще ми повярвате, но е от сутришно преяждане  Joy.

Та да обясня: сутрин с ставането съм свикнала да закусвам, но вчера сутринта трябваше да ми вземат кръв, което както знаете става на гладно. И аз след това бях озверяла от глад. Седнах и изядох приблизително 450 гр. Софийска баница  Joy. До след обяда, някъде до към 2-3  часа се чувствах ужасяващо - излязохме с колежките на обяд, аз определено не бях гладна, но реших че една овчарска салатка няма да ми навреди. След около 1 час се почуствах доста оста добре.

Та така с моето преяждане. Днес ни е съвсем малко лошичко, но поне не е като вчера. Тази сутрин също закусих, но доста си поограничих за да не си причиня вчерашното преяждане  Joy.
Днес съм решила да  почистя малко, а и трябва да отида до ветеринаря за да взема за кучетата Фронтлайн.

За сега това е от мен!
Приятен ден и успешни занимания на всички !

# 273
  • Мнения: 147
добро утро на всички Simple Smile явно не само на мен ми се гади, но това хич не е успокояващо, надявам се в почивния ден всички да сте по-добре, че то и в тая жега направо не е живот. вчера като се прибрах съм заспала веднага като труп, събудих се в 9 и после в 12 пак в леглото та до сега...голям сън, голямо нещо  Simple Smile поне спря да ме боли главата, но пак ми се гади. и едни такива тъпи болки в корема имам, незнам дали е причина за тревога, но ако се усилят мисля да тичам към доктор Sad
може да ви се стори тъп въпроса ми, но не съм чела достатъчно още и ми е чудно - мислите ли че има връзка между начина на изкарване на бременността и минаването на МЦ. в смисъл ако имаш тежък МЦ да ти е същото и докато си бременна и обратното.. защото аз карам мн тежък МЦ с мн гадене и повръшане, само на спазмалгони и разни такива и това е от самото начало, та сега се чувствам по същия начин, все едно вс ден лелите са на гости, само дето ги няма хапчетата да помагат...Sad и сигурно ще съм така дълго време Sad
а на SISIVN да кажа - и моя приятел е от силистра  Joy тези силистренци да им се ненадява човек - мн романтични излязоха Simple Smile само че той почти няма останали роднини и приятели там и решихме да направим сватбата в моя роден град Simple Smile даже решихме и дата - 29 август, дано не ми е мн голям корема дотогава да не се търкалям с роклята Simple Smile
пожелавам приятен уикенд на всички  Hug

# 274
  • Мнения: 984
Да попитам, вземате ли някакво лекарство, ако ви боли главата? Напоследък постоянно ме боли - тупкащо, челно и нагоре, много е гадно. А не ща при ДжПи-то да ходя сега, че там е пълно с баби и дедовци, които ми миришат ужасно /една част от тях, де Laughing/.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз взимам половин хапче Парацетамол, помага ми за главоболието. Досега се е случвало да пия 2 пъти.

# 276
  • Мнения: 4
добро утро и от мене!
катиче: май наистина сме съседки- много весело Joy
иначе и на мен ми е лошо и не мога да помириша месо Cry а много обичам. за главоболието- ефералган, но не помага бързо. пийте много вода.
аиде приятен ден и от мене

# 277
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Цяла седмица ми се пръска тиквата на мен. Устисках без да вземам нищо, днес съм по- добре. Но винаги нося в чантата си Парацетамол, дано не ми се налага.

# 278
  • София
  • Мнения: 2 245
И мен ме боля главата тази седмица и доста познати се оплакваха. Може би е имало нещо - изригвания  newsm78 . Аз устисках и не пих нищо, че съм алегригна към аналгетици и само Ацефаин ми помага, а той е забранен за бременни.

До сега чистих. Изгоних мъжО и започнах в 8.30...вече нямам крака и кръст. Готвя прясно зеле на фурна, че цяла седмица ми се яде. Аз имам огромен апетит. Направо се плаша. Вече съм качила 2 кг.  ooooh!

# 279
  • Мнения: 9 973
Rosi79   Hug Heart Eyes
отдавна те дебна и все да ти честитя,ама пусти Софийски градини....време не остава...
Честито мила и леко до финала!А дай Боже и бебе 09 или 2010  Crazy  bouquet

# 280
  • Мнения: 1
здравейте!На мен вече всичко ми е противно,нищо не ми се яде,не повръщам,незнам дали ми се гади не мога да установя.но просто незнам какво искам да ям,с малката не ми е било така.
ох незнам дано по-бързо мине че вече ми е писнало,да не знаеш какво ти се яде.макра че сутринта си направих мекици и ми се усладиха.

# 281
  • Варна
  • Мнения: 407
Rosi79   Hug Heart Eyes
отдавна те дебна и все да ти честитя,ама пусти Софийски градини....време не остава...
Честито мила и леко до финала!А дай Боже и бебе 09 или 2010  Crazy  bouquet
Деси, благодаря ти много за пожеланията и че не си ме забравила  Hug
А на теб пожелавам леко раждане и сладко бебче през август    Hug

# 282
  • София
  • Мнения: 1 348
Здравейте момичета!Добре дошли на новите януарки!
Аз да ви кажа се чувствам много по-добре от първата бременност-всъщност незнам дали е добре,но съм само много уморена и нищо друго,ще почакам още някой ден и ще отида вече да го видят малкото човече-нямам търпение,дано всичко е наред,защотото ми е едно чоглаво такова,притеснено,незнам,сигурно съм голяма паника,а само с вас мога да споделя,щото мъжа ми вика,че само си втълпявам разни работи,а близките неискам да притеснявам с моите фантасмагорий!Стискам палци и на себе си и на вас всички януари да гушкаме най-сладките бебоци!

# 283
  • София
  • Мнения: 1 352
Здравейте и от мен приемате ли още  бременелки (дето не са диагностицирани още)? Много се страхувам да отидя на лекар незнам дали ще го има, незнам дали също  ще попадна на добър лекар.Може да ми препоръчета някой лекар ще съм мн. благодарна. Успех на всички ви и честито де Embarassed Дано имате най-прекрасните бебоци на света   bouquet

# 284
  • Мнения: 0
Момичета, току-що приключих с поправките на новата тема.....Часът е след полунощ.......Имам сигурно пропуски......Кажете къде са те - ще бъдат поправени.....И има и още нещо....за термините...
Водела съм се по лентичките в подписа на някои мами....Но..тъй като има часова разлика - някъде може да се е получило + -  1 ден - техническа е грешката, казвате и се поправя.....

Споделете какво още искате да се сложи в 1 пост.......

Темата е наша, нека я направим уютна за всички ни!

И освет Рути и Kasmet_Viara_Jivot кой друг ще помага за темите?

Общи условия

Активация на акаунт