Пролетно-летен ФОТОШОП (Тема 65)

  • 21 858
  • 422
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 168
Ама що не казвате в старата тема ,че има нова.... Crossing Arms и аз си чаааакам Rolling Eyes

Kpuccu : Това твоята коса ли е  #Crazy
Сузанка68 : Шапката стои много неестествено. Всъщност каква е идеята на тези "вълни" отгоре? newsm78


Един съвет към новите : Хубаво е когато започвате да правите нещо ( рамка  , колаж ) да имате предварителна идея какво искате да стане , а не да вземате  първите ви попаднали елементи и да ги нахвърляте безразбрно. Peace

# 16
  • Мнения: 1 237
И аз само запис,за да ви следя.Тои без това нямам нищо ново за показване  Tired

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 76
MadGirl, нали темата си е на първа страница...не мислех, че някой ще търси старата Simple Smile Съветът ти е добър, особено що се отнася до колажите. Иначе рамките много често могат да се получат красиви дори и от безразборни елементи, според мен. 

# 18
  • София
  • Мнения: 2 168
MadGirl, нали темата си е на първа страница...не мислех, че някой ще търси старата Simple Smile Съветът ти е добър, особено що се отнася до колажите. Иначе рамките много често могат да се получат красиви дори и от безразборни елементи, според мен. 

Е тука вече се намесват "таланта"и "фантазията". Който ги има....    Wink

Малко спам , че и без това няма производителност.. Confused

# 19
  • Мнения: 388
Седнах да направя нещо само и само да не съм с гол запис. Та се получи това:

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Лени, според мен рамката е сладка, но личицето ми се струва доста светло. Синята рибка е върховна  Laughing
Момичета, какво става? Да не би ретуша от конкурса да ви е пленил дотолкова, че темата ни стои празна?  #Crazy

# 21
  • Мнения: 388
Лени, според мен рамката е сладка, но личицето ми се струва доста светло. Синята рибка е върховна  Laughing
Права си, сложих някакъв светлинен ефект и явно не го прецених добре...

# 22
  • София
  • Мнения: 2 168
Лени, според мен рамката е сладка, но личицето ми се струва доста светло. Синята рибка е върховна  Laughing
Момичета, какво става? Да не би ретуша от конкурса да ви е пленил дотолкова, че темата ни стои празна?  #Crazy

Мне , просто дойде лятото. Поне мен като ме напече слънцето и  идеите ми се разтапят.. Laughing
  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета! Hug Не съм писала отдавна, но не съм и правила нещо кой знае какво, нямам никакво вдъхновение и преди всичко снимки, забравих си кабела на фотоапарата при последното ни гостуване на село и имам само зимни снимки, а при това слънце навън, не ми се мисли и за сняг Simple SmileНо за да не съм само с празни приказки, ще сложа една..... празна рамка, която правих преди няколко дни, ако някой има подходяща снимка и му харесва рамката, моля, да заповяда http://zelenika.multiply.com/photos/album/17/17

Много ми харесаха колажчетата и рамките с кита, който Минерва представи.
Сузанка68, мисля, че можеш много повече Peace
Leni Vas, идеята на колажа е страхотна, но ми се струва смесването на разнородни елементи за не много подходящо освен когато не е търсен ефект.Имам предвид рибките, синята е доста различна като начин на рисуване от другите, а пояса и въжето са естествени. Peace
EvaBeva, прекрасни снимки и ми се струва, че е можело на тях да наблегнеш, малко по- големи да са, въпреки че има много копчета се усеща някаква незавършеност и хаотичност, това поне е моето виждане, аз съм опитвала да правя рамки с копчета, но не ми са се получавали. Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Zelenika, рамката ти е разкош. Благодаря, че я предостави, но може би ще е добре да я качиш в png, че при рязането може да прецакаме сенките Simple Smile Сигурна съм, че ще има много кандидати за нея Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 2 168
А , Minerva  взе ми го от устата ( опс клавиатурата)  Wink
Zelenika, имаш много хубави неща. Поздравления Peace

# 26
  • Мнения: 84
Да се запиша и аз в новата тема.
Минерва, много е сладка рамката ти с "поспаливия" кит Simple Smile Изтеглих го, па дано успея да си направя и аз нещо.
Зеленика, страхотна е твоята!
Набелязала съм си снимки за рамкиране от много месеци, но не ми остава време. Нито вкъщи, нито на работа. Включвам се с нещо по-лятно, да откриваме сезона. Малко не съм се постарала достатъчно при изрязването,но няма време  Confused


# 27
  • Мнения: 26
Благовеста Много хубава рамка. С много настроение.

Zelenika Благодаря за рамката.

leni_vas Можеш ли да споделиш как си докарала този ефект на водата огряна от слънчеви лъчи?

# 28
  • Мнения: 156
Благодаря, момичета, за коментарите, много се радвам, че рамката ви хареса, ето я и в png файл: http://www.4shared.com/dir/11923746/2d91c049/sharing.html
Благовеста, рамката ти е чудесна, има страхотно настроение в нея, ама и модела е един път Simple Smileструва ми се, че съм виждала това сладко детенце и друг път, ти при мартенки 2007 ли пишеш?

# 29
  • Мнения: 7
Здравейте момичета аз също не мога да се похваля с нещо ново ,защото тези дни нещо не ми остана време .Само днес набързо една скалъпих с готова рамка ама нещо се поразмаза и разбира се не устоях на красотата на Zelenika и си свалих нейната рамчица.
Благовеста направили сте страхотна фотосесия  ,рамката е като реклама за детски очила направо е за някое списание Wink
Лени ,много ми допада рамката ти и наистина този ефект със слънчевите лъчи е чуден

Голяма:http://images.ivchetopivcheto.multiply.com/image/1/photos/29/120 … mp;nmid=231297287
И не до там сполучливата ми

Общи условия

Активация на акаунт